Glavni meni

FZ1 2013....

Započeo Charuga, 06 Januar, 2020, 18:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Slucajno mi izlete ovaj motor 2013 god. 29.000 km....servisna knjizica....u jako dobrom stanju.....e sad vreme me nije posluzilo da je bas i probam.....mozda mi se cini ili sam navikao na drugacije...da je prednja viljuska malo meksa...ima li ko savet kako se vrte oni srafovi gore da je malo stegnem....
I eto da podelim sa Vama novog clana porodice.....






mali_zmaj

Lijepa makinica!!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

Hohštapler

Vazao sam par dana FZS1000, koji znam nema nikakve veze sa ovim osim imena, ali koncept je isti, i ako je ostalo evolucija, tj. unapreðenje one prièe, onda se neæe¹ pokajati! FZS je jedan od najboljih motora koji sam vozio. Definicija kako svakodnevni motor treba da ide, skreæe i koèi. Fantazija.
Da u¾iva¹ :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Charuga


mali_zmaj

Ljepota..,150 konjiæa ispod dupeta!!
jin-jang

dr32

Caruga srecan ti novi motor. Mislim da je ovo prava prica. Puno lepih kilometara sa njim.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Charuga

#6
Igrali se malo Bata Bane i ja dok je lepo....ops....lose vreme....pa pomalo sminkanja.... posto se ovo vodi kao dnevnik....pa da zvrljam....









Charuga


ZEMZEM

#8
Jedno pitanje, mnoooogo mi se sviða ova fora na rezervoaru.
Mo¾e li se to poruèiti, zalepio bih i ja na moj jer se pojave mali risevi posle vo¾nji.
Ispoliram ja to i teraj do sledeæe intervencije ali ovo mi se ba¹ sviða.

Sad videh u drugoj temi ko je radio pa se nadam daæu se i ja usreæiti.

Charuga

Citat: ZEMZEM poslato 02 Februar, 2020, 01:37
Jedno pitanje, mnoooogo mi se sviða ova fora na rezervoaru.
Mo¾e li se to poruèiti, zalepio bih i ja na moj jer se pojave mali risevi posle vo¾nji.
Ispoliram ja to i teraj do sledeæe intervencije ali ovo mi se ba¹ sviða.

Sad videh u drugoj temi ko je radio pa se nadam daæu se i ja usreæiti.
Nas Bane....

ZEMZEM


Charuga











Sa Alliexpresa....mislim da je bilo oko 37 eura.....a izgleda mi korisno....za nedaj boze....

Charuga

Ostao mi od ZX 10 R amortizer volana....kupio drzace na Aliju, Bane mi napravio nalepnicu...stara se ofucala...i evo ga na Yamahi....





Charuga