Glavni meni

SBB i eon problem

Započeo MIGE, 30 Decembar, 2019, 22:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

https://www.saznajnovo.com/2019/03/kako-instalirati-kodi-18-leia-video/
drugar koji porravlja kompjutere veæ 25 godina je poku¹avo sebi na kompu da instalira kodi i to nekolko puta za par godina.Sve ide dobro maltene do samog kraja -gleda neko video uputstvo od raznih autora i onda cvrc,neæe pa neæe.Zna li nekog ko je uspeo to da uradi.JA bi to jer nemora¹ da kupuje¹ spravu i samo spoji¹ na tv.Jedino neznam da li mo¾e u isto vreme da se radi ne¹to drugo na  kompu.

Ivicat

Ja imao kodi na kompu ali nisam neki fan tv-a pa ga posle nekog vremena nekoriscenja obrisao.

Lazic

Moj komp se upario sa EON boxom, ¹ta sad...? :D Æerkin, dve sobe dalje... :D Jel mogu sad ne¹to vi¹e da gledam na kompu ili ¹ta? :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 03 Januar, 2020, 18:23
Moj komp se upario sa EON boxom, ¹ta sad...? :D Æerkin, dve sobe dalje... :D Jel mogu sad ne¹to vi¹e da gledam na kompu ili ¹ta? :)
ne znam koliko traje period inkubacije ali mozes da ocekujes mesance kompa i eon boxa.....da si na vreme nagazio na ono sto lici na kabl, verovatno nebi bilo nista.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic