Glavni meni

SBB i eon problem

Započeo MIGE, 30 Decembar, 2019, 22:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Pocelo pre metar dana...na svim LG smart televizorima koje imam u kuci,eon je prestao da radi...a radio je na svim tv...ne mogu metar dana da rese problem strucnjaci iz sbb-a...Na tv-u ne izbacuje kod koji bi trebao da ukucam u komp i povezem eon sa mrezom,vec izbaci error...Juce sam trazio raskid ugovora jer ne mogu da rese problem...imate li vi neku ideju?

UFF

kupis stupid tv
glupi jbg ali rade pouzdanije od pametnih

banevuk

Mislim da ima¹ pravo na 5 aparata da pove¾e¹ na EON app. Proveri na svoj SBB nalogu. Mora¹ jedan da izbri¹e¹  od starih da bi povezao nov. Imam i ja LG televizore u kuæi i sve radi bezprekorno. Ubedjen sam da je neka glupost u pitanju jer nema razloga da ne radi

Lazic

Ma to se Mige samo hvali koliko ima LG smart televizora u kuæi... ;D

dzimika

E da, imas na korisnickom portalu da sam obrises uredjaj

MIGE

hvala drugari na savetima,sve je vec to uradjeno ali ipak ne radi..neam registrovan tv,svi su izbrisani..i opet nece

mrle

Citat: MIGE poslato 31 Decembar, 2019, 11:48
neam registrovan tv,svi su izbrisani..i opet nece

pa onda upi¹i neki.

MIGE

nadam se da nisam prethodne postove pisao na kineskom

dzimika


stilgar

Ja imam lg uk50" 6950 smart tv, na njemu je na hdmi zakacen sbb 3d risiver, kao i modul sa karticom u slotu i kad pokusam da prijavim tv na sbbportalu kaze da imam prijavljen max broj uredjaja iako su prijavljena samo dva, kumin laptop i moj komp. Nisam pokuso sa prijavom kad poskidam prijem sbb signala preko risivera i modula, mada ne vidim kako bi oni to mogli da provale. Mrzi me da vadim hdmi sa pozadine i modul. Ko ih hebe.

Lazic

Kod mene sve radi kako treba... LG tv sa karticom(¹to me jebe jer ne podr¾ava eon app), æerkin monitor sa risiverom, i na mom kompu net... I kod klinca net... :D

grber

Nema direktne veze sa ovom temom, al mozda nekom bude radilo posao. Prodaju braca Kinezi IPTV pretplate, npr:

https://www.aliexpress.com/item/4000020687573.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6d284c4dhqUxN0

Mali milion kanala, na novije TV moze direktno da se turi aplikacija za gledanje. Naravno, ponekad strimovi ne rade, sam app nije toliko brz kao kad se normalno vrte kanali na TV-u, ali ja vise nego zadovoljan. Imam samo internet, bez TV pretplate tako da je to cista pobeda  ;D

mareskin


To sve mo¾e d¾abe ko hoæe da se zeza sa Kodi aplikacijom i dodacima. Radi na Androidu, radi na Windowsu.
U su¹tini mo¾e sve da se naðe i gleda.
E sad, treba ponekad èovek malo da se cima oko pode¹avanja ili nadogradnji dodataka.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

castor

Mige, nemoj da me dr¾i¹ 100 posto za rijeè, ali èini mi se da sam negdje proèitao da je LG prestao da daje podr¹ku za Android na smart TV-u, pa je moguæe da je novija vezija EON aplikacije izbacila starije verzije Android-a iz podr¹ke, pa da te tu ne¹to kvaka. Opet, èini mi se da sam proèitao ne¹to za na relaciji LG/Android, ali... Kreèana...
It's the ride that matters, not the bike…

sasa ns 1

Citat: grber poslato 31 Decembar, 2019, 22:57
Nema direktne veze sa ovom temom, al mozda nekom bude radilo posao. Prodaju braca Kinezi IPTV pretplate, npr:

https://www.aliexpress.com/item/4000020687573.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6d284c4dhqUxN0

Mali milion kanala, na novije TV moze direktno da se turi aplikacija za gledanje. Naravno, ponekad strimovi ne rade, sam app nije toliko brz kao kad se normalno vrte kanali na TV-u, ali ja vise nego zadovoljan. Imam samo internet, bez TV pretplate tako da je to cista pobeda  ;D

Citat: mareskin poslato 01 Januar, 2020, 11:32

To sve mo¾e d¾abe ko hoæe da se zeza sa Kodi aplikacijom i dodacima. Radi na Androidu, radi na Windowsu.
U su¹tini mo¾e sve da se naðe i gleda.
E sad, treba ponekad èovek malo da se cima oko pode¹avanja ili nadogradnji dodataka.
ajde nama neukima objasnite kako to radi ,¹ta je to cimanje,koji problemi,,vidim ima 200 i ne¹to ex ju i eu kanala ,ako se uporedi sa sbb mini ili onim prvim iznad,koja razlika.Èujem da treba daljinski mi¹,jel komplikovano ono osnovno-promeniti kanal,i da li mo¾e 2 tva -a na jedan kodi.Pre2 godine sam gledo da postoji ovde za 45 evra .dodje lik kuæi i montira ti,garancija.
Ima li razlike u komociji gledanja-ono sasvim obièno na jednostavan naèin nadje¹ i gleda¹ kanal bez ikakvih smetnji .Koji su strrani sa prevodima..............Koji je minimalan uredjaj da bi radio bez seckanja i ¹ta jo¹ kome padne na pamet

jevta

Mnogo komlikovano za obja¹njavanje.
Radi i bez seckanja sve televizije,ovi hakovani hoæe da prave probleme ai ni¹ta ¹to bi bilo za ne gledati
Ja koristim neki box ni¹ta ultra mega sasvim proseèan èak za ove sad slab.Imam ga veæ 2 god i radi sve.
Koristim EON  ¹ifrom od drugara koji je na SBB,Moj STcable,Kodi ,Mobrdo,ima i orion i jo¹ koje¹ta.Na kodiju gledam MotoGP samo zato sam i uzeo.
Sve u svemu da postoji kod provajdera samo internet ja ne bih razmi¹ljao uzeo bi samo internet bez TV i telefona.

jevta


sasa ns 1

jel gp na srpskom a i ostalo i meni bitno ,jedan uredjaj  2 TELEVZORAU 2 2 SOBE I SVAKO MENJA SVOJ KANAL ILI MORAM DA KUPIM 2 UREDJAJA.M

jevta

1 ureðaj 1 tv
GP je srpski i hrvatski  i ostali

MIGE

Citat: castor poslato 01 Januar, 2020, 14:28
Mige, nemoj da me dr¾i¹ 100 posto za rijeè, ali èini mi se da sam negdje proèitao da je LG prestao da daje podr¹ku za Android na smart TV-u, pa je moguæe da je novija vezija EON aplikacije izbacila starije verzije Android-a iz podr¹ke, pa da te tu ne¹to kvaka. Opet, èini mi se da sam proèitao ne¹to za na relaciji LG/Android, ali... Kreèana...
delimicno si u pravu..lg radi na web OS,ne na androidu..a i moji televizori su novi ,samo je jedan star godinu dana...ima lista tv-a koji ne sljakaju ali medju nima nisu moji modeli...moracu dublje da istrazujem problem,izgleda da je potrebno da se uradi hard reset boxa,ali onda moraju da dodju njihovi serviseri da rese problem..