Glavni meni

Potrebna pomoc u pronalazenju osobe

Započeo dzimika, 19 Decembar, 2019, 22:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: SSZGO poslato 26 Decembar, 2019, 09:08
kad ti cerka/sin bude imala 16, 18 20 god dal ce traziti kinder jaje...

Meni priè'o jedan ¹to je gled'o da im i u tim godinama nisu previ¹e bitna sama jaja, koliko igraèkica koja dolazi u paketu.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

 [rofl] pa i revolucija je napisao da nije do cokolade vec do igrackice  [clapp]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SSZGO poslato 26 Decembar, 2019, 09:08
kad ti cerka/sin bude imala 16, 18 20 god dal ce traziti kinder jaje...

ja imam i cerku i sina ....i hvala bogu imace i 16 i 18 i 20...i dace bog da i no decu imaju.....mogreban ipjoneu da traze sta hoce, ali dobice ono sto im treba u tom momentu....ali mogu da traze....ne pravim pitanje....mogu i da budu tuzni sto to nisu dobili....shvatice da ne moze sve...kinder jaje moze uvek.

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Decembar, 2019, 11:03
kinder jaje moze uvek.



bur¾uju Smiley


offtopic
da li je lik sredio stvar ili si jo¹ u problemu?

dzimika

Nije jos uvek nista, rekao je uplatice u petak a ja sam mu rekao da ako ne uplati u petak dolazim licno po pare, samo ce ga onda kostati dodatno i moji troskovi za gorivo

Slaninar

Citat: dzimika poslato 26 Decembar, 2019, 12:14
Nije jos uvek nista, rekao je uplatice u petak a ja sam mu rekao da ako ne uplati u petak dolazim licno po pare, samo ce ga onda kostati dodatno i moji troskovi za gorivo

Je li precizirano u koji petak?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

SSZGO

Citat: dzimika poslato 26 Decembar, 2019, 12:14
samo ce ga onda kostati dodatno i moji troskovi za gorivo

plus racun za bolnicu
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika

Ne znam sto svi misle da sam ja agresivna licnost? Nece mu dlaka sa glave faliti niti cu ga pipnuti prstom, niti ce iko drugi da se razumemo, maksimalno sam fini prema njemu i uvidjajan
i ne znam sto svi misle da nekog treba da prebijes da bi mu se usrao u zivot kad postoji toliko mnogo cistijih nacina
pritom, mene moze vise da iznervira da se ne javlja a najmanje sto me laze kad ce biti pare, a pare cu dobiti to garantujem

TEEfqd


UFF

Citat: SSZGO poslato 26 Decembar, 2019, 12:36
Citat: dzimika poslato 26 Decembar, 2019, 12:14
samo ce ga onda kostati dodatno i moji troskovi za gorivo

plus racun za bolnicu

ovde se ne placa bolnica

El Jefe

Кад жена ми сломила кичму у саобраћајци, послали је сутрадан кући да лежи непокретна месецима, лекове, инекције, пелене и катетере сам ја куповао и сам јој мењао. Врхунац је био када је дошла делегација и рекла да морам и инекције ја да јој дајем јербо нема ко. И да потпишем изјаву да то радим на сопствену одговорност. У Србији је бесплатно лечење постоји само у новинама. Уопште људи у Србији се лече само у новинама. Па ко се спрема да се разболи, довиђења, видимо се на ускрс.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

evo ja pouzdano zanm da se svi ministi lece po inostranstvu za dz...ne bas ali o trosku drzave....i znam da se sva njihova dece lece na vma....e sad ....neku decu lecimo i sms porukama, ali to nisu njihova deca....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11