Glavni meni

Potrebna pomoc u pronalazenju osobe

Započeo dzimika, 19 Decembar, 2019, 22:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: redshadow poslato 21 Decembar, 2019, 19:21
u banana republici sve moze za djenge. keva je isto na prodaju
za ovo ne trebaju djenge....ode u upravu javnih prihoda i trazi da mu izdaju potvrdu o placenom porezu...oni su obavezni da mu izdaju posto je sada on fakticki vlasnik vozila...
porez pada na teret prodavca ali ga uglavnom placa kupac...osim ako....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Decembar, 2019, 23:14

porez pada na teret prodavca ali ga uglavnom placa kupac...

..sada ide ona moja omiljena:

izuobièajilo se

VR 46

Без потврде да је плаћен порез (која је код мене) не може пребацити возило на себе нити продати.
Twist of wrist!

SSZGO

za vreme koje se drkas oko toga zaradio bi 20k
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zagadjenje

Mo¾da to radi u slobodno vreme....
Tjuning bud¾ing

stilgar

Citat: zagadjenje poslato 23 Decembar, 2019, 13:32
Mo¾da to radi u slobodno vreme....
Tamo gde je SSZGO nema slobodnog vremena, to vreme koristis da dodatno zaradis radeci drugi posao 😁

sremac

budala na leru, mudonja u kontra smeru

SSZGO

Citat: stilgar poslato 23 Decembar, 2019, 14:25
Citat: zagadjenje poslato 23 Decembar, 2019, 13:32
Mo¾da to radi u slobodno vreme....
Tamo gde je SSZGO nema slobodnog vremena, to vreme koristis da dodatno zaradis radeci drugi posao 😁

upravo tako, vreme je vreme, ograniceno i ne produzivo, slobodno ne slobodno, nema razlike...

trosis svoje vreme na budalastine, napravio si gresku u startu, jeftina skola, zaboravi i idi dalje...

ako covek nije odgovorio i pravi se blesav, nece normalno da sarajuje, ti da se cimas i da ga juris oko 50e, pa ti nisi normalan...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hurricane

...to tebi mo¾da 50 eur nije vredno cimanja, zadr¾i za sebe, kao takav, uobra¾en da si pun para i neko i ne¹to, izgubio si oseæaj i nisi kompetentan da takvim komentarima omalova¾ava¹ neki drugi smisao koji nisi shvatio i koji kolega ovde te¾i da ispravi, a to je reè i obraz!!

dzimika

Bas to, stvar je biti covek a ne ispadati seronja, da on sam nije rekao da ce platiti ja ne bih gubio zivce ali on mene zvao kad se desilo i opet kasnije kad je auto prenosen na novog vlasnika i on je rekao da ce stici kazna i da mu javim
Inace javio se i kao nema pare, imace u petak, receno je da nije opcija vec je rok danas

SSZGO

Citat: dzimika poslato 24 Decembar, 2019, 08:00
receno je da nije opcija vec je rok danas

prebi ga posle, radi reda

i ako plati, nema veze, da se zna red...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Citat: Hurricane poslato 24 Decembar, 2019, 07:55
...to tebi mo¾da 50 eur nije vredno cimanja, zadr¾i za sebe, kao takav, uobra¾en da si pun para i neko i ne¹to, izgubio si oseæaj i nisi kompetentan da takvim komentarima omalova¾ava¹ neki drugi smisao koji nisi shvatio i koji kolega ovde te¾i da ispravi, a to je reè i obraz!!

kenjas ko foka, tu se jebete i drkate oko sice ne vidite vecu sliku... ako sam igde video da ljudi nemaju rec i obraz to je srbija... najgori smo sljam...

nemoj se zavaravati da drugi smisao postoji, u pitanju je samo novac...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

kako rece jedan moj prijatelj "ako te neko zajebe, zajebao te za kusur....kusur je razlika izmadju prave vrednosti coveka i tvoje procene"

ja jos nisam dobio kusur nazad....a slabo da me neko zajebao za preko 50 evra....dakle sve je kako treba...nemoze procena bas u dinar.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Људи су свуда исти. Свуда има лопова, лажова и оних који не држе реч. Не би рекао да је то посебна карактеристика народа у овој земљи.
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Decembar, 2019, 10:26
kako rece jedan moj prijatelj "ako te neko zajebe, zajebao te za kusur....kusur je razlika izmadju prave vrednosti coveka i tvoje procene"

ja jos nisam dobio kusur nazad....a slabo da me neko zajebao za preko 50 evra....dakle sve je kako treba...nemoze procena bas u dinar.

Upravo tako. Ja to zovem "plaæanje ¹kole".

Posavljaè teme je platio 8000 da vidi koliko mu je lo¹a procena ljudi (i kakav je kupac kola zaista kao èovek).

©to se iznosa tièe, ono ¹to se mo¾e novcem meriti je satnica. Ako raèuna¹ nekih 400 dinara na sat, to je 20 sati.
Ko radi za pristojnih 1000 na sat - 8 sati.

Ono ¹to se ne mo¾e novcem izmeriti su ¾ivci i energija - koliko je vredno tro¹iti ¾ivce i optereæivati se.

Naravno, postoje i principi. Ako je D¾imiki ba¹ bitno da ne dopusti nikom da ga zajebe (mada je veæ zajeban, zbog izgubljenog vremena, cimanja i ¾ivaca), to razumem i po¹tujem.

Ipak, vreme je resurs koji nam je svima ogranièen. Ako tro¹i¹ vreme (pogotovo slobodno) na gluposti, ode ¾ivot uludo. Gde si bio, ¹ta si radio...

Ima i ona engleska izreka: "po¹tenog èoveka ne mo¾e¹ prevariti".

Sla¾em se s gastarbajterom da kod nas praktièno svako poku¹ava svakog da zajebe. Takav je barem moj utisak.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

Citat: SSZGO poslato 24 Decembar, 2019, 10:11
Citat: Hurricane poslato 24 Decembar, 2019, 07:55
...to tebi mo¾da 50 eur nije vredno cimanja, zadr¾i za sebe, kao takav, uobra¾en da si pun para i neko i ne¹to, izgubio si oseæaj i nisi kompetentan da takvim komentarima omalova¾ava¹ neki drugi smisao koji nisi shvatio i koji kolega ovde te¾i da ispravi, a to je reè i obraz!!

kenjas ko foka, tu se jebete i drkate oko sice ne vidite vecu sliku... ako sam igde video da ljudi nemaju rec i obraz to je srbija... najgori smo sljam...

nemoj se zavaravati da drugi smisao postoji, u pitanju je samo novac...


ja kenjam ko foka?

nisam hteo da se upu¹tam dalje ali ajd ukratko:



D¾imiku znam poprilièno dugo i dobro i znam da mu nije dupe zinulo za 50 eur a i da jeste razumeo bi jer èovek odgaja dvoje maloletne dece,

ovde gde je svaki dinar ko kuæa, ¹to ti ne razume¹ iz vi¹e razloga, a ne bi reagovao da je u pitanju èasna situacija to takoðe znam.


a to najgori smo ¹ljam, ne bih komentarisao





®or¾

D¾imika,nije postavio temu da bi se komentarisalo ¹ta je kome siæa,a ¹ta ne.Svi rade po 24 sata i stra¹no je ¹to èovek gubi dragoceno vreme,jer bo¾e moj napravio bi za to vreme ogromnu lovu.Ajde da se ne zajebavamo.Nije isto kada svoju lovu sjebe¹ u kafani sa dru¹tvom ili ¹ta god i kada te neko pravi magarcem.Svako spram gubera,¾elja i moguænosti,tako da su tumaèenja ¹ta je kome mnogo ili malo,vi¹e nego sme¹na.Guranje prsta u oko,ne èini nikoga veæim frajerom,a jo¹ manje uspe¹nijim.Neke stvari ne mogu da se kupe novcem ende

SSZGO

ako neko radi za 400 din na sat iskreno , treba da se zapita i da nadje nacin da pravi vise za svoje vreme

ne znam kako smo mi dosli do toga da kenija i nigerija su za nas vrh standard, bukvalno smo dno dna ekonomski kao nacija ali ne znamo gde smo...

i u tom slucaju ja nemam veze sta se desava u toj zemlji i zasto su svi u bedaku, ali nesto svakako treba da uradite vi koji ste tamo, buna protiv dahija i slicno...

mada verovatno svima je lakse da odu odatle nego da se cimaju


Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

viper

Mi koji smo ovde smo najgori sljam, a vi koji ste otisli ste primer postenja, ma daj mani me tih prica, losih ljudi ima svuda.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mrle

Citat: SSZGO poslato 24 Decembar, 2019, 14:45
ako neko radi za 400 din na sat iskreno , treba da se zapita i da nadje nacin da pravi vise za svoje vreme

ne znam kako smo mi dosli do toga da kenija i nigerija su za nas vrh standard, bukvalno smo dno dna ekonomski kao nacija ali ne znamo gde smo...

i u tom slucaju ja nemam veze sta se desava u toj zemlji i zasto su svi u bedaku, ali nesto svakako treba da uradite vi koji ste tamo, buna protiv dahija i slicno...

mada verovatno svima je lakse da odu odatle nego da se cimaju




okupacija... na moderan naèin... Nova vrsta savremenih kolonija... nova savremena vrsta robova...