Glavni meni

Potrebna pomoc u pronalazenju osobe

Započeo dzimika, 19 Decembar, 2019, 22:38

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Naime treba mi pomoc da nadjem lika koji nije platio kaznu zbog koje je stiglo resenje da ce zena da malo lezi u zatvoru, (znam nasa greska sto odma nismo uradili ugovor i to ali jbg)
Evo podataka na slici






Necu mu nista majke mi samo da uzmem pare da platim kaznu

UFF

posalji mu zivu na vrata, da mu ispravi ram od kicmu kad mu je vec u komsiluku [rofl]


i opisi nam preciznije sta se tacno desilo. ako je on napravio prekrsaj i kazna stigla vama jer se vozilo i dalje vodi na tvoju zenu onda je to vozilo i dalje tvoje a kazna verovatno vredi manje od vozila (i nije valjda da ni kupoprodajni nisi uradio? to je dovoljno da zena ne odgovara)

dzimika

On je napravio prekrsaj, rekao da je napravio i kad stigne da javim da plati, to uradno uradjeno jos odavno ali sada stize ovo resenje a on nema priznanicu da je uplatio, kazna nije nesto velika 8000din ali ne zelim ja da je platim jer ako je ja platim ....
Vise je stvar principa
Preveden je auto nakon toga a i on je prodao auto u medjuvremenu

eclipse4

nek ga malo havarija izvari a i sto uff kaze i nek mu malo ispravi ram :)

http://www.youtube.com/watch?v=ze3TB2peH_4


a malo mi lici na borka motorka  [rofl]

UFF

tvoja greska onda, trebao si odmah da trazis avans duplo veci od moguce kazne (ili opozivas ovlascenje) pa kad se plati da mu vratis kusur

niki64

023/737-840
STANKOV GORDANA
MAR©ALA TITA 14A, 23208 Elemir
To im fisni pa probaj ako ne trazimo dalje
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

dzimika

To mu je keva sigurno, sutra posle posla idem tamo ako se ne javi do tada

®or¾

Zvaæu brata ujutru da ga pitam jel poznaje lika i jel mo¾e da pomogne,neko mudo je tamo,¾ivi i zna sve u Elemiru.Javim ti do 10 ujutru,da se ne cima¹ bez veze

®or¾

I po¹alji mi na pp neke podatke,da ne ka¾em du¾an je D¾imiki osam hiljada

El Jefe

Досадно је, ајде да га линчујемо.
Друштво за заштиту од животиња


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

losmi

pravis delo zbog 8k dinara, sam si kriv, plati i budi srecan sto je skola jeftina

idanijel

Ja sam parking kazne, koje sam dobijao 2kom poslao u parking servis NS i poslao kopiju punomoæi.,zamolio ih da ih njemo proslede. I sve ok pro¹lo. A bio sam spreman da mu napravim ¹tetu u toj ceni+put, hrana, piæe.

Mada i Losmi pametno zbori.

dzimika

Sto da platim nesto sto je neko napravio? Jel sam ja njega nesto slagao u vezi auta? Nisam, prodao je auto i jos uvek se vozi, ne ocekujem cuda i da me casti nesto samo da kaznu koju je napravio i sam rekao da ce platiti da i plati, znaci ne teram ja njega da uradi nesto sto nije rekao sam da ce uraditi, samo da ispostuje receno i napisano, da je rekao necu, boli me kurac ja bih platio a onda bih to drugacije resavao i ne bih trazio pomoc ovde jer hocu da se resi civilizovano

VR 46

И мени пре пар стигла опомена из Пореске за порез који није плаћен летос кад сам преносио мотор,отишао платио,сад без тог папира тај мотор никад више не може да се регистује и пренесе без мене.Тако да....
Без нервирања и прављена проблема Џони,полако... [cheers]
Twist of wrist!

ada

Citat: VR 46 poslato 20 Decembar, 2019, 20:21
И мени пре пар стигла опомена из Пореске за порез који није плаћен летос кад сам преносио мотор,отишао платио,сад без тог папира тај мотор никад више не може да се регистује и пренесе без мене.Тако да....
Без нервирања и прављена проблема Џони,полако... [cheers]
To ti mislis da nemoze.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

u banana republici sve moze za djenge. keva je isto na prodaju

bigsheki

vazno je da je pronadjen,ostalo ce se resiti kada odes tamo care.samo civilizovano i bez svedoka.