Glavni meni

Roland g70 , za mladjane kolege muzicare

Započeo Darko, 18 Decembar, 2019, 02:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

















Klavijatura u dobrom stanju. Ubaceno SRX01 prosirenje , semplovani udarci bubnja. Svi tasteri i sve dirke rade. Torba je nova , Rolandova original , kupljena prosle godine. Na klavijaturi je najnoviji O. S. U klavijaturi je set Medino , sa preko 300 ritmova , univerzalnih i namenskih , svaki je sa srx bubnjem i svi su maksimalno iznivelisani. Prezentaciju tog seta mozete pogledati na You tube kucajuci u pretrazi "prezentacija ritmova roland g70" , il na sledecem linku :

https://www.youtube.com/watch?v=SxPekmxhVR8#

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

despic

Pa prodaje, nasao bubnjara pa mu ne trebaju vise semplovi :)
Salim se, kome treba jos i bubnjar u bendu
klasican divljak

El Jefe

Сваком нормалном оркестру треба бубњар. Електроника бубњара не може да замени, може само да га натера да свира прецизно. Ако не говоримо о тезгарошима .
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

pre koji mesec komsija dobio unuku....podiga sator, ozvucenje i tezgarose....pevacica, pevac i muzicar....pevacica izgleda ko dronfulja i ne zna da peva, pevac mumla i podvriskuje a muzicar....sta reci.....sample do sample-a....pritisce dugmici...e sad sve smo to trpeli do nije oko ponoci pevac interpretirao na svoj nacin tomu zdravkovica i i tebe sam sit kafano..e tu sam popizdeo i zvao miliciju...
-dobro vece aleksandar ovde kruzni put
-izvolite
-komsija dobio unuku pa slavi malo glasnije
-da
-nebi bio problem ali muzika je katastrofa, evo malopre covek unakazi tomu zdravkovica
-recite adresu odmah saljemo patrolu
- kruzni put 15, ali cuce kako ovaj arlauce vec kod okretnice
-krecu.


za desetak minuta arlaukanje prestade i razidjose se gosti kucama te sam mogao da spavam....vrteo sam se celu noc po krevetu usled traumaticnog izvodjenja tome zdravkovica....takvog coveka da unakazi....strasno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Подржавам акцију хапшења музике
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Без увреде, за оне који мисле да је технологија јако битна. Дакле Хемонд Б3 изнутра
Друштво за заштиту од животиња

Darko


despic

Jel to hamm b3 koji je Jon Lord voleo da gazi i skace po njemu :)
E da vidim kako bi na fantomu to radio
klasican divljak

Darko


ЯЭВОЛУТИОН

ma znali smo da je kanta, nego nismo hteli da ti kvarimo oglas....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11