Glavni meni

Udario pesaka. Iskustvo 2017

Započeo Blackwolf, 09 Decembar, 2019, 02:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Blackwolf

Krenem da preteram motor u garazu, kraj novembra. Magla, hladno. Pre hotela Srbija prodjem kroz neku vodu, psujem posto sam oladio gume i to malo sto sam ugrejao blizim se hotelu krece i kisa. Idem uzbrdo priblizavam se ka uglu ustanicke i vojislava ilica u tom momentu mi izlece pesak koji me nije video prelazi van pesackog i to preko 4 trake. Pokusao da ga zaobidjem ali bezuspesno. Covek je zakoracio, udaram ga u nogu, padam sa motora i klizam dve ipo saobracajne trake ledjima okrenut i to u suprotnom smeru. Sva sreca pa me niko nije pokupio. Oprema odradila svoju cak se nigde nije ni pocepala koliko je bilo klizavo. Gledam covek ziv, ja dobro. A agonija tek krece, ja pomerio motor sa ulice, motor registrovan tokom cele god.pogledam istekla registracija dva dana pre ove voznje. U zapisniku koji nisam potpisao stoji da je bilo suncano, vedro i da nije bio klizav kolovoz samo ne znam kako. Kraj novembra u 19h. Brzina je bila 50kmh, umesto ja da dobijem odstenu. Na kraju ja placam coveku, jos i popravku motora. Hteli i na uslovnu da me salju.

Slaninar

Citat: Blackwolf poslato 09 Decembar, 2019, 02:33
Krenem da preteram motor u garazu, kraj novembra. Magla, hladno. Pre hotela Srbija prodjem kroz neku vodu, psujem posto sam oladio gume i to malo sto sam ugrejao blizim se hotelu krece i kisa. Idem uzbrdo priblizavam se ka uglu ustanicke i vojislava ilica u tom momentu mi izlece pesak koji me nije video prelazi van pesackog i to preko 4 trake. Pokusao da ga zaobidjem ali bezuspesno. Covek je zakoracio, udaram ga u nogu, padam sa motora i klizam dve ipo saobracajne trake ledjima okrenut i to u suprotnom smeru. Sva sreca pa me niko nije pokupio. Oprema odradila svoju cak se nigde nije ni pocepala koliko je bilo klizavo. Gledam covek ziv, ja dobro. A agonija tek krece, ja pomerio motor sa ulice, motor registrovan tokom cele god.pogledam istekla registracija dva dana pre ove voznje. U zapisniku koji nisam potpisao stoji da je bilo suncano, vedro i da nije bio klizav kolovoz samo ne znam kako. Kraj novembra u 19h. Brzina je bila 50kmh, umesto ja da dobijem odstenu. Na kraju ja placam coveku, jos i popravku motora. Hteli i na uslovnu da me salju.

Da preprièam svoj do¾ivljaj:

Idem BICIKLOM, po biciklistièkoj stazi, nekih 10 km/h. Èovek natrèava boèno na mene, ja padam na jednu stranu on pada tu na mestu. Stariji èovek. Jauèe, sve ga boli.

Iza mene biciklista koji je sve to video staje. Zovemo hitnu, dolazi i policija, uzima izjave, od mene i od svedoka. Slikaju sve. Sa strane sa koje je èovek natrèao je red tuja, tako da nije bilo prilike da ga primetim.

Zovu tu¾ioca i dobijaju sledeæi odgovor: ako je èovek slomio i¹ta, dobijam kriviènu i idem na sud. Ako nije, onda sam slobodan, bez kazne.

Kod nas je vozaè uvek kriv.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balavurda

Citat: Slaninar poslato 09 Decembar, 2019, 07:18
Citat: Blackwolf poslato 09 Decembar, 2019, 02:33
Krenem da preteram motor u garazu, kraj novembra. Magla, hladno. Pre hotela Srbija prodjem kroz neku vodu, psujem posto sam oladio gume i to malo sto sam ugrejao blizim se hotelu krece i kisa. Idem uzbrdo priblizavam se ka uglu ustanicke i vojislava ilica u tom momentu mi izlece pesak koji me nije video prelazi van pesackog i to preko 4 trake. Pokusao da ga zaobidjem ali bezuspesno. Covek je zakoracio, udaram ga u nogu, padam sa motora i klizam dve ipo saobracajne trake ledjima okrenut i to u suprotnom smeru. Sva sreca pa me niko nije pokupio. Oprema odradila svoju cak se nigde nije ni pocepala koliko je bilo klizavo. Gledam covek ziv, ja dobro. A agonija tek krece, ja pomerio motor sa ulice, motor registrovan tokom cele god.pogledam istekla registracija dva dana pre ove voznje. U zapisniku koji nisam potpisao stoji da je bilo suncano, vedro i da nije bio klizav kolovoz samo ne znam kako. Kraj novembra u 19h. Brzina je bila 50kmh, umesto ja da dobijem odstenu. Na kraju ja placam coveku, jos i popravku motora. Hteli i na uslovnu da me salju.

Da preprièam svoj do¾ivljaj:

Idem BICIKLOM, po biciklistièkoj stazi, nekih 10 km/h. Èovek natrèava boèno na mene, ja padam na jednu stranu on pada tu na mestu. Stariji èovek. Jauèe, sve ga boli.

Iza mene biciklista koji je sve to video staje. Zovemo hitnu, dolazi i policija, uzima izjave, od mene i od svedoka. Slikaju sve. Sa strane sa koje je èovek natrèao je red tuja, tako da nije bilo prilike da ga primetim.

Zovu tu¾ioca i dobijaju sledeæi odgovor: ako je èovek slomio i¹ta, dobijam kriviènu i idem na sud. Ako nije, onda sam slobodan, bez kazne.

Kod nas je vozaè uvek kriv.

Ja isto tako prosao, samo sa kolima. Zaletala se budala da predje ulicu, gleda desno, a ne u smeru odakle idu vozila. Dok sam ga video, bilo kasno. Udari covek nogom u vrata i zvekne na ulicu. Pokupim ga i pravo u bolnicu. Ziv sam se usro da mu nisam prosuo creva retrovizorom. Konstatovali lakse telesne povrede, a panduri me poslali kod sudije. Ovaj mi rekao da mu uplatim jednu platu, tada bilo oko 25 hiljada i kao da nista nije bilo.
Dok smo bili u bolnici i cekali papire pojavi se njegov sin i krene nesto da preti, tu ga ja iskuliram, kaze budala: ovo je vec treci put da ga auto udara na ovom mestu. Mamlaz izgleda zaradjuje tako sto se baca na kola.

ЯЭВОЛУТИОН

pre sest godina krenuo ka topcideru preko vidikovca....preko puta staklenca postoji pesacki, i onda dolazis na deo gde izlaze iz crkve koji je preko puta taksi stanice....lik pretrcava ulicu i udara u moja vozacka vrata...ustaje psuje i onako u prolazu u  besu mi sutne zadnji branik....
lagano povucem rucnu , izletim iz kola i raspitam se da li je u vinklu....majstor odbaci neke cegere i stade u gard...sve onako masuci pesnicama....
bocnem ga direktom u bradu i on se prospe....ne zna gde se nalazi....priskocise taksisti ali me vec tada prosao bes....sednem u kola i odem...
e onda je tek nastao cirkus......ali nemam snage da pricam
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

E nek si ga 😂

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

milomir22

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Decembar, 2019, 10:31
e onda je tek nastao cirkus......ali nemam snage da pricam

'Ajde molim te, iskreno me zanima kako se okoncalo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

drustveno koristan rad.....srecom sam vec u kombinaciji sa zelenilom pa manje boli....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bucko

#7
servis kosacica , besplatan naravno ali im uvalio ulje i svecice :) :) :)

Kostić

мом ђоки тако један ударио у задња десна врата пао на асфалт ђока га одвезо у ургентни шта је било човек хтео да уђе ништа одговорност возачу пешак крив почетак осамдесетих ал добро тада се није живело од казни и доброчинства него од фабрика

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bucko poslato 05 Decembar, 2020, 09:57
servis kosacica , besplatan naravno ali im uvalio ulje i svecice :) :) :)
jok bre...nudio i to...ali na kraju dva kartona kisele i da se pojavim na slikanju.....da priloze uz dokumentaciju....poza fatalist, poza bojan i poza ferdinand....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11