Glavni meni

C D E kategorije

Započeo PECA BMW, 07 Decembar, 2019, 00:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

de pobedio, dobrovoljno sam u kucnom pritvoru cekam jos malo da mi zastare nejgori slucajevi...kad zavrsim studio tek tad necu izlaziti iz kuce... zovem te da lupas malo :)
klasican divljak

MIGE

Citat: despic poslato 11 Decembar, 2019, 02:56
de pobedio, dobrovoljno sam u kucnom pritvoru cekam jos malo da mi zastare nejgori slucajevi...kad zavrsim studio tek tad necu izlaziti iz kuce... zovem te da lupas malo :)
blagodarim :)

idanijel

E sad dobijem ovo od drugara

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

srbac

#43
Znaèi bacio sam 6700 din !!!!!

stilgar

Citat: srbac poslato 17 Decembar, 2019, 22:55
Znaèi bacio sam 6700 din !!!!!
nisi, to ce ici putarima za krpljenje rupa, opstini na kojoj zivis za rekonstrukciju skola i obdanista i najveci deo za tijanu ajfon da jos malo napumpa usta da bude ko precednik :)

despic

klasican divljak

Lazic

Citat: stilgar poslato 17 Decembar, 2019, 23:19
Citat: srbac poslato 17 Decembar, 2019, 22:55
Znaèi bacio sam 6700 din !!!!!
nisi, to ce ici putarima za krpljenje rupa, opstini na kojoj zivis za rekonstrukciju skola i obdanista i najveci deo za tijanu ajfon da jos malo napumpa usta da bude ko precednik :)
Tuga :(

dzimika

Citat: srbac poslato 17 Decembar, 2019, 22:55
Znaèi bacio sam 6700 din !!!!!

Mozda i nisi, evo kolega mi kaze, u Sloveniji je isto tako bilo ali je posle navedenog roka cena za dobijanje bila visestruko veca iako nije trebalo polaganje
Znaci do 29.12. ce biti 6200 + provizije i slike, a posle nisu rekli, imam osecaj da je navlakusa malo da ljudi predaju posle nove pa da im uzmu jos vise para

UFF

pa sto bi se uopste drkali?
mogli su jednostavno odmah da traze vise :D

idanijel

©to bi rekli u Sremu, drzava jaja i oraja...

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka


PECA BMW

Sve je to super samo sto smo za sve to saznali "poslednjeg" dana .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

idanijel

Èim sam dobio sliku postavio je na MM

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

PECA BMW

Citat: idanijel poslato 24 Decembar, 2019, 00:05
Èim sam dobio sliku postavio je na MM

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

Ma bre drzava nije na vreme nas obavestila , mnogi jos uvek i ne znaju za ovu foru , kad pricam ljudima gledaju me belo .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

idanijel

Pa da, Tad kad sam dobio sliku, ta informacija nije bila na abs sajtu uop¹te!

Tek je danas polovni autombili objavljuje, a ja ih pitao da provere info pre 5 dana.

ЯЭВОЛУТИОН

rekose mi da u GSP Beograd sad primaju i vozace sa B kategorijom uz ugovor na nekoliko godine...pretpostavljam da oni onda placaju preobuku za profesionalne vozace....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Da, primaju uz ugovor na 2 godine, dobijes sve kategorije, zovu i sve koji su u penziji da se vrate

idanijel

Hteo drugar, al kaze bolje mu u SLO

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka