Glavni meni

C D E kategorije

Započeo PECA BMW, 07 Decembar, 2019, 00:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


dzimika

Evo pricao sam sa kolegom, kaze ko god ima kategorije, bez obzira da li se bavi ili ce se baviti treba da preda sada za code95, sada je 6200din sa taksama i provizijom (mozda vise sa provizijom) a posle nove ce kostati oko 50000din i morace da se ide i na predavanja i ostale gluposti
imate na sajtu agencije za sranja u saobracaju kako da popunite sve to, guzve su vec sada tako da pozurite

despic

hahahahahahahahahhahahahahahahahahahah
klasican divljak

despic

ovo mi je smesnije i gluplje od mis univerzuma...
klasican divljak

jevta

I sme¹no i glupo ali nememo izbora

Lazic

Kako nema izbora? Jel jo¹ onomad Bori¹in æale terao svoj slu¾beni kombi bez putnih naloga i æerao se uspe¹no sa pubovima i sudijama... Mora da se umre, sve ostalo je stvar izbora...

despic

Bice bas glupo ako 'izgubim' C kategoriju...
klasican divljak

Lazic


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hurricane

s obzirom kakva je situacija poprilièno sam siguran da æe ko¹tati i vi¹e od 50 krvavih, ali takoðe koliki je manjak profi vozaèa, firme æe plaæati zaposlenima uz ugovor, tako se prièa

nuadal85

A istovremeno ne daju fiskalni racun za tih 6200? Jel drzava stoji iza toga ili?

dzimika

Moguce, evo ko hoce u GSP moze da se zaposli bez kategorija, dovoljno B da ima i potpise ugovor na 2 god da nece napustiti firmu
evo skoro cima neki vozac jednog od sefova, kaze presao bi kod nas ali ako moze on da mu plati ono sto mu trenutni poslodavac duguje, a duguje mu zadnje 3 plate
tako su nase velike gazde koji se bave transportom smislile da zadrze vozace, malo po malo i duzan 3 plate sto je oko 4000-6000eur

Generalno ko ima kategoriju za E i hteo bi da vozi cisternu kod mene u firmi traze vozace, plata kasni tj krajem meseca za prethodni mesec ide i to je  jedina mana, ali je dnevnica dobra, solidna za nase uslove, radi se evropa 99,99%

Naudal, uplacujes uplatnicom, ne placas kesom

Hurricane

ubezobrazili se i na¹i ¹oferi skroz, èuo sam tra¾e plata unapred, sve preko raèuna da im ide, privatno zdravstveno osiguranje i kamione s kaskom

ko ne prihvati stoji mu kamion, drugi neæe doæi  [rofl]


tako da bude hteo da radi sa c d e kategorijama nek se ne sekira za licencu i plaæanja, to mu zavr¹eno

jevta

Ja danas potro¹io 6200 i ne¹to vremena

dzimika

Vidim da odlaze vozaci preko, padaju na price od platama i slicno a kad krenu da rade posle par meseci hoce da odu ali ne mogu jer im duzni kao sto navedoh gore
evo jedan vozac iz firme posle nove godine ide za Nemacku, vozice nesto u auto industriji, samo ima jedna caka sledece godine nemacka auto industrija mora da ulozi silne pare u elektricna vozila i zbog toga im je najjeftinije da otpuste skoro 50000 ljudi, tako su sracunali da im je jeftinije kako bi platili razvoj (oni koji vec nisu krenuli da razvijaju)

despic

Eo ja sam prijavljen na birou kao profi vozac C kategorije i niko me ne zove
Mozda su culi kako vozim :)
a sad sam skapirao da se nikad nisam ni javio na biro...znaci nisam na birou, sad cujem necu imati ni C...
Sta je sledece?
klasican divljak

dzimika

Ti koliko si kazni sakupio pitanje da li ce te iko ikada zvati da radis kao vozac cak i na bicikli :P

despic

Sve ti je jasno kad imam brojeve od sudija, a i oni moj...dobro da smem da budem i suvozac
klasican divljak

Lazic


MIGE