Glavni meni

Prolece sve blize, gomila motora iz Svice nam stize....

Započeo lukac, 25 Novembar, 2019, 17:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lukac

Evo par motora na prodaju; stoje i na redovnim oglasima, pa cu za cenjene Manijake staviti samo slike i tel.Znaci koga interesuje nek zove ,lepse je cuti glas nego citati poruku,pozdrav. Lukac 063 339530, 011 8484211













megaidiot


ЯЭВОЛУТИОН

agregat je od fzr1000 ali sa indzeksnom....prednja viljuska udobna ali neutralna pri kocenju....nekome se svidja a meni licno ne....ko voli bmw mozda mu se svidi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

lukac

Klasika naravno sve je placeno, svi imaju AMSS samo da se uzme faktura (na kupca) i da se registruje

mi¹ko_kolo

Колико пара су ове две Диверзије?

jevta

Diverzija 900 bez putne opreme meni deluje neupotrebljivo

lukac

#7
Polovan Wigrack 70-100e i tri nova kofera kod Lakija 90e, za toliko smanjis cenu motoru.Ako se uvoze Diverzije sa tri kofera nosacem navigacije, grejanjem rucica , onim idiotskim nalepnicama po koferima i motoru ( u fazonu bio sam svugde), gomilom utikaca i kuraca, znaj da je ista prevrnula oci,i da je Svajcarac VOOOOZIOOO.Ne mora znaciti da sam u pravu ali u vecini slucajeva je tako.

jevta

Diverziju 900 niko nikad nije kupio za do kafiæa i za poazivanje nije neka samo za put

lukac

Tako je Jefto brate , meni je bezlican motor ali je u nase krizno vreme jeftin i upotrebljiv.Komsi iz Mladenovca sam prodao Diverziju pre 10-tak godina, nije sisao sa nje, skupovi, more , Francuska , Alpi bez ijednog problema-on mi je ziva reklama, haha (a uz to on i supruga nasi dobri prijatelji).

lukac

Crvena Diverzija je  ostavljena za mene,pa vise nije na prodaju.

Slaninar

Gledam kad je tema postavljena. Novembar. Nije jo¹ ni NG.

Mada, u zavisnosti od toga sa koje strane se gleda, mo¾e se i u Avgustu reæi da je proleæe sve bli¾e, tehnièki je sasvim ispravna tvrdnja.  :)
Marketing je èudo!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

lukac

#12
Beverly, je prodat, crvenu Diverziju sam registrovao i ostavio za ovu sezonu,BMW je vracen uvozniku, tako da su aktuelni GTS, crna Diversion i Triumph.



lukac


lukac


lukac

E pa gomile motora iz Svice vise nema, moze lock za oglas