Glavni meni

Kontrola saobracaja u Nemackoj

Započeo Andjelo, 24 Novembar, 2019, 10:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2019, 09:40
Citat: dzimika poslato 15 Decembar, 2019, 23:05
Nuklearne elektrane ne zagadjuju? ma da
Ne zagaðuju dok se ne desi havarija... Onda¹nji japanski premijer je nekom prilikom rekao, nuklearna energija je jako jeftina i èista dok se ne desi Fuku¹ima, onda tro¹kovi rastu na stotine milijardi...





@Arapin:
Imam vi¹e drugara u ©vici, niko ne plaæa 2500 gajbu... Ortak u St.Galenu plaæa petosoban stan 1500...

ne verujem, na airbnb ne mozes dnevni smestaj da nadjes ispod 100e, i tu pricamo o prcvoljku od stana, garsonjera.
da je tako kao sto kazes, svi bi rentirali stanove u svici...  petosoban stan u dxb ce da te izadje 4000-5000
1500 u CH pre zvuci kao renta SOBE u stanu
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika

ti pricas o aibnb a oni o rentanju stana na mesecnom nivou, mozda su cene otisle gore ali oni koji su vec neko vreme tamo su nasli povoljniji stan, mozda ne odmah ali u nekom trenutku

El Jefe

Дизајнирам читуље, повољно.
Друштво за заштиту од животиња

SSZGO

Citat: dzimika poslato 16 Decembar, 2019, 10:11
ti pricas o aibnb a oni o rentanju stana na mesecnom nivou, mozda su cene otisle gore ali oni koji su vec neko vreme tamo su nasli povoljniji stan, mozda ne odmah ali u nekom trenutku

uzmes stan od 800 mesecno i rentas ga dnevno za 150-200, nema nikakvog smisla, pravio bi 500% mesecno. airbnb ti kaze otprilicno koliko ce biti realne cene mesecne rente
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika

i zato su poceli da zabranjuju airbnb po gradovima

mrle

Citat: Hurricane poslato 15 Decembar, 2019, 14:55
Citat: sasa ns 1 poslato 15 Decembar, 2019, 11:51
ka¾e u jednoj emisiji robetr èoban  ,,da  je realnost i da moramo da se naviknemo da æe za 10 godina ¹kole da nam budu pune dece druge boje ko¾e i zabradjene u marame.,, a jedan od ministara ,,kako smo se dogovorili -èitaj potpisali da æemo ih naseliti u puste krajeve,,
Opet la¾u ,ko je lud da se naseli u srbiju u puste krajeve.Pa kako æemo ih onda gledati u ¹kolama kad u pustim krajevima nema nikog.

juèe pro¹ao kroz Obrenovac, kao kroz Damask da sam pro¹ao

Multiplom?
Sada mi je jasno odakle ona burka umotana u prednjem braniku...

UFF

Citat: Kostiæ poslato 16 Decembar, 2019, 02:30
пажња се не купује у цвећари него се убере најружнији цвет и ако добијеш пичке неће да те кошта касније у супротном је у почетку вау на крају је јао

vidi ga kosta napisao prvi razuman post na forumu ikad  [clapp]

mali_zmaj

vidi stvarno!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Citat: SSZGO poslato 16 Decembar, 2019, 09:47
Citat: Laziæ poslato 16 Decembar, 2019, 09:40
Citat: dzimika poslato 15 Decembar, 2019, 23:05
Nuklearne elektrane ne zagadjuju? ma da
Ne zagaðuju dok se ne desi havarija... Onda¹nji japanski premijer je nekom prilikom rekao, nuklearna energija je jako jeftina i èista dok se ne desi Fuku¹ima, onda tro¹kovi rastu na stotine milijardi...





@Arapin:
Imam vi¹e drugara u ©vici, niko ne plaæa 2500 gajbu... Ortak u St.Galenu plaæa petosoban stan 1500...

ne verujem, na airbnb ne mozes dnevni smestaj da nadjes ispod 100e, i tu pricamo o prcvoljku od stana, garsonjera.
da je tako kao sto kazes, svi bi rentirali stanove u svici...  petosoban stan u dxb ce da te izadje 4000-5000
1500 u CH pre zvuci kao renta SOBE u stanu
Mo¾da la¾u...

Kostić

ко је три жене имао ни пакао му неће тешко пасти

El Jefe

Citat: Kostiæ poslato 17 Decembar, 2019, 10:37
ко је три жене имао ни пакао му неће тешко пасти
Само ако је имао у исто време
Друштво за заштиту од животиња


SSZGO

mozda je to neka selendra,  neam pojma...

inace 85 m2 cetvorosoban stan? kod nas je to jednosoban...

ja rentiram trosobni, 250m2
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Che

Citat: SSZGO poslato 17 Decembar, 2019, 14:35
mozda je to neka selendra,  neam pojma...

Apartment to rent in St. Gallen
sa cenom od 1400-1600 chf, ne eura, ima ih preko 200.

Tako da ti ne stoji da za 1500 nema ni soba..

Lazic


dzimika

Ma sigurno lazu, oni sa airbnb su 100% u pravu

TEEfqd

ja zivim tu u blizini (krug 100km). st gallen je univerzitetski grad, prelepo mesto za zivot. alpi i lihtenstajn sa jedne strane, bodensko jezero sa druge
stanovi.... za 50ak kvadrata u pristojnom kraju 1000 do 1300chf.

stan od 250 kvadrata a soler koliko sam razumeo. interesantan zivotni stil finansiras.
ja licno ne bih to radio ni da mi je resena finansijska situacija (u smislu da mi je vec toliki obrt da ne moram nikad da ustajem iz kreveta ako necu).
100 ljudi 100 cudi

UFF

ali ako izdas dve sobe od tog stana i oni ti plate celu kiriju onda i nije losa kombinacija a?

Ivicat


SSZGO

upravo tako, dve devojke su mi stanarke, one placaju 80% mojih troskova, ja platim godisnje, one mesecno...

svica zanimljivo jeftina, evo vam ideje, rentirajte jednosobne stanove , sredite, izdajete... deluje  jako isplativo...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor