Glavni meni

Kontrola saobracaja u Nemackoj

Započeo Andjelo, 24 Novembar, 2019, 10:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: SSZGO poslato 15 Decembar, 2019, 14:56
Citat: redshadow poslato 15 Decembar, 2019, 12:46

slicno razmisljanje imaju likovi koji izvode devojke, placaju sve, pokloni ovo ono i ocekuju picku zauzvrat.
uglavnom i izvise za tu istu. i treba realno, to rade pacenici.


hahaha, 90% njih koji to rade ne izvise

pa, drago mi je da dobro prolazis [rofl].

salu na stranu ja sam pricao o normalnim devojkama.
kurvama se kupuje paznja iskljucivo novcanikom i kupovnom moci da se razumemo.
malo ostvarenijim ljudima je vise bitno sta imaju da cuju, vide dozive i naprave nesto novo sa tim drugim
nego da se otimaju oko par e ko ce da plati racun.

SSZGO

normalna devojka... jednorozi... godzile...

jos se nije rodila ta koja je bila gadljiva na novac...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

misa-pei

Citat: milomir22 poslato 15 Decembar, 2019, 13:34

Pricao je Darko Milicic dok je igrao u nba, kaze zaradjujemo milione, a u restoranu svako vadi po 3-4 $ da plati svoje (zdrali neki fastfood, ne dagnje). Njemu su se cudili sto se vise puta izdzekirao sa 15-20$.


Prièa iz 1958. Bio moj tata u Nemaèkoj u poseti nekoj fabrici i saraðivao sa nekim njihovim ma¹inskim in¾enjerom. Izvadi tata cigarete, da zapali, ponudi i kolegu. Ovaj ga belo gleda, ka¾e, za¹to me nudite? Obojica smo in¾injeri, imamo iste plate, status... Za¹to biste vi mene èastili? Ej, za cigaretu. Drugaèiji narodi, obièaji. Ne mislim na grebatore, nego na obèan svet. Svako svoje i prema svom guberu. Dokle god nam je va¾nije ¹ta drugi misle o nama, da ispadnemo face pred drugima, dotle neæemo odrasti. Ni kao osobe, ni kao narod. Pocepane gaæe i ifon. Jede pa¹tetu za ruèak, ali ima nov auto. Guber, prijatelji, guber.

Ne stidi se ako nema¹, trudi se da stekne¹. Stidi se ako drugima nabija¹ na nos da ima¹. I nikada ne glumi da si veæi nego ¹to jesi. Bar su mene tako vaspitali.
Država je najveći neprijatelj naroda

milomir22

Muskarcu su pare - kao sto je ribi - dobro dupe. Jbg, ko god ima pare, bio musko ili zensko, to mu moze biti samo + i vrlina u zivotu, nije dovoljno, ali svakako doprinosi stabilnosti u vezi/braku.

@redshadow brate ja svakoj ribi kupovah poklone, makar po neku glupost, pice i izlaske sam uglavnom (ne uvek) ja finansirao, na ribe i sa njima sam dosad potrosio vise od pola zaradjenih para u zivotu (letovanja, zimovanja,...), po tebi to sve ispadose jeftine kurave. Ti si ih nalazio u biblioteci ili crkvi nedeljom?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

TEEfqd

#24
jeste lepo imati novac. jeste lepo i da ga potencijalni partner ima.
ali ako je devojka rodjena u dobrostojecoj porodici a ima ih takvih, druga prica.
(u srbiji jednorozi, jer sirotinja)
(u emiratima ces isto kurac da nadjes, lokalno stanovnistvo muslimani, izbor zena pada na emigrante koji su tu verovatno zbog standarda isto)
ne kazem da je lako iz tvog ugla. al postoji. zavisi u kakvim krugovima se kreces.

normalno da je lepo kupiti devojci poklon da ne idemo u krajnost odmah.
nije normalno kupovati devojci neke skupe poklone odma u startu, pretera ga milomire.
jer o tome pricamo. lova za paznju i picku koju jos nisi dobio.

milomir22

Jbg za te skupe poklone nisam nikad ni imao para. Uglavnom te razumem.


@misa-pei
Mi smo mnogo drugaciji u odnosu na zapadnjake, ne samo kada je novac u pitanju, vec kada se tice porodicno-prijateljskih odnosa. Njima nije neuobicajeno da roditelje i blize clanove porodice ne posete ni 1 mesecno. Cesto se uopste ne druze i ne vidjaju sa bracom/sestrama od tetaka ili striceva, dok se kod nas isti smatraju za blizak rod. Svadbe su im skromne, u smislu broja ljudi, jednostavno drugi mentalitet, obicaji, zatvorenost u sebe i svoje.

Nikad nisam castio nekog da bih ispao ovakav ili onakav u tudjim ocima, za to me bas zabole, nemam ni neke pare da bih glumio nesto sto nisam, ali nisam ni neko ko meri na gram, narocito kada su mi dobri drugari i porodica u pitanju.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

®or¾

#26
Citat: redshadow poslato 15 Decembar, 2019, 12:46
Citat: megaidiot poslato 15 Decembar, 2019, 12:43
Citat: milomir22 poslato 14 Decembar, 2019, 19:03
Moje misljenje o slovencima je da su najgore jebene stipsetine
dodji do austrije da vidis sta su stipse, sproveo sam nekoliko socioloskih eksperimenata u kafani i jedini koji otvataju novcanik su srbi, slovaci i iranci dok lokalno stanovnistvo, cak i generalno dobri ljudi, nema pojma sta znaci castiti turu.

to nikad nisam mogao da razumem. gde neko vadi lovu casti a ovamo gleda dal ce neko drugi njega isto da
casti.
hranis sebi ego i izdizes se iznad drugih kad castis, kao dzek si, a ovamo ispod oka gledas ko jos vadi novcanik?
wtf. svako nek se vata za svoj novcanik i zdravo, koje su to pederske fore.

slicno razmisljanje imaju likovi koji izvode devojke, placaju sve, pokloni ovo ono i ocekuju picku zauzvrat.
uglavnom i izvise za tu istu. i treba realno, to rade pacenici.

poenta price, ako si dzek dzek si. kad odem u kafanu spreman sam da platim sebi pice uvek, ne ocekujem da me neko cascava.
ako neko cascava ok je da prihvatis jedno pice, ruzno je da odbijes a i nece niko ostati siroma za to pivo.
dva tri pet pica da prihvatis, ulazis vec u to kolo `ja tebi ti meni` gde drugi ocekuju da se vatas za novcanik.

isto ako covek ima povod, okej je castiti. ako je pijana budala u drustvu koja baca pare i casti kafanu jebem li ga
nisam deo takvog drustva, verovatno bi zapalio kuci. al se raspisa oko gluposti


Jbg iskljuèiv si jako,u ¾ivotu nisam izveo ribu i oèekivao da se ona hvata za novèanik,ne smatram sebe paæenikom zbog toga.Ista prièa je i sa dru¹tvom,mahom su to moji bliski prijatelji,koji razmi¹ljaju na isti naèin.Uvek neko drugi iz dru¹tva plati ceh tako da na kraju balade isto ti je.Prvi put u ¾ivotu sam video da se svako hvata za svoj novèanik i mu¹ki i devojke u Sloveniji,kasnije i po celoj Evropi.Ribe su u glavnom na¹e tako da se ni tu ne oèekuju neka iznenaðenja.Kad ¾elim kurvu,onda bato to ko¹ta toliko i toliko i opet nema nesporazuma [cheers]

sasa ns 1

Citat: SSZGO poslato 15 Decembar, 2019, 15:10
normalna devojka... jednorozi... godzile...

jos se nije rodila ta koja je bila gadljiva na novac...
kolko riba ide u izlazak sa svojom kintom,bre nijedna skoro nenosi novèanik.Vi¹e puta sam lièno prisustvovo dok nije bilo fiskalizovano da u kafiæu strancima turistima koji su sa domaæom ribom naplaæiju po 100 evra 2 piæa.Posle se tale konobar i riba.
Uvek je bila riba spram kinte.Èak i ona emancipovana,obrazovana i koja mnogo zaradjuje hoæe da izmuze ako mo¾e,mu¾a jebaèa,momka svejedno.
Mene su zajebale 3 ribe ovako--ladnoæa minus 15,pola metra snega veje ko ludo.Stojimo na stanici 3 nepoznate ribe i ja.Naidje taksi one udju,zatvore vrata ,krenu,stanu i ka¾u ajde sa nama da te ne zaveje.Ja udjem i kad smo izlazili one naravno nemaju kintu-la¾u i naravno ja platim .To mi je bio ceo bud¾et za tu godinu 1993 za izlazak.Kao sad 500 dinara.

El Jefe

Енглез на свадби у Нишу не једе скоро ништа. Питају га што не једе, а он каже, ко ће све ово да плати.
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

svabe zanimljiva vrsta:

da caste nema sanse,ako mu das, (jedna vrsta svaba ) rado uzima a druga vrsta,probiruje sta si mu doneo ono sto one ne koristi (pije,jede,bode se) to ti vrati nazad i nema sanse da uzme "da bi samo uzeo"....uctivo pita "ali zasto?" takodje tesko odbija i jako mu je drago sto je djabe.
na sledecem velikom odmoru,sa zadovoljstvom ce pojesti dva sladoleda iz obe ruke a tebi ce jedan ponuditi da mu samo pridrzis dok obrise umazotinu.....a da pritom nema ni trunke savesti jer si mu dao......niko te nije terao on nije trazio

u kafani placa svoje pice a supruga mu ili sin svoje.....i sta ti ja znam.....

drago mi je sto smo takvi kakvi jesmo i sto placamo ture jedan drugm,dragi mi i oni sto kad namirisu konobara on mora do wc-a a  i kad se krene kuci,takodje ide do wc-a a zatim kad se vrati,obavezno kaze "daj da platimo pa da idemo",kao ne zna da bio konobar [rofl]
umeo sam i po 3000 evra da ostavim za turu,zato sad vise ne pijem jer kad pijem pretvorim se u najvecu Srpsku dobrotvornu ustanovu.

jebes ga.voleo bih mozda da samo imam probleme ko svaba,on se uglavnom sekira dal ce naci parking do ulaznih vrata na posao ili prodavnice,za ostalo ga zabole tuki.

sasa ns 1

drugar u ¹vajcarskoj vozaè u biblioteci svaki dan vozi dva tri sata da podeli knjige.Meseèno 4500 franaka .Negrèi se iznajmio dvosoban stan sam u njemu,800 evra i svi ostali tro¹kovi 1200 po mesecu.Skijanje more... Ostalo mu za 2 dodine 60000 franaka ,¹to je 55000 evra. Nije lako tome odoleti ,pa ni meni ni nijednom na¹em èoveku.Tako i sirijci èisto sumnjam da æe hteti da ostanu u nenaseljenim krajevima.Ako budu ostali imaæe psihièke tegobe zbog toga ¹to nisu uspeli.E onda ....¹ta onda.


Kostić

то је она карика коју срби слабо познају имали смо и ми сличне едукације у облику налепница и наставу о томе у време комунизма прописано растојање између возила при одређеној брзини и типу пута слабо прави посо лимару и гробару ово је веома мудро мудрије је од радара и триес преко

eclipse4

kao prvo ovom retardiranom deristu je potrebna mentalna ustanova za lecenje a drugo,roditelji koji "daju" svoje dete da se njime manipulise tako zarad publiciteta,citaj zarade i buducnosti,trebali bi biti u zatvoru a dete im oduzeti.
nalakirani dugi nokti i zagrevanje malo zemljine kugle barutom nije nista,dete se igra samo hahah

http://www.youtube.com/watch?v=jZTBMVRwHsA

dzimika

izmedju ostalog videh sliku skoro sa cenama namestaja kod nje kuci, nema komada ispod 5000e
a ova izjava da je putovala vozom jer ne zagadjuje, pa odakle vozu struja? Nuklearne elektrane ne zagadjuju? ma da

eclipse4

pa na one vetrenjace iz austrije i nemacke,voz se konektuje na blutut i picis vajrels

misa-pei

Citat: El Jefe poslato 15 Decembar, 2019, 18:54
Енглез на свадби у Нишу не једе скоро ништа. Питају га што не једе, а он каже, ко ће све ово да плати.

Da, to sam vi¹e puta èuo. Da kad doðu stranci u domaæinsku kuæu, dovede ih neko, na polasku se hvataju za novèanik, da plate ¹ta su pojeli/popili. Naravno da je to nama neshvatljivo. Ako nisi ugostio nekog, kako oèekuje¹ da æe¹ i ti biti negde ugo¹æen. Seæam se i prièe da se u nekim krajevima za goste iznosila preslatka kafa, da se vidi kako se ima za ¹eæer. Opet preterivanje, druga krajnost. Ali mi je simpatièna.

A ¹to se riba tièe... Dok sam ih muvao, svaka je bila presreæna kad dobije cvet. Uvek sam poklanjao jednu ru¾u. Pa¾nja, a ne kupovina naklonosti. I danas kad mi neka ¹alteru¹a izaðe u susret, dobije koji cvet (iz sada veæ sasvim drugih pobuda :D :D :D ), oseti se drugaèijom, izaðe za tren iz svakodnevice, a ja imam prolaz da mi se ponovo naðe kad mi ne¹to zatreba.
Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić

пажња се не купује у цвећари него се убере најружнији цвет и ако добијеш пичке неће да те кошта касније у супротном је у почетку вау на крају је јао

SSZGO

#38
Citat: sasa ns 1 poslato 15 Decembar, 2019, 21:50
drugar u ¹vajcarskoj vozaè u biblioteci svaki dan vozi dva tri sata da podeli knjige.Meseèno 4500 franaka .Negrèi se iznajmio dvosoban stan sam u njemu,800 evra i svi ostali tro¹kovi 1200 po mesecu.Skijanje more... Ostalo mu za 2 dodine 60000 franaka ,¹to je 55000 evra. Nije lako tome odoleti ,pa ni meni ni nijednom na¹em èoveku.Tako i sirijci èisto sumnjam da æe hteti da ostanu u nenaseljenim krajevima.Ako budu ostali imaæe psihièke tegobe zbog toga ¹to nisu uspeli.E onda ....¹ta onda.

druze, da ti ja kazem nesto. sa 800 evra u svici mozes bulju da obrises  a ne da uzmes dvosoban stan

dvosoban stan u dubaiju je najmanje 2500e mesecno a svica je skuplja

bio sam tamo dve nedelje, hrana dnevno je bila 40e u budzet varijanti

nemojte se zavaravati, sa 4500 chf mozda moze da se prezivi... mozda... a da ustedis, ako zivis u shupi i jedes pastetu svakog dana
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Citat: dzimika poslato 15 Decembar, 2019, 23:05
Nuklearne elektrane ne zagadjuju? ma da
Ne zagaðuju dok se ne desi havarija... Onda¹nji japanski premijer je nekom prilikom rekao, nuklearna energija je jako jeftina i èista dok se ne desi Fuku¹ima, onda tro¹kovi rastu na stotine milijardi...





@Arapin:
Imam vi¹e drugara u ©vici, niko ne plaæa 2500 gajbu... Ortak u St.Galenu plaæa petosoban stan 1500...