Glavni meni

Kontrola saobracaja u Nemackoj

Započeo Andjelo, 24 Novembar, 2019, 10:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo


Andjelo

#1
Dobro se setili.... ovi sa kamiona u Nemackoj preterali i jak bezobrazluk izlece u brzu traku ne gledavsi da nekog ima  i gde stoji znak zabrane obilazenja za kamione oni tu preticu ne samo kamione vec i auta ......u zadnjih par godina pun je autoput u Nemackoj 

megaidiot

kad vidim rumunske table na kamionu/kamionetu/kombiju odma gledam kad ce da izleti, voze ko budale, bugari su malo bolji.

Hohštapler

Orvele, jel ti ¾ao ¹to si lagao? Gore je!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kanarinac

Ja koliko vidim ovo nije za preticanje, nego da li drze odstojanje izmedju

Lazic

Citat: Hoh¹tapler poslato 24 Novembar, 2019, 19:36
Orvele, jel ti ¾ao ¹to si lagao? Gore je!
Samo ako ne dr¾i¹ odstojanje... ;D

Hohštapler

Imam posla sa svim gamadima Evrope.
Slovenci i Poljaci su najgora skrama. Jer su istripovali da su ©vabe kad prièaju sa nama sa Balkana, a ©vabe ih gledaju kao konju¹are.
®elim im svima dugu starost i te¹ku bolest.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

milomir22

Moje misljenje o slovencima je da su najgore jebene stipsetine, upoznao sam ih dvojicu, konstantno su mi bili gosti u lokalu, bukvalno svaki dan godinu i po dana i nijednom, slovima NIJEDNOM se nisu uhvatili za novcanik. Idu iskljucivo u kafice gde znaju nekog uz koga bi mogli da se prisljamce za sto kako bi se uzickali za pice, a ako udju u kafic i ne sretnu nikog poznatog, kao fol trebalo je da se nadjuu s nekim, pa je taj odlucio da idu negde drugde i idu dalje. U solo varijanti nikada ne porucuju pice. Jednom recju, psihopatologija.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

ali su dobri domacini, ako odes videces

dzimika

Ma sve to je samo do coveka, ili si covek ili nisi, nema veze da li si slovenac, srbin, bosanac, hrvat, poljak....
Evo sta kaze kolega, nasi panduri na granici jebu samo nase vozace, turke i ostale ne smeju da diraju, cim ih jebu (iako su u debelom prekrsaju) ambasada urgira

El Jefe

Када их Немци буду поново протеривали, нека окрену на другу страну од Србије.
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

ka¾e u jednoj emisiji robetr èoban  ,,da  je realnost i da moramo da se naviknemo da æe za 10 godina ¹kole da nam budu pune dece druge boje ko¾e i zabradjene u marame.,, a jedan od ministara ,,kako smo se dogovorili -èitaj potpisali da æemo ih naseliti u puste krajeve,,
Opet la¾u ,ko je lud da se naseli u srbiju u puste krajeve.Pa kako æemo ih onda gledati u ¹kolama kad u pustim krajevima nema nikog.

viper

Srbija = Sirija, mislite o tome.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

TEEfqd

Citat: El Jefe poslato 15 Decembar, 2019, 00:23
Када их Немци буду поново протеривали, нека окрену на другу страну од Србије.
Ma normalno. Al da Srbija ne uzima lovu od EU da ih pusta unutra [rofl]

megaidiot

Citat: milomir22 poslato 14 Decembar, 2019, 19:03
Moje misljenje o slovencima je da su najgore jebene stipsetine
dodji do austrije da vidis sta su stipse, sproveo sam nekoliko socioloskih eksperimenata u kafani i jedini koji otvataju novcanik su srbi, slovaci i iranci dok lokalno stanovnistvo, cak i generalno dobri ljudi, nema pojma sta znaci castiti turu.

TEEfqd

http://rs.n1info.com/Vesti/a197715/EU-dala-Srbiji-40-miliona-evra-za-migrante.html

ovo je kad, 2016?
koliko miliona je do kraja 2019 dato...

Srbija i politika.. klasican predmet sprdnje

TEEfqd

#16
Citat: megaidiot poslato 15 Decembar, 2019, 12:43
Citat: milomir22 poslato 14 Decembar, 2019, 19:03
Moje misljenje o slovencima je da su najgore jebene stipsetine
dodji do austrije da vidis sta su stipse, sproveo sam nekoliko socioloskih eksperimenata u kafani i jedini koji otvataju novcanik su srbi, slovaci i iranci dok lokalno stanovnistvo, cak i generalno dobri ljudi, nema pojma sta znaci castiti turu.

to nikad nisam mogao da razumem. gde neko vadi lovu casti a ovamo gleda dal ce neko drugi njega isto da casti.
hranis sebi ego i izdizes se iznad drugih kad castis, kao dzek si, a ovamo ispod oka gledas ko jos vadi novcanik?
wtf. svako nek se vata za svoj novcanik i zdravo, koje su to pederske fore.

slicno razmisljanje imaju likovi koji izvode devojke, placaju sve, pokloni ovo ono i ocekuju picku zauzvrat.
uglavnom i izvise za tu istu. i treba realno, to rade pacenici.

poenta price, ako si dzek dzek si. kad odem u kafanu spreman sam da platim sebi pice uvek, ne ocekujem da me neko cascava.
ako neko cascava ok je da prihvatis jedno pice, ruzno je da odbijes a i nece niko ostati siroma za to pivo.
dva tri pet pica da prihvatis, ulazis vec u to kolo `ja tebi ti meni` gde drugi ocekuju da se vatas za novcanik.

isto ako covek ima povod, okej je castiti. ako je pijana budala u drustvu koja baca pare i casti kafanu jebem li ga
nisam deo takvog drustva, verovatno bi zapalio kuci. al se raspisa oko gluposti

milomir22

Poenta je umerenost u svemu, ne treba niko da se slepa uz drugog, ako castim drugara/devojku picem, sledeci put ce castiti mozda taj isti/a mene, a i ne mora, nije ni bitno. Ja sa mojim drustvom ne vodim evidenciju ko je kad castio-daleko bilo, ali, obrni okreni, tu smo negde, ne cascava uvek isti. Kad sam sa ljudima koje povrsno znam u kafani, ostavim za svoj ceh sto sam pojeo/popio i nesto preko toga za konobara ili druge-svejedno.

Ali da po kaficu trazim poznate likove i da im se cepim za kafu ili sok i da za godinu-dve svakodnevnog posecivanja kafica nijednom ne platim, ne tudj racun, nego ni svoj, definitivno mi nije normalno.

Pricao je Darko Milicic dok je igrao u nba, kaze zaradjujemo milione, a u restoranu svako vadi po 3-4 $ da plati svoje (zdrali neki fastfood, ne dagnje). Njemu su se cudili sto se vise puta izdzekirao sa 15-20$.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane

Citat: sasa ns 1 poslato 15 Decembar, 2019, 11:51
ka¾e u jednoj emisiji robetr èoban  ,,da  je realnost i da moramo da se naviknemo da æe za 10 godina ¹kole da nam budu pune dece druge boje ko¾e i zabradjene u marame.,, a jedan od ministara ,,kako smo se dogovorili -èitaj potpisali da æemo ih naseliti u puste krajeve,,
Opet la¾u ,ko je lud da se naseli u srbiju u puste krajeve.Pa kako æemo ih onda gledati u ¹kolama kad u pustim krajevima nema nikog.

juèe pro¹ao kroz Obrenovac, kao kroz Damask da sam pro¹ao

SSZGO

Citat: redshadow poslato 15 Decembar, 2019, 12:46

slicno razmisljanje imaju likovi koji izvode devojke, placaju sve, pokloni ovo ono i ocekuju picku zauzvrat.
uglavnom i izvise za tu istu. i treba realno, to rade pacenici.


hahaha, 90% njih koji to rade ne izvise
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor