Glavni meni

mala pomoch oko iwatch-a

Započeo eclipse4, 20 Novembar, 2019, 20:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

manijaci ima li ko da se razume u ovaj sat,nadjo pre par dana jedan na ulici pa sam ga fabricki resetovao,sad kad hocu da uparim sa telefonom od jednog drugara trazi mi neki id od prethodnog vlasnika :)
ima li resenja ili da ga posaljem u rajnu/majnu na dno :)
jel ima ko da se bavi ovom temom?

ЯЭВОЛУТИОН

ukro iwatch pa sad hoces da se obogatis....zorzeeee....eve gi jos jedan.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


eclipse4

nisam ga ukro nasao ga na ulici,da ga nisam uzeo ja uzeo bi ga drugi.....mogo sam da smislim pricu da sam hteo da zamazem realnost :)

megaidiot

mislim da su sad mnogo ozbiljnije zasticene apple sprave nego pre. najbolje da ti pomogne prethodni vlasnik.

eclipse4

pa ja kad bi znao ko je dao bih mu ga nazad.....imao password...stajao tu par dana ukljucen,vidim nema ni policije da dodje :) nit poruke nit poziv...nit znam kako ta govna od iphona funkcionise.
ako nista odnecu ga ja u policiji i ko ga jebe....

megaidiot

tako je najbolje. ne znam za satove ali svi telefoni odavno mogu lako da se trekuju od strane prethodnog vlasnika, gde su i kad ukljuceni.

eclipse4

vala bi ga do sad 20 puta odtrakovao :)

castor

Po¹alje¹ emajl na taj ID od prethodnog vlasnika i ka¾e¹ da si na¹ao sat, pa da doðe po njega.
It's the ride that matters, not the bike…

UFF


eclipse4

Citat: castor poslato 20 Novembar, 2019, 23:05
Po¹alje¹ emajl na taj ID od prethodnog vlasnika i ka¾e¹ da si na¹ao sat, pa da doðe po njega.
nema mail stoji samo t*****@w*****.de nista vise...sve sam ga pretrazio pre reseta (mada je i bio prazan  bar izgledao)

ЯЭВОЛУТИОН

greh nije samo u cinu vec i u mislima...samom idejom da prisvojis nesto necije zgresio si u ocima boga...a bogami i drzave....odneses to u policiju ili u najblizi apple centar i oni ce kontaktirati vlasnika sata....ili ga baci u ladan dunav.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

mrzi me do dunava da odem iskreno....

Lazic

Realno... Na¹ao sam vi¹e telefona za 20 godina, uvek poku¹avao danima i danima da naðem vlasnika, nikad nisam uspeo... Par puta izgubio telefon, uvek su nalazaèi uspeli da me naðu preko nekog kontakta u roku od par minuta...

eclipse4

kod mene kontra....nikad nisam nazad vise video sta sam izgubio :)

Lazic

Dva puta su mi ukrali novèanik sa svim dokumentima, oba puta me sve na¹lo posle par dana, osim para... :D

mrle

moj brat radi na brodu i kupio pre iPhone, zakljuèan, dao ga nekim indijcima, pakistancima u potpalublje, vratili mu ga posle par sati otkljuèanog.

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 25 Novembar, 2019, 12:38
Dva puta su mi ukrali novèanik sa svim dokumentima, oba puta me sve na¹lo posle par dana, osim para... :D
A jbg ocekujes da izgubis novcanik bez para i da ti vrate sa parama...pa ne ide :)

Lazic