Glavni meni

Kupujem papire za -upisati vozilo po ¾elji-

Započeo Marko19, 17 Novembar, 2019, 19:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: ®or¾ poslato 19 Novembar, 2019, 13:06
Dobar dan ,manijakinje i manijaci,nisam bio prisutan, neko vreme ali se ne seæam da smo propagirali, motore bez papira na forumu.Izgleda da je ova vlast i nas pogodila..

nismo propagirali

ali nismo ni protiv toga  [rofl]

gde ce da trazi ako ne na ovom forumu? ne nekom drugom mozda a da ne bude tema obrisana i on banovan?

svako nek gleda svoja posla, ko hoce i ume neka pomogne a od ostalih je dovoljno i samo da ne odmazu

®or¾

 [rofl]  [rofl] Potuno si u pravu i ja kenjam bezveze,ima li neko veæi kombi,pa da se organizujemo [flashing]

Havarisan

Imam ja gpz750 turbo ako nekom treba kompletan sa papirima.

krsta63


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ®or¾ poslato 19 Novembar, 2019, 20:40
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Novembar, 2019, 19:40
Citat: ®or¾ poslato 19 Novembar, 2019, 19:12
Ajde. Nema to veze sa sranjem.Naje¾im se svaki put kada proèitam tako ne¹to.Trenutno bi mi trebala ozbiljna prikolica,mo¾e bez papira.Oglasiæu na forumu da nema veze koje je godi¹te ako mi neko iste obezbedi.Revolucionar,zna¹ ti mnogo bolje,od ovog posta
koliko vredi gpz750r....ja sam ovog leta imao da kupim 900r za 500 evra u besprekornom stanju osim sto je umro agregat.....
evo ja cu ti prodati moju prikolicu koja ima papire ali cu papire zadrzati...jel moze.....
Nismo se razumeli.Ne prièam o vrednosti ovoj ili onoj.Deèko ima 15 poruka na forumu i tra¾i papire za  ini motor.Paja me zabole koliko koji motor tog godi¹ta vredi.Vredi onoliko koliko je prodavac sposoban ili koliko je kupac glupav( ili obrnuto),ne ulazim u takav tip polemike.Ima skuter ispred moje zgrade,stoji vi¹e od tri meseca,pauèina,nije pod potragom,ne zna se èiji je.Jel mo¾e?pomoæi æu i prilikom utovara.
ti sad pozivas na kradju...navodis na krivicno delo....kupovina papira za bilo koje vozilo je potpuno regularna stvar svuda u svetu...ti si presumpciju nevinosti ispustio i okrivio nekoga da je nesto ukrao....
evo recimo moj drugar je kupi skoro papire za kucu u zarkovu, naselje bele vode....kuce fizicki nema jer je srusena krajem rata, ali papiroloski postoji ....sada ce on na osnovu te kuce da dobije dozvolu da grai vecu kucu ali ce mu tu kvadraturu priznati kao odbitak za placanje komunalnog opremanja...
inace u vecini drzava u svetu ako vozilo nije u portazi ti sa dva svedoka ili sa svestenikom kao svedokom da nije ukradeno, mozes dobiti dokumentaciju za vozilo koje je starije od 30 godina i regustrovati ga a svoje ime....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Koliko se seæam, to mo¾e ili je moglo i kod nas...

mrle


megaidiot

Citat: srbac poslato 19 Novembar, 2019, 20:38
Ovo je neki Balkanac sigurno  [rofl]
mozda je nas covek, al ovo je otpad tj. firma i da ne sme da prodaje ram i papire vec bi ga drndali organi tamo.

®or¾

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Novembar, 2019, 10:31
Citat: ®or¾ poslato 19 Novembar, 2019, 20:40
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Novembar, 2019, 19:40
Citat: ®or¾ poslato 19 Novembar, 2019, 19:12
Ajde. Nema to veze sa sranjem.Naje¾im se svaki put kada proèitam tako ne¹to.Trenutno bi mi trebala ozbiljna prikolica,mo¾e bez papira.Oglasiæu na forumu da nema veze koje je godi¹te ako mi neko iste obezbedi.Revolucionar,zna¹ ti mnogo bolje,od ovog posta
koliko vredi gpz750r....ja sam ovog leta imao da kupim 900r za 500 evra u besprekornom stanju osim sto je umro agregat.....
evo ja cu ti prodati moju prikolicu koja ima papire ali cu papire zadrzati...jel moze.....
Nismo se razumeli.Ne prièam o vrednosti ovoj ili onoj.Deèko ima 15 poruka na forumu i tra¾i papire za  ini motor.Paja me zabole koliko koji motor tog godi¹ta vredi.Vredi onoliko koliko je prodavac sposoban ili koliko je kupac glupav( ili obrnuto),ne ulazim u takav tip polemike.Ima skuter ispred moje zgrade,stoji vi¹e od tri meseca,pauèina,nije pod potragom,ne zna se èiji je.Jel mo¾e?pomoæi æu i prilikom utovara.
ti sad pozivas na kradju...navodis na krivicno delo....kupovina papira za bilo koje vozilo je potpuno regularna stvar svuda u svetu...ti si presumpciju nevinosti ispustio i okrivio nekoga da je nesto ukrao....
evo recimo moj drugar je kupi skoro papire za kucu u zarkovu, naselje bele vode....kuce fizicki nema jer je srusena krajem rata, ali papiroloski postoji ....sada ce on na osnovu te kuce da dobije dozvolu da grai vecu kucu ali ce mu tu kvadraturu priznati kao odbitak za placanje komunalnog opremanja...
inace u vecini drzava u svetu ako vozilo nije u portazi ti sa dva svedoka ili sa svestenikom kao svedokom da nije ukradeno, mozes dobiti dokumentaciju za vozilo koje je starije od 30 godina i regustrovati ga a svoje ime....
Potpuno si u pravu.Veæ sam rekao da serem bez veze

Lazic


despic

Meni samo nije jasno sta ce ti kombi za mali kineski skutercic...koji staje i u juga
a pravo ti kazem, sumnjam da je kinesko djubre vredno cimanja
klasican divljak