Glavni meni

Kupujem papire za -upisati vozilo po ¾elji-

Započeo Marko19, 17 Novembar, 2019, 19:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Marko19

Kao sto naslov teme kaze, zanimaju me papiri za -upisati vozilo po ¾elji-

Kontakt: -upisati broj po ¾elji-




Slika ostaje jer je lep motor... :D



Glava Dole


Hurricane


milomir22

Da ne otvaram drugu temu, kupujem papire za cz 99 u kalibru 9mm parabellum. Sifra-diskrecija.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Marko19

Racunam kad sam ispravnu glavu za FZR400 nasao za 24 sata, valjda su mi srecne zvezde naklonjene :D

Gavrolini

Reci mi jel te zanimaju u kompletu i set brojeva za kucanje? Imas povoljno u Bg u 29.novembra

Marko19


®or¾

Dobar dan ,manijakinje i manijaci,nisam bio prisutan, neko vreme ali se ne seæam da smo propagirali, motore bez papira na forumu.Izgleda da je ova vlast i nas pogodila..

Ivicat


®or¾

Ima,neki skuter,Sprint jebem li ga ¹ta,kod mene ispred ulaza.Neko za njim plaèe sigurno.Stignem kuæi pre izvesnog vremena i pitam,kom¹iluk,èiji je,po¹to je veæ u pauèinu zarastao.Ka¾e mi kom¹inica,stoji vi¹e od tri meseca,tu i kao,zvali ¾andare ,ovi oèitali brojeve,proverili i nema potrage.Sada ga preme¹tamo,kako kome smeta.Mo¾da je re¹enje,da oglasim da kupujem papire?Odnesem ga u vikendicu i boli me gluteus?????


ЯЭВОЛУТИОН

ne serite...kawa tog godista se ne krade....verovatno je vlasnik krepao a naslednike boli kurac ili je neisplativo raditi ostavinu...znam gomilu motorcikala koji tako stoje..prlem komplikovane administracije ove drzave.
evo ja imam motor koji sam preveo i platio porez pre dvadeset godina...ako sad izgubim dokumentaciju, nemoguce je resiti papirologiju, a ja sam motor platio, preveo i platio porez....onda kupis drugog lesa sa popirima koji se moze prevesti i resis problem....
presumpcija nevinosti je obavezna....to sto neko nema papire ne znaci da je motor ukrao....i ne moralisite previse jer nije bogougodno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

a mogao je da stavi i oglas da kupuje motor u bilo kakvom stanju sa papirima....svi bi znali da mu trebaju papiri, ram i blok..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Ajde. Nema to veze sa sranjem.Naje¾im se svaki put kada proèitam tako ne¹to.Trenutno bi mi trebala ozbiljna prikolica,mo¾e bez papira.Oglasiæu na forumu da nema veze koje je godi¹te ako mi neko iste obezbedi.Revolucionar,zna¹ ti mnogo bolje,od ovog posta

srbac

Citat: ®or¾ poslato 19 Novembar, 2019, 13:30
Ima,neki skuter,Sprint jebem li ga ¹ta,kod mene ispred ulaza.Neko za njim plaèe sigurno.Stignem kuæi pre izvesnog vremena i pitam,kom¹iluk,èiji je,po¹to je veæ u pauèinu zarastao.Ka¾e mi kom¹inica,stoji vi¹e od tri meseca,tu i kao,zvali ¾andare ,ovi oèitali brojeve,proverili i nema potrage.Sada ga preme¹tamo,kako kome smeta.Mo¾da je re¹enje,da oglasim da kupujem papire?Odnesem ga u vikendicu i boli me gluteus?????

Prodajes bez papira !!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ®or¾ poslato 19 Novembar, 2019, 19:12
Ajde. Nema to veze sa sranjem.Naje¾im se svaki put kada proèitam tako ne¹to.Trenutno bi mi trebala ozbiljna prikolica,mo¾e bez papira.Oglasiæu na forumu da nema veze koje je godi¹te ako mi neko iste obezbedi.Revolucionar,zna¹ ti mnogo bolje,od ovog posta
koliko vredi gpz750r....ja sam ovog leta imao da kupim 900r za 500 evra u besprekornom stanju osim sto je umro agregat.....
evo ja cu ti prodati moju prikolicu koja ima papire ali cu papire zadrzati...jel moze.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


srbac


®or¾

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Novembar, 2019, 19:40
Citat: ®or¾ poslato 19 Novembar, 2019, 19:12
Ajde. Nema to veze sa sranjem.Naje¾im se svaki put kada proèitam tako ne¹to.Trenutno bi mi trebala ozbiljna prikolica,mo¾e bez papira.Oglasiæu na forumu da nema veze koje je godi¹te ako mi neko iste obezbedi.Revolucionar,zna¹ ti mnogo bolje,od ovog posta
koliko vredi gpz750r....ja sam ovog leta imao da kupim 900r za 500 evra u besprekornom stanju osim sto je umro agregat.....
evo ja cu ti prodati moju prikolicu koja ima papire ali cu papire zadrzati...jel moze.....
Nismo se razumeli.Ne prièam o vrednosti ovoj ili onoj.Deèko ima 15 poruka na forumu i tra¾i papire za  ini motor.Paja me zabole koliko koji motor tog godi¹ta vredi.Vredi onoliko koliko je prodavac sposoban ili koliko je kupac glupav( ili obrnuto),ne ulazim u takav tip polemike.Ima skuter ispred moje zgrade,stoji vi¹e od tri meseca,pauèina,nije pod potragom,ne zna se èiji je.Jel mo¾e?pomoæi æu i prilikom utovara.

El Jefe

Само ако је водени Жорж
Друштво за заштиту од животиња