Glavni meni

Ima li elektronicara na forumu ?

Započeo PECA BMW, 14 Novembar, 2019, 01:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam narucivao davno iz nemacke neko je donosio...iz neke radnje...imao sam davno i katalog...kad si mlad i fantaziras da napravis pojacalo....CONRAD....jebem ti memoriju koja hlapi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Taraba

Farnel isporucuje kod nas. Pre x godina sam porucivao od njih neke J-fet-ove za gitarsku pedalu. Stize brzo i nije bilo preterano skupa dostava za 20ak komada.
https://www.farnell.com/
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

megaidiot

mogu da ti iz konrada donesem u decembru sta oces, imam i neku karticu i popus kod njih

Lazic


PECA BMW

Citat: megaidiot poslato 17 Novembar, 2019, 13:35
mogu da ti iz konrada donesem u decembru sta oces, imam i neku karticu i popus kod njih

U super , meni i nije hitno ! ajd ako ne nadjem nista ovde ja se javljam . Hvala !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

megaidiot

vazi, porucimo sve i ceka me u radnji da pokupim, conrad mi je na 10 minuta od gajbe

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

znam muke kad ti treba nesto a kod nas nema il je krs il kosta 10x realne cene. a meni da skoknem negde il kliknem i sacekam paket i dovezem najmanji problem.

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

jel mozes i meni neki popus da zavrsis....zadnji put kad sam bio radila neka svabica dobra ko zdravlje...na oktobarfest da je vodis
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot


PECA BMW

Citat: megaidiot poslato 17 Novembar, 2019, 21:26
znam muke kad ti treba nesto a kod nas nema il je krs il kosta 10x realne cene. a meni da skoknem negde il kliknem i sacekam paket i dovezem najmanji problem.

nadjem sad ovde kod nas i kazu mi u radnji da je sigurno original i cena im je skroz prihvatljiva , ista cena kao u Conard .
Icicu do radnje neki dan da pogledam to uzivo pa ako je ok kupicu ovde da se ne cimamo .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !