Glavni meni

Potreban majstor za multimediju

Započeo Tihi_ZR, 13 Novembar, 2019, 15:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tihi_ZR

Pozdrav, znam da je vise auto tema ali nekako vise verujem bajkerima kad dele savete. Treba mi majstor za popravku android multimedije za kola posto nece da startuje kad palim kola. Pozeljno bi bilo da je majstor u Novom Sadu ili okolini. Takodje ako imate nekog majstora koji bi mogao da mi umesto tog android smeca ubaci originalni radio u Astru H moze broj ili ako neko od vas to radi, lako cemo se dogovoriti za dalje. Hvala  [cheers]

dzimika

Znaci auto elektricar posto ako imas semu sve moze da poveze i dete

Taraba

A od popravke tih kinezijum multimedija nema vajde.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ada

Dali je pre palila sa kontaktom ili ne.
Uglavnom ako nije palila ni pre popravka traje 2 minute

Glava Dole

A inace bi trebalo bi da na euro dzeku imas crvenu i zutu zicu. Jedna je stalni plus a druga "brava" plus. Ne znam stvarno iz glave koja je sta ali nije tesko naci kombinaciju uz unimer. Proveri dal neka od te dve ima stalni dovod, a druga ima stalni plus. Ako nemas unimer moze i sa probnom 12V lampom. Ako nemas ni to onda jbg... idi kod elektricara :) Ali ako pre ugradnje nije radio kako si ti zamislio zajebi posao, slazem se sa adom 1:1.

Tihi_ZR

Citat: ada poslato 13 Novembar, 2019, 20:02
Dali je pre palila sa kontaktom ili ne.
Uglavnom ako nije palila ni pre popravka traje 2 minute

Ma radila je do pre mesec dana, i usb i kamera za rikverc, muzika sve top i prvo mi  kamera rikne a onda i radio. Upalim kola, ekran zasvetli sa opelovim logom i krene android da se pokrece, standardna procedura i onda to traje jedno 3-4 minuta i opet opel logo i ispocetka.

Tihi_ZR

Realno ne treba mi taj android ali ako je ec ugradjen i nije velik kvar onda cu ga zadrzati, ako ne onda cu vratiti stari koji je prethodn vlasnik izvadio. Samo mi preporucite majstora. To koja je koja zica i ostalo ne pali kod mene buduci da sam sa strujom zavrsio u nekom osmom razredu kad smo na tehnickom pravili one zujalice i od tad bas nisam nesto imao dodira sa tim naukama  ;D ;D

jevta