Glavni meni

SUZUKI TL1000R

Započeo woe23, 09 Novembar, 2019, 21:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


mrle


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mrle poslato 05 Decembar, 2019, 16:43
Citat: Laziæ poslato 05 Decembar, 2019, 15:57
Pijem

prestao...
sad je rakija i vino...pivo kad je vruce.
nije sto naliva u besiku, nego mi ladno vrsnjaku kad ga izvadim da otocim.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Treba mi vise ks i ccm jer hocu da vozim brze- POTREBA
Treba mi vise ccm i ks  jer necu da vozim brze- KOMPLEKSI :)

milomir22

Ja ne znam nikog ko vozi motor ozbiljno (10 godina i vise i da godisnje prelazi po 10 000km i jace), a da tera motor klaj-klaj. Ne sporim, najbitnije je ne olupati se, ali ne vidim zasto je uzivanje u brzini lecenje kompleksa. Onaj ko ne zna, ne sme, ima 15-oro sitne dece kuci, ok postujem, ali ne pljuj po onom ko zna i sme. Pri tom, ne mislim na samoubice od kojih i sam brinem i bezim (npr ibarska put Kraljevo-Raska, krivine puna linija, nalecem na grupu od trojice motociklista, usled preticanja kolone koju je napravio sleper na deonici bez pravca, zajahali moju-njima suprotnu traku i to ne bojazljivo i malo, nego po sred onako hajducki, a ti milomire bezi u sanac). U svemu tome ni ja ne idem 60, vec sam ih pri 160 jedva izbegao i umalo se sam nisam olupao.

Ako imas litru i vozis klaj klaj, zapitaj se koliko racionalno koristis resurse motora za koji registracija nije mala, a i potrosnja goriva zna biti znacajno veca u odnosu na neku  500-ku ili 600-ku. Doduse, ni voznja motora sama po sebi nije nesto racionalno, ali ja ne volim da ne iskoristim resurse vozila do kraja, sta god to bilo.

I samo da se ogradim, kad kazem iskoristiti motor maksimalno, ne mislim uvek i svuda, normalno da u gradu neces terati pun gas petom i sestom, vec tamo gde moze i kad moze.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

Imam ja litru i ne vozim brzo... Jednostavno kad za¾elim da pretièem,da to uradim bez straha,u veæini sluèajeva ne trebam ni u ni¾u da prebacim... A da vo¾nju udvoje sa tri kofera i ne spominje... Ajd ok,ja imam 98 konja..,èak i nije previ¹e. I ne treba mi vi¹e! I da,tro¹i litru vi¹e nego ne¹to slabije,i skuplja rega... Al sam i prezadovoljan... Niveli¹e se raèunica,ako ni¹ta,barem u glavi i srcu!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

FANTOM

    Biker -Boy i plus imam 5 brznina  [djavo] , al gasiranje me proslo
    Gavrolini zavisi iz kog ugla gledas moze biti i tacno i netacno
    Milomire e vidis za te junake sti teraju na ibarskoj tako ti je nornalno gasiranje , a vidis da ti mislis da nije .
    Malli Zmaje trosi mi isto kao 750 cc i registracija mi je 23500 din nije mnogo manje za 600 cc

milomir22

Da im je naisao sleper umesto mene, gasirila bi ga sva trojica na onom svetu. Ja vozim brzo, koristim celu sirinu trake, gde preglednost dozvoljava, koristim obe trake, obaram poprilicno, ali na slepo vrlo retko preticem i kad to radim, preticem spora vozila, a ne slepere ili automobile koji idu 70-80 na sat.

@mali zmaj i ja sa 600 kubika i jedva 80-ak konja preticem bez straha 98% vozila na nasim putevima. Mozda ne bih uspeo da preteknem neki ferari ili porse, ali ih nesto do sad nisam vidjao kod nas. U ona 2% spadaju drugi motori.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Simon69

Da se vratimo na TL R.

Bobane, ako kupis motor amortizer ti ja poklanjam  ;)
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

ЯЭВОЛУТИОН

ti si skinuo amort zlotvoreeeeeee :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


woe23

Simon69 koliko bi prodao amortizer volana za TLR-a??

pozdrav

woe23

Ode suzuki kod drugog vlasnika

ЯЭВОЛУТИОН

ode tlr, scarver nikada......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11