Glavni meni

SUZUKI TL1000R

Započeo woe23, 09 Novembar, 2019, 21:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

woe23

SUZUKI TL1000R V2 agregat, 136hp, 1998, pise da je presao 87000km, motor nije nov ima sitnih esteskih ulaganja, mehanicki savrsen, vlasnik preko deset godina, registrovan, arrow auspusi, ksenon

mogu poslati dodatne slike ili vise informacija na mobilni

2000evra 0606232360










woe23

ako spustim cenu, bili bi neko bio zainteresovan za motor????
nasao sam drugi pa ............

rboban

#2
Koliko bi spustio? Moze i na PP

Vidim da fali amortizer volana, fabricki isao uz njega... imas ga, ili bar nosace, tj. adapter?
Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: rboban poslato 03 Decembar, 2019, 08:57
Koliko bi spustio? Moze i na PP

Vidim da fali amortizer volana, fabricki isao uz njega... imas ga, ili bar nosace, tj. adapter?
ne znam koja je budala skinula amortzier volana sa widowmakera...inace sklonog voblingu pri dodavanju gasa na izlasku iz krivine.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

woe23

po vama su to sve neke budale moroni idioti ili kako ih vec svi nazivate, "ne znam koja je budala skinula amortzier volana " i na sve neke ove postove samo tako neki necivilizovani i ljuti kometari, ko i za onaj bmwe sto prodajem pa pljuju za reg. nalepnicu gde je zalepjena, ko da samo zbog toga nece da kupe motor.......
Ta neka budala moze da bude moj otac na primer koji je imao svojih razloga zato je pogubio pola delova od ovog motora, pa sam ja morao da izmisljam toplu vodu po garazi.....

slazem se da treba da ima amortizer, ali opet samo polako vozite bilo koji motor i boze zdravlja niko nece imati problem.....

woe23

a na kraju krajeva tu je ebay da ne bih placali ovde u srbiji papreno sve delove, tako da tamo moze da se nabavi veruem za pristojne novce

Gavrolini

A jbg najbolje da neko uzme R litru i vozi polako...nemoj sad ti podjebavati

ЯЭВОЛУТИОН

mogao je cale i da skine jedan disk napred...ili oba,,,,ako vozis polako ne smeta....tom motoru stvarno treba amort volana....
ne shvataj licno...i moj cale je vise puta imao idiotke poteze...i ja sam imao....nista to nije strasno....ko nije nista u zivotu radio sigurno nije nikada ispao budala...ali nije ispao ni pametan...tako da...balans.

p.s.
trazim vec dve godine po caletovoj garazi neku deo koji mi je pokupio sa hromiranja...preturio sam celu njegpvu garazu...nema...jesenas krecili stan kod matorih i ja nasao iza plakara u kesi zamotano sa slojem dvogodisnje prasine....
inece je deo od motora koji sam restaurirao za nemca i posto ga je izgubio kupio sam drugi na ebay i shromirao njega...ukupan ceh 550 evra.....sad ovaj mogu da prodajam na netu jos dvadeset godina necu dobiti te pare...jer nikom verovatno ne treba.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Citat: Gavrolini poslato 04 Decembar, 2019, 21:41
A jbg najbolje da neko uzme R litru i vozi polako...nemoj sad ti podjebavati

Vala bas, da hoce da vozi polako, neko bi kupio suzuki gs 500, a ne tl 1000. Motor vozi polako samo onaj ko ne zna da vozi, pa se plasi. Nazalost ima i onih koji ne znaju da voze, ali ih to ne sprecava da voze brzo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

woe23

ma salim se de licno da shvatam, nego svi mi sve najbolje znamo za tudje, a kad dodje nase na borbenu liniju onda cvrccc.......

salim se dobro je ovaj motor ispao sa obzirom da je bio rasklopljen i da su uspeli da pogube pun djavo delova za njega.........

znam i ja sve sta kako bi trebalo to al boze moj, probelm je kada ljudi zapuste masine i kupe druge i onda motor bude bez ljubavi........

htedoh reci malo ljubavi ne moraju svi sve samo da nagrdjavaju, od druga keva bacila rol barove ili kako se zovu za nissan x trail, jedan taj djavo u nissanu 500 evra nov..........

a sto se tice voznje svako ima sta voli, ja volim eRove ali gledam na sve moguce nacine da izbegnem beton i dede u dacijam i ako treba ne moram se lozim da sam rossi, i tako dodjem do matematicke formule spore voznje, sada i to ima svoje definicije, ne mislim da vozis motor 50kmh kao skuter, ali vozim ovog tlra i imam 75 kila i 181cm visine =) i sta znam prezadovoljan sam, bilo bi lepse sa amortizerom, a bilo bi jos lepse da je nov iz fabrike =)

Hurricane

terao bi ja ovo i bez amorta  [balavi]

[panic]     

:o

[yahoo]

Lazic

Ko ¹ta radi, ja uvelièavam slike... :D [cheers]

krsta63

Imao sam tri telca. I na sva tri sam skinuo amortizer. Nisam mogao da se naviknem na njega, tj na trenutak nakon tockiranja, kada prednji dodiruje asfalt.
Po navici bi oslobodio stisak guvernala da tocak sam podje gde treba i ... zbog kasnjenja amortizera bi poceo da iz blizine proucavam granulaciju asfalta.
Nikada mi se nije desio wobbling, mozda zbog licne tonaze, covek (over 100)  :-[ a sada i gospodin (120)

Lazic

Uhhh, prouèavanje granulacije asfalta...

El Jefe

Citat: milomir22 poslato 04 Decembar, 2019, 22:14
Citat: Gavrolini poslato 04 Decembar, 2019, 21:41
A jbg najbolje da neko uzme R litru i vozi polako...nemoj sad ti podjebavati

Vala bas, da hoce da vozi polako, neko bi kupio suzuki gs 500, a ne tl 1000. Motor vozi polako samo onaj ko ne zna da vozi, pa se plasi. Nazalost ima i onih koji ne znaju da voze, ali ih to ne sprecava da voze brzo.
Има и оних који никуда не журе бро.
Друштво за заштиту од животиња

Gavrolini

Koji ce im kurac onda 1000ccm i super sport motor?

El Jefe

И ја се то питам Гаврило
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

neki moj profesor je imao teoriju da onaj ko zuri sigurno kasni....kaze da ni za zenama ni za autobusom ne smes trcati....u prvom slucaju ces pre najebati nego jebati a u drugom slucaju ces uhvatiti expres autobus do orlovace....jer u kafanu niko nikad nije zakasnio.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM

    Tvoj profesor je bio u pravu gledano i sa filozofske i sa realna strane. A svi cemo na kraju u bulevar ispruzenih tako da sto bi zurili da tamo stignemo . Samo lagano i sigurno , a ko je nedojeban i mora da prica neke rezultate i brzine njemu nikad druga strana nece biti jasna . Ko kad bi ja nekom pricao da pomeram 150 kg bench koga to bole uvo , ta info je bitna meni vecini nije. Tako isto i za ovo 1000 cc ja sam najbrzi, mozes voziti i 1600 cc lagano nemas potrebe za divljacenjem a oces da vozis jak motor.  Pa nismo mi trkaci i nismo na stazi pa da je bitno ko koje vreme pravi . Nego vozimo po ulici u saobracaju.

Biker-Boy

Meni ni ne treba mnogo br¾e od tih 240-ak km/h ¹to mo¾e moja Thundercat, to mi je sasvim dosta,
nego me jebe ¹to moram da ga èuknem brzinu dole (nekad i dve) kad hoæu brutalno ubrzanje dok obilazim na putu,
za razliku od kolege Fantoma sto vozi Thunderace i ima 45 ks vi¹e u rezervi, i samo ga zavrne i ono ispucava ko iz topa :)
isto vazi i za TLR, litra je litra.
I feel the need..... the need for speed !!!