Glavni meni

Protektirane gume za kola ili nove gume za kola

Započeo FANTOM, 02 Novembar, 2019, 20:04

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

#40
Citat: idanijel poslato 09 Novembar, 2019, 21:39
To ¹verceri auta, dobijaju uz auto pa prodaju, felne, gume. Polovne auto gume jedino tako moze¹ kupiti ili kad  nekom  vlasniku ostanu posle prodaje auta.

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka
Ima logike...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Samo Zeljkamp prodaje kola sa dobrim gumama...

megaidiot

ta prica set letnjih set zimskih je super, ali eno meni letnje prelezale leto, na proslom autu sam isto vozio samo zimske i leti jer me mrzelo da se drkam, a auto mi kad nije zima prelazi jako malo.

durmitor2000

Dosad sam menjao sam gume ali ove godine ajde da zamenim ventile jer su mi pomalo ispu¹tale. A sad jedna ba¹ ispu¹ta i to na mestu gde se skinuo lak. I sad moram negde da sredim alu felnu peskiranje I ¹ta veæ. A ne znam gde I sad sam na rezervnoj

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

MIGE

zimske gume izmislila fabrika da bi ljudima otimali novac...jos ako kupujes nove,pa to je cista zarada...ma ko jos menja gume,teras to dok ne vire konci..
isto tako je izmisljen i mali i veliki servis...sta tu treba da se menja kad sve radi?zar ne?
najbolje su protektirane gume...vidim da ih svi voze i tu je najveca usteda kao i na polovnim gumama...treba samo gledati dubinu sare i da li su lepe na oko,nema veze koji je dot jer  to opet fabrika vara ljude

Lazic

Citat: megaidiot poslato 10 Novembar, 2019, 02:08
ta prica set letnjih set zimskih je super, ali eno meni letnje prelezale leto, na proslom autu sam isto vozio samo zimske i leti jer me mrzelo da se drkam, a auto mi kad nije zima prelazi jako malo.
To je skroz ok ako prelazi¹ ba¹ malo leti...  Jedne godine me mrzelo da skinem zimske, skroz se ofucale preko leta, predpro¹le zime me mrzelo da stavljam zimske jer je bilo 5 dana snega za celu zimu, mo¾e da se vozi i ovako i onako, ali volim d'imam zimske kad je hladno...

Mige, seti se '90-ih, naroèito smo parkirali kola po snegu i ledu zbog lo¹ih guma...

megaidiot

ne znam, prvi put u zivotu imam nove zimske gume i odusevljen sam kako se auto ponasa :)

Lazic


MIGE

Citat: Laziæ poslato 10 Novembar, 2019, 17:52
Citat: megaidiot poslato 10 Novembar, 2019, 02:08
ta prica set letnjih set zimskih je super, ali eno meni letnje prelezale leto, na proslom autu sam isto vozio samo zimske i leti jer me mrzelo da se drkam, a auto mi kad nije zima prelazi jako malo.
To je skroz ok ako prelazi¹ ba¹ malo leti...  Jedne godine me mrzelo da skinem zimske, skroz se ofucale preko leta, predpro¹le zime me mrzelo da stavljam zimske jer je bilo 5 dana snega za celu zimu, mo¾e da se vozi i ovako i onako, ali volim d'imam zimske kad je hladno...

Mige, seti se '90-ih, naroèito smo parkirali kola po snegu i ledu zbog lo¹ih guma...
Laki,nadam se da si shvatio da sam u gornjem postu bio sarkastican  [stop]
kupio sam pre par god.polovne gume...platio 25 e po komadu a nove bile 40...na oko odlicne ali sto su bile bucne i krive...majko mila  [veryangry]

Lazic


megaidiot

uzeo za proslu zimu nove, uzeo malo da se zezam a ono auto nece da driftuje, reko sta je bre ovo :)

El Jefe

Нико не зна шта су муке тешке, док не пређе и јануару преко Рудника са летњим гумама. Пар пута сам мислио да ће ми слика изаћи у новинама.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Èuj Rudnik, peo kola od skoro dve tone sa pogonom pozadi na Kopaonik sa æelavim letnjim gumama... Po meæavi... :o ;D ©to je najsme¹nije, nizbrdo je bilo te¾e... Taj dan mi procurela pumpa za vodu pa sam ceo dan dosipao vodu, sa Kopa se vraæao noæu na -10, zamrzavao mi pk kai¹ od vode pa prestane da puni akumulator... :o Nisam mislio da æe mi izaæi slika u novinama, mislio sam da me neæe naæi do proleæa... :o ;D

El Jefe

Да, да тешка времена, уместо семенки грицкали смо нокте.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Gavrolini

U sapcu za punta kama ms 175 14ice za punta 3100din nove...pa moze li jeftinije?!

jevta

Lo¹e letnje i skinut kardan  u maju na Torniku

UFF

eee deco moja ne secate se vi kako je bilo za vreme rata...

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr