Glavni meni

Honda Civic 1.8i-VTEC 2012.

Započeo Zeljkamp, 02 Novembar, 2019, 04:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

MODEL : HONDA CIVIC 1.8i-VTEC
AGREGAT : 1799 kubika, 141ks, benzin
KILOMETRAZA : 164.472km
GODISTE : 04.2012.
TEL. : 📱 065 877 7776
CENA : 8.499 €

Hondu sam licno uvezao iz Svajcarske ! Kupio sam je od prvog i jedinog vlasnika ! Stanje je odlicno, sto se vidi i na fotografijama. Redovno je i kvalitetno odrzavan, sto dokumentuje servisna knjiga od prvog dana i bez rupa u istoriji ! Svi servisi su radjeni u jednom Honda servisu (vidi se na poslednje dve fotografije). Tehnicko stanje automobila je odlicno. Sve je ispravno i sve savrseno fukncionise. Agregat radi kao sat i odlicno vuce ! Trapovi i ogibljenje su takodje bez greske. Dozvoljavam proveru ovlascenog Honda servisa ili servisa po Vasem izboru.

Posedujem fotografije iz Svajcarske na kojima se vidi da je automobil prilikom kupovine bio u identicnom stanju !

Uz automobil se dobijaju dva kljuca i dva seta alu felni i guma. Zimski set je na OZ aluminijumskim felnama sa dobrim gumama a letnji set je na originalnim Honda alu felnama i sa dobrim gumama !

ODLICNO STANJE !

GARANCIJA na kilometrazu, na legalnost automobila i kompletne papirologije !

Placena je carina, poseduje AMSS uverenje, tako da potencijalni kupac treba samo da plati registraciju ! Nema skrivenih troskova !

Cena je podlozna blagoj korekciji a cena u zameni je 9000e i zavisi od realnosti cene ponudjenog vozila.

Po potrebi saljem jos fotografija na email, Viber ili na Whatsapp.

Pozivi svakoga dana od 09-23h !









































[cheers]  [flashing]  [cheers]
TwinZ Auto & Moto

Ivicat

Ovo je civic FK2 i izgleda odlicno na slikama.  [thumb_up] Meni licno, nije najomiljeniji model zbog izgleda...
Taj motor 1.8 je najoptimalniji izbor za civic-a. Pouzdan i proveren. Sa tom kilometrazom, auto moze jos mnogooo. Provera lanca tek na 250-300 000 km...
Jedino sto nije VETEC, nego VTEC. Tacnije i-VTEC. Cisto zbog precizne terminologije.

Kao i uvek, odlican auto si ponudio.  [thumb_up]



milomir22

Honde imaju bas, ali bas jake cene, ja ih volim, ali za 8 i po soma evra ima i novijih, a vecih automobila.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Ivicat

Boljih? Koji? Pitam jer sam u potrazi za autom u tom cenovnom rangu.

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

milomir22

Cisto da ne bude zamene, ne kazem da su vozila twinz auto&moto skupa, naprotiv, obzirom na stanje i godiste, vozilima su cene ok, ali za auto iz klase kojoj civic pripada, iz 2012. godine, previse je platiti 8500 evra, pa makar bila i honda u pitanju.

Ja ih volim i kada sam kupovao auto, gledao sam po svaku cenu da bude honda, pa kada sam video da svakakve lomatine sa znakom H cene po 1900 i vise evra, uzeh tojotu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Ivicat

Ja ne vidim u cemu su ovda dva auta bolji izbor od ovog civic-a.  [neampojma] Osim u velicni. Cak je i to diskutabilno. Jer, da nisi uzeo audija lubenicara, vec limuzinu, civic je tu itekako konkurentan sa 477 litara prtljaznika dok audi ima 480 litara. Civic ima jedan od najvecih gepeka u svojoj klasi. Kao sto vidis, cak je (skoro) isti kao i audi vise klase.

Ako gledamo na buduce kvarove, tek tu nemaju ova toyota i audi sta da traze.
Presli 50 tj 80000km vise, dizeli, plivajuci zamajci, turbine, dizne itd vs atmosferski motor.

Zeljkamp

Citat: Ivicat poslato 02 Novembar, 2019, 08:38
Ovo je civic FK2 i izgleda odlicno na slikama.  [thumb_up] Meni licno, nije najomiljeniji model zbog izgleda...
Taj motor 1.8 je najoptimalniji izbor za civic-a. Pouzdan i proveren. Sa tom kilometrazom, auto moze jos mnogooo. Provera lanca tek na 250-300 000 km...
Jedino sto nije VETEC, nego VTEC. Tacnije i-VTEC. Cisto zbog precizne terminologije.

Kao i uvek, odlican auto si ponudio.  [thumb_up]




Post sam pisao u gluvo doba noæi pa sam napravio gre¹ku koju, da budem iskren, nisam primetio mada mi sam imao utisak da ne¹to ne valja. Neka admini isprave i neka napi¹u kako treba a tebi hvala na komplimentu i na sugestiji. 😉
TwinZ Auto & Moto

MIGE

porediti audija i hondu je van svake pameti...honda je 10 mesta ispred lubenicara  [thumb_up]

Lazic


Hurricane

Citat: MIGE poslato 03 Novembar, 2019, 20:01
porediti audija i hondu je van svake pameti...honda je 10 mesta ispred lubenicara  [thumb_up]

i par godina

Zeljkamp

Citat: Laziæ poslato 03 Novembar, 2019, 22:07
Koliko je tro¹ila usput?
Sveeeeeee je potrosila ! Sveeeeeee ! ;D
TwinZ Auto & Moto

Lazic


losmi

Nikad mi nije bila jasna logika, da za sto vise para mora i sto veci auto...

milomir22

Ne mora, ali civik i a4 nisu u istoj klasi, ko je vozio oba zna o cemu pricam. Civik je odlican momacki auto i to je to.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

Prodata je Honda jo¹ pre par meseci.

Mo¾e u stare.
TwinZ Auto & Moto