Glavni meni

Najbolja kamera i soèivo na svetu, ¹ta 17.000 eura moze da uslika?

Započeo SSZGO, 01 Novembar, 2019, 16:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

aha...ma dobro, nije mi oglavu vise kamera odjednom... za pocetak daj da namestim makar ovu jednu
klasican divljak

zVuk

jesi li precesljao podesavanja na kameri..??  na poslu, kad sam menjao kamere, nije htela da mi baci sliku na komp dok nisam iscackao podesavanja na kameri...

na poslu koristim edius, on je slican premieru..
Ko se ljuti, uleti mu kruti

despic

ne znam brte...il sam bas mnogo glup il ne moze...
nznm probacu za par dana na win10...izgubio sam i volju i zelju.
Ja sam covek za zvuk, video me nikad nije nit zanimao nit sam znao sa njim
klasican divljak

mareskin

Citat: despic poslato 20 Maj, 2020, 11:24
Stvar sa video nadzorom sam otpisao odavno, ispadne nepotrebno preskupo...ne dobijem nista spec. Npr nadzor koji imam kuci je poprilicno bolji od onih koji se prodaju za 100e a kvalitet nije nesto. Ip kamere takodje, imam jednu, ziv krs.
Zvuce nisam probao taj program...iskreno nisam ga nigde ni nasao. Probacu. Mislim da je samo stvar u driverima ili sta vec jer sliku mogu da okinem, al capture video nikako.
mareskin - meni samo nije jasno jedno iz tvoje price
znaci mogu da nakacim eksterni monitor na kameru, mogu da snimam direktno na karticu a ne mogu sve to isto na komp...malo mi je neverovatno iskreno.
Web cam tipa logitec c920 je uzas. Iako kosta poprilicno
Na kraju ce ispasti da sam samo bacio pare koje bolje da sam u startu ulozio u mnogo bolju kameru.

U stvari IP kamere ima¹ od mnogo megapiksela, pa slika ne mora da bude lo¹a tj. mo¾e biti vrlo dobra. Èak sam se setio da mo¾e¹ da snima¹ preko NVR aplikacije proizvoðaèa na PC.
Samo ¹to IP kamere o kojima prièam nisu jeftine.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

castor

It's the ride that matters, not the bike…

despic

Jel treba nekom mozda zoom r16?
Jel se bavi ovde iko uopste zvukom?
klasican divljak

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

despic

Taraba gadjacu te kamenom sa zlatara velicine odbojkaske lopte kate vidim na zrenjanincu
klasican divljak

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Taraba

Citat: despic poslato 28 Maj, 2020, 01:33
Taraba gadjacu te kamenom sa zlatara velicine odbojkaske lopte kate vidim na zrenjanincu
Ne idem Zrenjanincem :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?