Glavni meni

Najbolja kamera i soèivo na svetu, ¹ta 17.000 eura moze da uslika?

Započeo SSZGO, 01 Novembar, 2019, 16:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ja znam par devojaka koje malo malo pa idu na more u dubai......i svaki put umesto pare da potrose, one se vrate sa vise para.....bice da tamo stvarno dele pare
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾


ЯЭВОЛУТИОН

mislim da za vikend uzmu vise para nego sszgo....ali im svejedno uvek fali.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

I dalje sam ovde, a pare i dalje niko da mi donese... Nedto radim pogresno.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

bogdan


eclipse4

Citat: Ga¹par poslato 20 Novembar, 2019, 15:22
I dalje sam ovde, a pare i dalje niko da mi donese... Nedto radim pogresno.

iznajmi prvo objektiv na lizing

Gavrolini

Citat: Ga¹par poslato 20 Novembar, 2019, 15:22
I dalje sam ovde, a pare i dalje niko da mi donese... Nedto radim pogresno.
Sa tvojim fizickim izgledom ti i da se bacis u promet morao bi da platis a ne da ti plate :)

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

castor

Kakvi ¹abani majko mila, toliko nesigurnosti na jednom mjestu - onome lanac labav kao za motor za praseæi ra¾anj, ovome na BMWu i Dukcu svjetla nisu zalijepljena ili skinuta. Eeeee, a da doðu na NAVAK takvi, kurac bi vozili... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

eto gaso pozajmi aparat ponovo i pravac na stazu pa opali koju fotku iz okreta i da je objave u dubai race casopisima
onda ti naravno daju i neke pare za to
eto sad znas sta treba da uradis pa hajde dok si jos tamo, cekamo

ЯЭВОЛУТИОН

ili da depilira noge i dupe , natakne burku i ponudi.....cudan ume da bude ukus tih carsafdzija....tako pricaju drugarice....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

megaidiot


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

serbduck

 Totalni sam laik kad je fotografija u pitanju. Svidi mi se ili ne. Cena te opreme mi je takodje van sfere interesovanja.
Zanimljivo mi je nesto drugo...
Kazu kod nas - "Sta se hvalis ko svitac guzicom."
Svitac je u svojoj klasi definitivno zvezda, pa je logicno da se time i hvali.
SSZGO se hvali postignutim i to je po meni sasvim legitimno. Ima covek pravo. Ocigledno da se trudi i da je uporan u svemu tome...i naravno uspesan. Moze to nekima od nas  da se svidi ili ne - njega , cini mi se , zabole. On se oseca ko svitac i to je skroz ok.
Ne poznajem ga - videli se jednom i razmenili par recenica - dakle nista licno.
Samo ti guraj druze - nekima previse svetlis, nekima premalo. Bitno da je tebi sa tobom dobro. Ostalo je sve slovo na papiru ( monitoru ).

P.S. Fotografije - vidi se puno detalja - nekako su jasne i ciste...dal ti to radis dobro - pojma nemam ...dal je ta oprema toliko dobra i skupa - i to pojma nemam....e tek pojma nemam sto sam sve ovo napisao...cekam prolece  pa mi dosadno....
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

megaidiot

Citat: SSZGO poslato 21 Novembar, 2019, 19:47
Da sve je moje
[thumb_up]
kazi mi jel imaju neke posebne procedure da te drndaju da ti dozvole snimanje iz vazduha kao kod nas ili to ide brzo i lako (prijavis se, platis taksu)?

SSZGO

Citat: megaidiot poslato 22 Novembar, 2019, 01:53
Citat: SSZGO poslato 21 Novembar, 2019, 19:47
Da sve je moje
[thumb_up]
kazi mi jel imaju neke posebne procedure da te drndaju da ti dozvole snimanje iz vazduha kao kod nas ili to ide brzo i lako (prijavis se, platis taksu)?

imam jako posebnu proceduru - ne daj da te vide dok letis...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor