Glavni meni

Mazda CX-5 AWD Revolution 12.2012.

Započeo Zeljkamp, 24 Oktobar, 2019, 02:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

MODEL : MAZDA CX-5 AWD REVOLUTION
AGREGAT : 2191 kubika, 175ks, dizel
KILOMETRAZA : 232.629km
GODISTE : 12.2012.
TEL. : 📱 065 877 7776
CENA : 12.999 €


MODEL ZA 2013. godinu ( garancija je poèela da tece od 03.12.2012. godine kada je i prvi put registrovan) ! Posedujem fotografije iz Svajcarske na kojima se vidi da je automobil prilikom kupovine bio u identicnom stanju !

Mazdu sam licno uvezao iz Svajcarske ! Kupio sam je od prvog i jedinog vlasnika ! Stanje je izuzetno, sto se vidi i na fotografijama. Automobil je garaziran od prvog dana i kompletan je u prvoj fabrickoj perla beloj boji ! Enterijer i limarija su, bukvalno, bez ikakvih ostecenja i skoro da nemaju tragova koriscenja jer su svi kilometri predjeni na auto putu (pretezno kuca-posao-kuca i putovanja na odmore) ! Svi servisi su redovno radjeni u "Mazda Erhrbar AG Watwill" servisu (vidi se na poslednjoj fotografiji) u kojem je i kupljen kao nov (poslednji 27.03.2019. na 207.000km) i iz kojeg sam ga preuzeo nakon kupovine (vlasnik ga je tu ostavio jer je preuzeo novu Mazdu CX-5). Tehnicko stanje je takodje odlicno. Plivajuci zamajac, kvacilo, menjac, agregat, trapovi, amortizeri i svi ostali sklopovi su tip-top !

Dozvoljavam pregled u ovlascenom Mazda servisu ili u servisu po Vasem izboru ! Potecijalnom kupcu dajem broj sasije za proveru jer su servisi umrezeni i istorija odrzavanja se lako moze proveriti u bilo kom Mazda servisu.

Uz automobil se dobijaju dva keyless kljuca i dva seta alu felni i guma. Zimski set je na crnim original Mazda felnama ( vidi poslednju fotografiju) a letnji je na Oxigin Oxrock OX14 alu felnama od 19" (fabricki crno-bele) koje su kostale oko 2000CHF.

CX-5 poseduje najjaci "REVOLUTION" paket opreme koji podrazumeva apsolutno sve sto se te godine ugradjivalo u ovaj model.

- 4 x 4 pogon
- Kozna sportska sedista
- Sedista elektro pomicna u svim pravcima
- Grejace sedista
- Isofix
- Asistencija pracenja trake
- Senzor mrtvog ugla u retrovizorima
- El. sklopivi retrovizori sa grejacima
- Rikverc kamera u boji
- BOSE sound sistem koji ima fenomenalan zvuk
- Navigacija
- Bluetooth (muzika moze da se pusta preko telefona)
- Handsfree
- MP3
- USB
- Tempomat
- Kozni multifunkcionalni volan
- Siber
- Senzori za kisu
- Senzori za svetla
- Senzor pritiska u gumama
- Parking senzori napred i nazad sa grafikom na displeju
- Ulazak u auto bez kljuca
- Paljenje bez kljuca
- Xenon svetla
- Svetla za maglu
- Automatski dvozonski klima uredjaj
- Perla bela boja i jos dosta toga...

IZUZETNO STANJE !

GARANCIJA na kilometrazu, na legalnost automobila i kompletne papirologije !

Placena je carina, poseduje AMSS uverenje, tako da potencijalni kupac treba samo da plati registraciju ! Nema skrivenih troskova !

Cena je podlozna korekciji a cena u zameni je VECA i zavisi od realnosti cene ponudjenog vozila.

Po potrebi saljem jos fotografija na email, Viber ili na Whatsapp.

Pozivi svakoga dana od 09-23h !










































[cheers]  [flashing]  [cheers]
TwinZ Auto & Moto

Lazic

Kako uspeju tako da saèuvaju kola... ??? :o Psihopate... ;D

Ovome bi u ©apcu skinuli kilometra¾u na 30.000 i ne bi bio nikakav greh... :o ;D

UFF

prvo videh fotke i htedoh da pitam koji se bre to cigan u ch drkao sa belim folijama izmedju krakova felni lepio pa skidao
i onda ipak procitah oglas da ne ispadnem glup

Lazic


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mareskin

Citat: viper poslato 25 Oktobar, 2019, 13:51
Nije automatski, fuj 😂

©ta bi radio u kolima da nema manuelnog menjaèa?!? Bilo bi mi dosadno na putu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto