Glavni meni

Skuter gilera 500ie

Započeo MIGE, 20 Oktobar, 2019, 20:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Na prodaju,2008 godiste,registrovan do sl.godine,ja sam vlasnik,pre 4 meseca je sve novo stavljeno(rolnice,kajis,gume,svecica,filteri,ulje,antifriz,plocice na sva 3 diska,itd..).Ima nosac za telefon ili navigaciju,ugradjen je dodatni punjac za telefon a ima i kofer.Na slikama izgleda kao da je matirao ali to je zato sto je slikano nocu.Uzivo lepse izgleda a i nije sminkan i lickan za prodaju.Od ulaganja bi jedino trebalo odraditi semeringe u vilama.To mogu i ja da uradim,nije problem i stvar je dogovora.Cena za manijake je 2350e.Bez zamena.Pitajte sve sto vas zanima. [hello]
063248555














Hurricane

..odlièan, naravno, primerak  [thumb_up]

samo èini mi se da bi trebao da naglasi¹ i da je sajla kvaèila skoro zamenjena..

MIGE

Citat: Hurricane poslato 20 Oktobar, 2019, 21:10
..odlièan, naravno, primerak  [thumb_up]

samo èini mi se da bi trebao da naglasi¹ i da je sajla kvaèila skoro zamenjena..
da,hvala,to sam skroz zaboravio  :)

Kanarinac

Sto ga prodajes, zar ga nisu nesto skoro pazario?

Lazic

Crni Mige, poterao si ga 170... :o ;D

MIGE

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2019, 00:41
Crni Mige, poterao si ga 170... :o ;D
isao je on i brze dok mu nisu stavili nov kajis i rolnice...jbg..vratili ga na fabriku  :(

MIGE

Citat: Kanarinac poslato 21 Oktobar, 2019, 22:58
Sto ga prodajes, zar ga nisu nesto skoro pazario?
Planiram ,dovidjenja Srbijo  [thumb_up]
Ako Bog da,tamo gde treba da odem,kupicu novi tracer 900  :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MIGE


FANTOM

    Ako pametno i treba da ides ako ce biti bolje tebi i tvojima . A skuter je ludilo taj mi se bas svidja ... Nadam se da ces ga brzo prodati ja ako cujem da neko trazi da pazari preporucujem . [thumb_up]

milomir22

Citat: MIGE poslato 22 Oktobar, 2019, 08:20
Citat: Kanarinac poslato 21 Oktobar, 2019, 22:58
Sto ga prodajes, zar ga nisu nesto skoro pazario?
Planiram ,dovidjenja Srbijo  [thumb_up]
Ako Bog da,tamo gde treba da odem,kupicu novi tracer 900  :D


Isti slucaj i sa mnom, ja zapljunuh s 1000 xr
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

MIGE

Citat: milomir22 poslato 22 Oktobar, 2019, 18:01
Citat: MIGE poslato 22 Oktobar, 2019, 08:20
Citat: Kanarinac poslato 21 Oktobar, 2019, 22:58
Sto ga prodajes, zar ga nisu nesto skoro pazario?
Planiram ,dovidjenja Srbijo  [thumb_up]
Ako Bog da,tamo gde treba da odem,kupicu novi tracer 900  :D


Isti slucaj i sa mnom, ja zapljunuh s 1000 xr
ocekujem uskoro termin u ambasadi pa rekoh,na vreme da rasprodam  moped

Lazic


castor

... grije isto kao i ovo ovdje.
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: castor poslato 24 Oktobar, 2019, 00:03
... grije isto kao i ovo ovdje.
ne smeta meni sto neki idu, vec sto se vracaju .....i onda pametuju...a najgora vrsta je oni sto se ne vracaju a pametuju....
ne brinem ja za migeta...on vec petnaest godina odlazi preko....ili bar zadnja tri cetri skutera
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE


MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Oktobar, 2019, 10:53
Citat: castor poslato 24 Oktobar, 2019, 00:03
... grije isto kao i ovo ovdje.
ne smeta meni sto neki idu, vec sto se vracaju .....i onda pametuju...a najgora vrsta je oni sto se ne vracaju a pametuju....
ne brinem ja za migeta...on vec petnaest godina odlazi preko....ili bar zadnja tri cetri skutera
trudim se,jbg  :-*

castor

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Oktobar, 2019, 10:53
Citat: castor poslato 24 Oktobar, 2019, 00:03
... grije isto kao i ovo ovdje.
ne smeta meni sto neki idu, vec sto se vracaju .....i onda pametuju...a najgora vrsta je oni sto se ne vracaju a pametuju....
ne brinem ja za migeta...on vec petnaest godina odlazi preko....ili bar zadnja tri cetri skutera
Ima jo¹ gorih - oni ¹to nisu i¹li i neæe da idu, ali sve znaju kao da su bili.

Sunce je sunce, pa gdje god da te ogrije. Nekom vi¹e pa¹e u Srbiji, neko bi na Malti, neko u ©paniji, a neko na Kubi. Svako ima pravo na svoj izbor i mi¹ljenje i ima pravo da se bori i izbori za to. Nije mi samo jasno za¹to veæina koja ne planira da ide ima potrebu da "kinji, omalova¾ava i unapred osuðuje na neuspjeh ili nezadovoljstvo" one koji smatraju da æe im tamo negdje drugdje biti bolje?
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Ja zezam Migeta zato ¹to æe mi nedostajati, naravno da treba d'ide, i ja bih al' sam lenj... Na zimu æe da bude 6 godina kako Bobana iz Bratunca viðam samo na ekranima... Doslovno sam ga ispratio u Ameriku, a veèe pre smo se ¹etali satima po Bratuncu, kao da je bilo pre 6 meseci... Nije pogre¹io, cela porodica prepametna, ovde je bilo tesno za njih... Inaèe od malih nogu imam par mesta na svetu gde sam odluèio da provedem penziju, i ako sve do '91-ve nisam imao nikakav poseban razlog osim radoznalosti...

viper

Mige sretan put i pi¹i 😂

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)