Glavni meni

Honda cx500 reparacija kocionog

Započeo panthocrator, 20 Oktobar, 2019, 20:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

panthocrator

Potreban mi je set za reparaciju kocionog cilindra za cx500
Gde traziti, dinosi li ko?


Pozz

jevta


ЯЭВОЛУТИОН

set za reparaciju verovatno ima na ebay-u ali mozda ima kod honde original....oko 70 evra.....ali proveri koje je godiste...ako je kockasti tezervoar sa platikom izmedju polopca i tela onda je kao na boldoru....ali ima i sa okruglim rezervoarom....
ako ne radis restauraciju bolje kupi polovan od vfr-a
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

panthocrator

Okrugli je a to s vfr se cini zanimljivo  hvala

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

A pogledaj i na wemoto.co.uk isto, imaju setove za reparaciju, a skoro je za TA uzimao u Hondi jedan drugar nije nesto preterano skupo bilo, ista cena kao i preko a stiglo za 10tak dana

A treba ti za pumpu ili za klesta? Kad kazem pumpa mislim da onu na kormanu

Hurricane

jedno glupo pitanje, jel to ne mo¾e da se izmere gumice i sigurnost-zr uradi za 500 dinara?

pitam, vi¹e puta smo radili tako, i sve bude savr¹eno, stigne sutra, ne postoji razlika izmeðu jednih i drugih




Taraba

Nisu samo gumice potrosni materijal tu vec i opruge i klip. Kad se klip izjebe, moz da stavljas gumice do prekosutra isti ti kurac.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Klip je tesko da propadne, moze tipa rdja neka da se pojavi po njemu sto sam licno video, ali nema na njemu nekog habanja jer ne dodiruje po bokovima nista, jedina tacka dodira je na mestu gde rucica ga dodiruje
Sto se tice opruge to je jedino sto moze da se sabije

El Jefe

Људи имате Хонду у Србији. Чему наручивање из иностранства? Прошли пут прирубница карбуратора за Доминатора стигла за 10. дана
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

To i ja napisah, isto za kocioni za TA, drugar porucio, samo je pitanje da li ima da se poruci a sigurno ima posto je to honda ipak

ЯЭВОЛУТИОН

ima i oko 70 evra je set za reparaciju.....te sigurnost zrenjanin se uzimaju samo kad nema druge opcije....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Oktobar, 2019, 17:23
ima i oko 70 evra je set za reparaciju.....te sigurnost zrenjanin se uzimaju samo kad nema druge opcije....
500 dinara prema 70 evara, ja tu ne vidim drugu opciju...

ЯЭВОЛУТИОН

oces kondom od sapunice ili durex  ..... preuzmi rizik
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Nisu bre toliko lo¹i... Mo¾da kao razlika izmeðu ruskog kondoma i durexa... ;D

Glava Dole

Sta znam, ja bio odusevljen kvalitetom a cena smesna... da ne znam da su njihove mislio bih da su oridjidji... a kocnica ne uvlaci vise vazduh vec drugu godinu.... pupupu...

@dzimi, narucio sam neke zajebancije sa wemoto... za koliko ti je obicno stizalo odatle? Za postarinu od 9e kapiram da ne bih smeo da cekam vise od 10 dana? :)

dzimika

Nisam do sada narucivao ali znam da je par ljudi koje znam narucivalo jos pre par godina i stizalo im za nedelju do dve, do sada sam gledao uglavnom tamo sve sto mi zatreba ali najcesce nadjem ovde kod nas dok tragam preko
ono sto se meni svidja kod njih je da skidaju pdv odmah prema adresi isporuke pa taman ti ta razlika pokrije deo postarine

dzimika

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Oktobar, 2019, 22:26
oces kondom od sapunice ili durex  ..... preuzmi rizik

Ja sam nesto nacuo od jednog majstora da ljudi nisu bili bas zadovoljni, secam se da je bila opcija da se uzmu za sharana za zadnje kocnice ali su originalne bile tipa duplo skuplje od sigurnosti samo se cekale nedelju dana pa se i vlasnik za njih odlucio jer nije neka drasticna razlika bila u pitanju

Taraba

Meni su bile OK za KLE. Tvrdja guma i malo sam morao da ih preradim da stanu, ali su drzale dok je motor bio kod mene :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?