Glavni meni

BMW 1200 GS skoro pa kao polovan

Započeo Master Z-ed, 15 Oktobar, 2019, 17:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bucko

Ja imam takav motor tog godista.
Imao sam opoziv kocionih creva i menjaca i to besplatno resio kod Radulovica
Zanima me kako je to reseno ako nije servisiran u BMW-u

Trgovac kolima mi je objasnio da cena novom vozilu pada prve dve god po 15 posto a svake sledece po 10 posto sto znaci da se od tadasnjih 16-17 hiljada dodje do 6,mozda 7 hiljada maks

dzimika

ne ne, ne razumes, ovakav primerak tesko da moze da se nadje u svetu

Lazic

Citat: bucko poslato 16 Oktobar, 2019, 11:33
Ja imam takav motor tog godista.
Imao sam opoziv kocionih creva i menjaca i to besplatno resio kod Radulovica
Zanima me kako je to reseno ako nije servisiran u BMW-u

Trgovac kolima mi je objasnio da cena novom vozilu pada prve dve god po 15 posto a svake sledece po 10 posto sto znaci da se od tadasnjih 16-17 hiljada dodje do 6,mozda 7 hiljada maks
Re¹eno je tako ¹to nije re¹eno... ;D Hoæu reæi previ¹e je mala kilometra¾a... :) K'o da kupi¹ neki od onih famoznih modela(kola) ¹to im je lanac pravio belaj, na veæim kilometra¾ama je na svakom veæ re¹eno...


@Master Z:
U pravu si za GS sektu, otiæiæe veæ nekom zaljubljeniku, ali mislim da èak i oni umeju da saberu godine i pad vrednosti... Mislim da je to veæ do gazde Brajiæa, ne bi me èudilo ni da tra¾i 15k... :o :D


Master Z-ed

Citat: bucko poslato 16 Oktobar, 2019, 11:33
Ja imam takav motor tog godista.
Imao sam opoziv kocionih creva i menjaca i to besplatno resio kod Radulovica
Zanima me kako je to reseno ako nije servisiran u BMW-u

Trgovac kolima mi je objasnio da cena novom vozilu pada prve dve god po 15 posto a svake sledece po 10 posto sto znaci da se od tadasnjih 16-17 hiljada dodje do 6,mozda 7 hiljada maks

osim kad si trgovac automobilima onda to prestaje da važi  [rofl] [rofl] [rofl]

mislim da su ove generacije imale problem sa špulnom, a to je sigurnosni problem, što znači ako nije rešeno kada god motor da se pojavi u servisu mora da mu se reši garancija o trošku fabrike, nama veze da li servisiran u bmw-u ili ne, da li je rešeno ili ne stvarno ne znam mislim da nije, al mogu da saznam.
Pod uslovom da je na listi vozila koja imaju problem.


Master Z-ed

Citat: dzimika poslato 16 Oktobar, 2019, 09:20
E jbg sad ga pretera, nigde u svetu, pa eno matorih motora sa po par hiljada km na satu po evropi a kamoli po svetu
A sto se tice kredita ispada da je za novog stroma 1000 bilo bolje i povoljnije finansiranje nego za ovo a dobijes nov motor pritom skuplji je motor u startu od ovoga, slazem se nije BMW ali opet nov motor je nov motor

Podr¾avam i ja uvek pre navijam da klijent kupi nov automobil pre nego polovan i ko god mo¾e da kupi novo bolje da kupi novo.

Ja kada sam do¹ao do moguænosti da kupim polovan versys 650, 2 godine star odmah sam utopio Z i doplatio za Versys, da sam mogao uzeo bih glanc nov ali i ovako sa 8000km. ne ¾alim se.


El Jefe

Citat: dzimika poslato 16 Oktobar, 2019, 11:44
ne ne, ne razumes, ovakav primerak tesko da moze da se nadje u svetu
Сем у Шапцу
Друштво за заштиту од животиња

Gavrolini

Ima u ©apcu bar 3 komada takva, ako nema mo¾emo da ti nabavimo. Mo¾emo ako hoces i da ti nabavimo ba¹ taj primerak konkretno :)

Master Z-ed

eh sad samo 3 ne podcenjuj ©abaju.

Lazic

Kad kupi¹ novo u startu si platio porez na budale... ;D

Master Z-ed

Citat: Laziæ poslato 16 Oktobar, 2019, 16:24
Kad kupi¹ novo u startu si platio porez na budale... ;D
Tako je a kad kupi¹ polovno onda plaæa¹ sve gre¹ke prethodne budale.

Lazic

Ne ako kupi¹ vozilo u garanciji, 6-12-24 meseci staro sa malom kilometra¾om, tu je porez na budale... ;D

MIGE

Citat: Gavrolini poslato 16 Oktobar, 2019, 14:09
Ima u ©apcu bar 3 komada takva, ako nema mo¾emo da ti nabavimo. Mo¾emo ako hoces i da ti nabavimo ba¹ taj primerak konkretno :)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

sremac

Citat: Gavrolini poslato 16 Oktobar, 2019, 14:09
Ima u ©apcu bar 3 komada takva, ako nema mo¾emo da ti nabavimo. Mo¾emo ako hoces i da ti nabavimo ba¹ taj primerak konkretno :)

Meni nije jasno ¹to bi uzimao mator model, kada mo¾e da uzme ili naruèi  model za 2020 sada :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Gavrolini


megaidiot

Citat: SSZGO poslato 16 Oktobar, 2019, 11:03
Ja vozim 10 meseci godisnje. Osim jula i avgusta kad nisam u zemlji. Jun i septembar su topli, sve sem toga je idealno vreme. Od motora ima sve. Trkalice , adventure, enduro, street itd otvoris oglase imas sta hoces
svaka cast. videh da ima tamo i neki dukati klub, al verujem da se skupljaju samo u februaru :)

SSZGO

skupljaju se tokom cele godine, trke su tokom cele godine sem u avgustu, idem 4 puta mesecno da slikam...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

U avgustu je verovatno 45 stepeni noæu...

megaidiot

i danju i nocu, a najgore je sto je nocu kao u jebenoj sauni. verovatno kad naviknes ne smeta toliko, mada su svi pod klimom non stop.