Glavni meni

prodajem i poklanjam!!

Započeo mali_zmaj, 13 Oktobar, 2019, 20:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Evo ovako prodajem Mash Jaknu novu,samo probana,S velièina,mada je meni velika,oko stomaka,znaèi za nekoga je moje visine,1.70m ali jaèeg od mene,imam 72kg,jakna marke X-Element,ima protektore.. cjena ista koju sam ja platio 60 eura...,kupio ¾eni,njoj veliko!!
Prodajem ovu kornjaèicu,oklop..,neka me neko ispravi,takoðer moj broj,tj manji!! Znaèi za djevojku,djete u pubertetu!!  ;)  Marka Fox racing!!
cjena 40 eura,no¹eno jedno dva,tri puta.

Prodajem i repnu i malu tank torbicu repna 15 eura,tank 20 eura,repna kori¹tena jednu sezonu,tank nova,ubila se za dokumenta,fla¹icu vode,sendviè...
Sve ovo kupljeno na prvu,i naravno ispadne veliko,ili nepotrebno..,ali ajd!!

Ko kupi jaknu ili kornjaèu,ili jo¹ bolje sve.. poklanjam mu moju staru opremu,sve manji broj Baffalo endurance jaknu,Bolder textilne hlaèe,imaju zimske ulo¹ke i protektore,Probiker traveler èizme br. 42
I naravno ako prodam 10 eura ide za forum. E sad ako nekome iskrenomi stvarno treba ovo ¹to ne prodajem,poklonit æu!! ®ao mi da bacim, orman mi je pun,kako sam se ponovio sa opremom. Sad ja sam u B.Luci veæina vas u Srbiji...,al bilo bi glupo da na forumu ne ponudim to ¹to prodajem!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

mali_zmaj

Poklanjam..

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

El Jefe

A шта ћеш да радиш са тим прекривачем за кревет?
Друштво за заштиту од животиња

viper

Jel  mo¾e meni èizme,  da probam dali cu moæi da nosim zbog desnog stopala, ako kojim sluèajem ne mogu idu opet na poklon.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Ma naravno,samo da skontamo kako da ih prebacimo!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

mali_zmaj

El Jefe..,prekrivaè me grije noæu,posebno kad se posvaðam sa gospojom,pa neæe da mi priðe!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

mali_zmaj

èizme idu Viperu...,sve dogovoreno...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Ne bi imao tih problema da si ti toplana... :D

mali_zmaj

Ja sam ti Laziæu smrznut vjeèno!! Mrzim zimu,ki¹u,snijeg!! Ebala me sudbina kad me sa mora prebacila na kontinent!!!

Elem Viperu ¹aljem i hlaèe,pa ako mu  ne bude odgovaralo,oèekujte novu temu u poklanjam!!! :D

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

viper

#9
Hvala zmaju na opremi, èizme mo¾da budem mogao da nosim, desna je tesna zbog mog bangavog stopala, pantalone uske u struku, tako da idu dalje.

Da napomenem da pantalone imaju zimsku postavu koja se vadi, protektore na kolenima i bokovima.

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Zmaju ako treba da otvorim novu temu za pantale, vièi.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Mislim da ne treba,kome budu trebale,uputim ih na tebe!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 14 Oktobar, 2019, 19:19
Ja sam ti Laziæu smrznut vjeèno!! Mrzim zimu,ki¹u,snijeg!! Ebala me sudbina kad me sa mora prebacila na kontinent!!!
Ja roðen na kontinentu, isto to sve mrzim... ;D I kunem sudbinu ¹to me nije prebacila na more... ;D

mali_zmaj

ZNAÈI HLAÈE KOD VIPERA,idu dalje na poklon,sa Viperom dogovarate sve..,èizme na testiranju par dana!!!  ;)
jin-jang

viper

Èizme isprobane i ostaju kod mene.
Jo¹ jednom Zmaju hvala veliko.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Aaaa super!!! Drago mi je!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

neskez

Zmaje hoæu ja ovu tank torbu


mali_zmaj

Ok,jel ima¹ ikog da ide ka Banja Luci?

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

mali_zmaj

Ja æu da vidim imam li koga da ide ka Valjevu!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

mali_zmaj

Poslana za Bg ima¹ PP,pa mi ogdovori...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang