Glavni meni

Vikend naselje - Vinci- Golubac

Započeo woe23, 12 Oktobar, 2019, 21:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

woe23

Vikend naselje - Vinci- Golubac

Prodajem vikendicu u predivnoj borovoj ¹umi na 7 ari placa u blizini uredjene pla¾e na Dunavu (oko 100 metara do pla¾e)

U prizemlju dnevni boravak, kuhinja, kupatilo i odvojen wc.  
Vikendica ima veliku terasu ograðenu, natkrivenu i zastakljenu.  
Na spratu se nalaze dve spavaæe sobe sa terasicom. Ukupna povr¹ina vikendice iznosi 73 m2.  
U dvori¹tu se nalazi gara¾a, su¹nica, veliki ostava, i ispod terase ostava, sazidani ro¹tilj i dvori¹na èesma.  
Poseduje gradsku vodu i struju i sopstveni hidrofor dubine 21 metar. U dvori¹tu se nalazi oko 30 borova i betonirane staze do kuæe i gara¾e.  
2 ureðene pla¾e, prodavnice, restorani, pijaca, asfalt, pe¹aèke i biciklistièke staze,  120km od Beograda oko 1h30 minuta.  

za sve dodatne informacije stojim na raspolaganju
0606232360
cena 24000e




































gixxer

Vikendica lepa,samo da se ima vise slobodnog vremena za uzivanje,koliko je daleko od Kladova?

bogdan


MIGE

pre mnogo godina bio...vrh mesto...treba mi broj tel.od coveka koji iznajmljuje vikendicu,izlazi mu dvoriste na dunav i ima mol za pecanje sa reflektorom...da ne poznajes mozda nekog takvog?

Lazic

Ovako lepo mesto zaslu¾uje veæe slike... :D

bogdan

@ mige
da li samo Vinci  ili moze i nesto nize niz Dunav , Donji Milanovac konkretno , 50-ak kilometara dalje

SSZGO

lebac ti mogao si da sredis malo za slikanje
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MIGE

Citat: bogdan poslato 14 Oktobar, 2019, 12:04
@ mige
da li samo Vinci  ili moze i nesto nize niz Dunav , Donji Milanovac konkretno , 50-ak kilometara dalje
Buraz,bio tamo pre milion godina i izgubio kontakt od coveka..jbg..ali moze i Milanovac,sto da ne...extra

bogdan

moze i ovde , reklamiram   , Drasko 065 9056400 radi po preporuci ,  kilometar pre Milanovca  na obali odmah posle restorana Lepenac mene ovde znaju kao  Boban iz poste

MIGE

Citat: bogdan poslato 14 Oktobar, 2019, 19:22
moze i ovde , reklamiram   , Drasko 065 9056400 radi po preporuci ,  kilometar pre Milanovca  na obali odmah posle restorana Lepenac mene ovde znaju kao  Boban iz poste
hvala buraz...nego,kakvi su uslovi,cene,prilaz vodi...itd???

bogdan

kuca ( vukendica ) je ispod magistrale na samoj obali Dunava , ima molo za camce , pecanje i skakanje u vodu , trenutno je slobodan i naplacuje  10 e po osobi dnevno , slobodno ga pozovi  tip je sasvim normalan

MIGE

 
Citat: bogdan poslato 14 Oktobar, 2019, 20:24
kuca ( vukendica ) je ispod magistrale na samoj obali Dunava , ima molo za camce , pecanje i skakanje u vodu , trenutno je slobodan i naplacuje  10 e po osobi dnevno , slobodno ga pozovi  tip je sasvim normalan
[dobarpost]

eclipse4

alal mu kurac ko ce dati 24000e u nasem kraju za ovu kindicu.

woe23

meni je ziveo deda tamo i od kako je preminuo nema nikoga, i zato su i slike takve, a cena je kao i svaka cena stvar dogovora, tako da ne bih dalje komentarisao ako neko hoce nek dodje vidi ponudi i verujem da c se dogovorimo...... a i ja sam razmisljao o iznjmljivanju vikendice ako je ne prodam...... nego mi je jedini problem kao i svima nama vreme

Lazic

Ne bih ja to prodavao ni u ludilu ako nije ba¹ pitanje ¾ivota i smrti...

Hurricane

 [thumb_up]

i tad bi zbrisao u nju, podigao osmatraènicu sa dva mitraljeza pa da vidimo  [ludak_sa_puskom]

FANTOM

    Huricane je skroz u Rambo fazonu  [ludak_sa_puskom] . Meni se svidja priroda oko vikendice. I sve vise mi se svidja zivot van grada . Da imam neki zanat u rukama koji me interesuje kao sto nemam odavno bi zapalio . Pisam im se ja i na fontane sto menjaju boje i pevaju i na guzve i na putovanje do kuce par kilometara po sat vremena i strajkove i smog itd ... Priroda baki mir tisina detlic cuka drvo prava stvar , a ne ovaj moderan pakao u kome zivimo pun stresa . [clapp] [thumb_up]

UFF

a meni nesto kazes pre neki dan sto sam zapalio i odvojio se..

Lazic


woe23