Glavni meni

Mala pomoæ oko "poslovanja" ( znam da je glup naslov ) , nista mi drugo ne pada

Započeo Darko, 11 Oktobar, 2019, 15:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Drugari , potrebna mi je pomoc , a koga da zamolis nego forum , ima nas ko pleve...

Nekad je bilo tako da sami sebi uredjujemo stranicu i sve sto uz to ide...  Danas stvari funkcionisu malo drugacije ... postoje gomila nekih sajtova , portala , kojekakvih sprdacina na netu i svi bi da zarade ...

Da ne duzim puno , od svih tih stvari , izdvojio se jedan sajt preko koga s vremena na vreme dobijamo ponude , i koji je kao da kazem "jedan od..." koji rade kako treba ..kod njih stvari funkcionisu tako sto ekipa suplja nekakve poene i s tim u vezi koliko poena ima , u vrhu je pretrage/liste ili na dnu ...

stvar je prosta , like - 1 bod , share - dal 2,3 ili 5 bodova nije ni bitno itd itd ..pa sam hteo da vas molim da , ko moze , izdvoji bukvalno 5 sec i opali tamo like ... ima nas dosta ovde , bod po bod - dosta je ..

ne zahteva bukvalno nista , ni logovanje , ni registraciju ni nista .. samo like i cao




https://klubmuzicara.com/grupa/74/medino-bend.html



evo mog profila tamo , pa opet kazem , kome  nije tesko i donese nam koji bod - hvala puno !

oduzicemo se , i hvala u ime cele ekipe



PS - sad , gledam top listu , tamo smo 3-i ... malo nam faliiii


( ako ikako krsim pravila sajta zbog linka , izvinjenje adminima , obrisite , nije vazno )

mrle


Darko


Havarisan



VR 46

Лајк за брата! Сад сам на послу,па ћу и од гајбе опалити још један. [cheers]
Twist of wrist!


Darko


mali_zmaj

jin-jang

Darko

Top. Na 24h se update-ju bodovi , pa videcemo sutra dokle smo dogurali.
Ajde ovaj prvi je tata mata za sve , ali bar da prestignemo ove drugo-plasirane :).
Svakako , hvala vam bratiæi


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bora63


niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

stilgar


Glava Dole


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Ako smo mogli onoj Ðoletovoj deci da namaknemo da pobede, mo¾emo i ovim narodnjacima... :o ;D ;D ;D [srce]

Gavrolini

Lazicu nadam se da vidis od koga je minus. Ako ne vidis , ti mi reci, ja znam.