Glavni meni

Subota 12.10.2019. Sveèano otvaranje gradili¹ta "Moto kamp Vojska"... U Vojsci.

Započeo Lazic, 09 Oktobar, 2019, 12:14

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 10 Maj, 2020, 01:33
ако треба да се ради и филозофира зовите ме ако требају паре имам 12 динара
Ja ti doniram gorivo i krd¾u, al' nemoj opet da ispali¹...

juga

Citat: friziderdzija poslato 09 Maj, 2020, 20:53
trebalo bi da se dogovorimo ¹ta, kako i kojim redom se gradi...da bi se organizovali oko materijala
ja mogu da doteram kombijem gvo¾ðe, drvo, ¹ta god treba...naravno donacija novèana ili materijalna se podrazumeva


Prvo se gradi klozet, pa nadstre¹nica, pa se bu¹i bunar....

juga

Jebem ti telefon, stavio mi post u citat.
Elem, prvo klonja, pa nadstre¹nica, pa bunar... Tim redom. Drvene graðe ima, ja donosim izlivenu ploèu za klozet sa sve ploèicama i sanitarije.

Lazic


friziderdzija

pa ¹ta ja da poteram, osim Milo¹a???
treba li gvo¾ða, eksera, cementa, mesa za ro¹tilj, æumura...
treba li ¹ta od alata?

za poèetak...fla¹a rakije!!!

Glava Dole

Friziderdzija, ja hocu svojim, ako im nista od navedenog ne bude trebalo idemo motorima... konacno da se organizujemo, do sad se nije dalo :D Posle titela kod cizle srafili, posle Mise je bio u planu mladenovac al to propalo... sad konacno mozemo da se ogranizujemo da vozimo ljudski zajedno... samo ako kombi ne bude bio neophodan... vidi s njima :D

Jugo, reci datum na vreme... pa ko doso dobrodoso da se hvata krampa :D Nemoj u minut do 12 :D

milomir22

Citat: Kostiæ poslato 10 Maj, 2020, 01:33
ако треба да се ради и филозофира зовите ме ако требају паре имам 12 динара

Kole, ti radi umesto mene, ja doniram 2 gajbe piva, i mogu da pomognem u logistici.

P.S. pod uslovom da nadjem vreme da dodjem kada se oraganizuje radna akcija

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

PECA BMW

Ako tad ne iskrsne bas bas nesto neodlozno naravno eto i mene , otvorimo satore i taman da ceo vikend imamo da radimo .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DraganPavlicevic

Razgovarao sam sa Jugom da to bude jedna subota i nedelja. Treba jo¹ videti dugoroènu prognozu.Poranimo u subotu ujutro i nazad u nedelju veèe.Standardna ekipa ide, a svi ostali su dobro do¹li.

Lazic


MIGE


Panta Zemunac

Pitajte Lazica kakvi su lanci...kupujte i od svakog, prodatog, ide 10% za Vojsku ili Armiju, sve jedno!  [dobarpost]

Lazic


MIGE


Lazic


friziderdzija

Ало бре манијаци...'оћемо ли градити шта поред Мораве???
Толико сте се примили на хејтовање и остале интернет спортове да сте заборавили да возите моторе. А ММ камп, ако наставимо овим темпом, ће бити отворен 32. Лимбурга (*) 2057.



Kostić

ја могу да једем пијем и да филозофирам а ви млади да радите него јел зарасо камп у змије