Glavni meni

Subota 12.10.2019. Sveèano otvaranje gradili¹ta "Moto kamp Vojska"... U Vojsci.

Započeo Lazic, 09 Oktobar, 2019, 12:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


juga


Panta Zemunac

Citat: El Jefe poslato 04 Novembar, 2019, 11:03
Прасе је за слабе.

Da remiziramo...
Gurnemo vola u reku, upecam ga i imamo meze za jake...jer, kako mozete one rumene obrascice, prasece, sa hrskavom koricom..strasno!

Lazic


Hurricane

Po¹tovani manijaci, ja samo da podsetim i obavestim da æemo akciju skupljanja priloga za Moto kamp Vojska nastaviti do kraja novembra otprilike

zbog velikog interesovanja  ;D


do sada priloge dali (redosled nema veze sa datumima i kolièinama uplata)

Glava Dole
Milomir 22
Jecko
Dragan Pavlicevic  
Juga
Panta Zemunac
Mareskin
Ja



hvala svima na reakciji u akciji


da podsetim takoðe da je naèin uplate tako ¹to vi meni po¹aljete privatnu poruku ovde na MM a ja vama u odgovoru broj raèuna




juga

Svi junaci nikom poniko¹e i u crnu zemlju pogleda¹e!

Lazic


DraganPavlicevic

Moj predlog da skupimo novac je oèigledno i moja gre¹ka. Za¹to?Jednostavno, da nisam ne¹to tako predlo¾io, ostao bih u uverenju da dru¹tvo manijaka jo¹ uvek postoji. Istina, onoga dana u Vojsci veæ mi je bilo jasno da su se manijaci rasturili, ma koliko to bilo tu¾no. Sada ovakvim "masovnim" odzivom to postaje oèigledno.®ao mi je zbog toga, ali to su èinjenice.Kako god, mi koji se èesto okupljamo kod Juge i dalje æe mo negovati to dru¾enje.

mali_zmaj

Kor,sr¾ manijaka je u BG i okolici...,i veoma je te¹ko okupiti ne¹to vi¹e od desetak ljudi koji su slo¾ni oko neke ideje... Ja sam lièno dugo èlan foruma,i ¾elja mi je da doðem na bilo koje od okupljanja,al jednostavno mi se ne poklope kockice,dal novac,dal vrijeme,posao...  Sa Huricaneom sam vi¹e puta prièao na tu temu,i ¹iljim se dugo da doðem...  Dok je vas biti æe i manijaka..,nemoj gubiti nadu!! 

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

mareskin

Citat: DraganPavlicevic poslato 16 Novembar, 2019, 09:30
Moj predlog da skupimo novac je oèigledno i moja gre¹ka. Za¹to?Jednostavno, da nisam ne¹to tako predlo¾io, ostao bih u uverenju da dru¹tvo manijaka jo¹ uvek postoji. Istina, onoga dana u Vojsci veæ mi je bilo jasno da su se manijaci rasturili, ma koliko to bilo tu¾no. Sada ovakvim "masovnim" odzivom to postaje oèigledno.®ao mi je zbog toga, ali to su èinjenice.Kako god, mi koji se èesto okupljamo kod Juge i dalje æe mo negovati to dru¾enje.

Ne bih to gledao tako dramatièno. Svako ima neki svoj razlog i obaveze. Imaju ljudi i svojih finansijskih obaveza. Neki se po¾enili, neki se poudavali, neki se porodili, neki se nadurili, neki na¹li nove devojke :D A i lak¹e je organizovati ljude koji su bli¾e (na primer BG) da se okupe. Meni je recimo ova godina lepo poèela, ali je onda postala kilava i nisam mogao iz raznih razloga ni da vozim ni da se dru¾im. Nadam se da æe sledeæa godina biti mnogo bolja.
Mislim da je moguæe ponovo animirati ljude da se vi¹e dru¾e. Generalno je neka apatija zavladala.
Hoæu da ka¾em da ja to gledam ovako: ko god pomogne hvala, ko god doðe dobro do¹ao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Ova tema æe da bude pozivnica za sledeæe dru¾enje, ko je na spisku, dolazi... Ako hoæe... :D

juga

Iskreno sam se nadao da æe odziv biti veæi, videæemo, ima jo¹ vremena!

Lazic


juga


Lazic


juga

Ajd malo da obnovimo temu, dolaze lepi dani koje smo svi èekali ne bi li se malo vozili i dru¾ili, moto kamp Vojska je jo¹ uvek aktivna tema.
Ne¹to para smo skupili, sada na red dolaze radovi na izgradnji klozeta, ognji¹ta, nadsre¹nice...
U bliskoj buduænosti postoji dogovor da se ode u Vojsku i da zavrnemo rukave.
Biæe potrebno jo¹ novaca, pa ako neko mo¾e, koliko mo¾e neka pozove Hurricane-a da uplati.
Toliko, pa Ajd da vas vidim!

friziderdzija

trebalo bi da se dogovorimo ¹ta, kako i kojim redom se gradi...da bi se organizovali oko materijala
ja mogu da doteram kombijem gvo¾ðe, drvo, ¹ta god treba...naravno donacija novèana ili materijalna se podrazumeva

Lazic


Kostić

ако треба да се ради и филозофира зовите ме ако требају паре имам 12 динара