Glavni meni

Subota 12.10.2019. Sveèano otvaranje gradili¹ta "Moto kamp Vojska"... U Vojsci.

Započeo Lazic, 09 Oktobar, 2019, 12:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: friziderdzija poslato 23 Oktobar, 2019, 09:31
Све што се може решити парама није проблем...
Ljubila te moja majka... ;D U pravu ste oboje dok ima para... :D

Jecko


Hurricane

evo da ne polemi¹emo vi¹e o tome, ko hoæe ¾eli i mo¾e da uèestvuje neka po¹alje meni PP, a ja ¹aljem odgovor sa brojem raèuna


ostali koji me viðaju lièno mogu i tako


mi koji smo bili smo se veæ ne¹to dogovarali pa æemo eto tako zajedno

juga

Mislim da je ovo najmanje ¹to mo¾emo da uradimo, biæe tu jo¹ posla, treba da se napravi trem, klozet, ognji¹te, bunar... Ajde da se dru¾imo i da ne¹to uradimo!

Glava Dole

Uplaceno 1500din... ostali, nastavite... ko koliko moze i hoce... da se sredi to kako dolikuje i sluzice nam godinama za okupljanja [cheers]

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DraganPavlicevic

Mihailo se juèe ponudio da on skuplja novac. Lepo od njega.Predlo¾io sam da se u okviru ove teme objavljuje spisak uplata. Mihailo reèe da se ne sla¾e, jer æe pojedince biti blam ako nema njihovog imena.Rekoh mu da je to veæ njihov blam, a na nama je da skupimo dovoljno novca kako bi smo i na taj naèin rekli Goranu hvala za njegov trud oko buduæeg kampa.I jo¹ ne¹to interesantno;Viktor je predlo¾io (a mi smo odu¹evljeno pristali) da se kamp nazove "Jugino brdo". Za¹to ba¹ tako? Biæe svima obja¹njeno kada doðe vreme otvaranja kampa.

Hurricane

..ovako, neki su ljudi veæ uplatili, studentarija uglavnom [rofl]

objaviæu spisak za 20 dana ko je bio u moguænosti da pomogne a detalje oko uplata ne ¾elim da istièem, jbga koliko ko mo¾e..

takoðe otvorena je i akcija drugih donacija u vidu toi toi WCa (ne treba neko da da toalet ceo nego ako ima ideju oko toga), ruène pumpe za vodu, dasaka, eksera (ne onih za koèenje vilice) i ostalog materijala koji mo¾da nekom ne treba a mo¾e nam koristiiti u daljem sreðivanju

hvala svima na reakciji, ¾ivi bili i u zdravlju da se dru¾imo tamo dugo

Lazic


Jecko


Lazic


Hurricane


Panta Zemunac

Da ne bude, ''ja predlozio a zadnji, nisam ni uplatio!!''.
Nije lenjost u pitanju nego sam uplatio AliExpresu (zinule mi oci za silikonske crve, gliste, vestacke boilie za sarane, vec navezane sa udicama i razne djakonije za pecanje), pa mi u ponedeljak sledi dopuna racuna, ujedno iuplata za ''rajski moto kutak''!!
  [cheers]
















0

Lazic


Hurricane

mo¾e ponese i opremu za pecanje, obeæavam da neæemo pla¹iti ribu  ;D

Lazic

Priðe li Panta na 10 metara od obale, ribe æe da popadaju u nesves' od stra'a... :o  [rofl] [rofl] [rofl]

juga

Panta lepo upeca ribe, a mi zalo¾imo vatru i ispeèemo..... prase😂

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Ceo ¾ivot sam humanista, ali kad vidim brata praseta na ra¾nju sav humanizam nestaje brzinom svetlosti... ;D

Posle me malo grize savest... ;D ;D ;D

juga


Lazic