Glavni meni

Subota 12.10.2019. Sveèano otvaranje gradili¹ta "Moto kamp Vojska"... U Vojsci.

Započeo Lazic, 09 Oktobar, 2019, 12:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 15 Oktobar, 2019, 22:49
a to sto lazic nosi majicu naopako zbog uroka nikom nista a ?
Stara MM majica iz 2011-te, spolja je ba¹ izbledela iznutra nije... :o ;D

Panta Zemunac

Ne mogu na listu za presadjivanje jednog organa...kazu, okasnelo se! Pa nisam ja okasnio vec vi, kreteni doktorski...JBG, toliku zelju sam imao da opeglam, polako, staru nam Jugu...pa, dozvola mi je trebala max godinu, dve...i za auto mi jedva dali na 3g.

Drugari, da ne unosim neku zalopojku, nedam se a videcemo se mi, vec nekako, bice dana u inat... [cheers]

FANTOM

    Ne mozes na listu za preseljenje nekog organa i brines se za dozvolu za motor. Au druze . Vidi meni bi se jebalo i za dozvolu i za kazne jer je pitanje kolko cu jos hodati ovom zemljom i sve sto mogu da ispunim sebi da radim bi radio , jebalo bi mi se za neke zakone .

Panta Zemunac

Citat: FANTOM poslato 16 Oktobar, 2019, 23:50
    Ne mozes na listu za preseljenje nekog organa i brines se za dozvolu za motor. Au druze . Vidi meni bi se jebalo i za dozvolu i za kazne jer je pitanje kolko cu jos hodati ovom zemljom i sve sto mogu da ispunim sebi da radim bi radio , jebalo bi mi se za neke zakone .

Razumem sta hoces da kazes ali svaki pub jednako od 3 do 6 meseci zatvora plus ode dozvola i za auto a treba mi za posete Dr...Sada sam zbog falsa zaveden direkt u Ljermontovoj i I kazna u startu max...robija a ide se jer postoji zatvorska bolnica na  4 i 5 spratu Bacvanske 14 (CZ)....NA HEBU DA RONE SUZE!!

Lazic

E bre Panteliæu, ti da zavuèe¹ ruku u d¾ak pièaka za kurac bi se uhvatio... :(
Dr¾' se, ko ih bre jebe sve, ba¹ æe da te zajebu ako ti uzmu dozvolu...

Kostić

пре ћеш да најебеш за фалсификат то је кривично дело непоседовање А категорије ако имаш Б је драстично смањена казна а ако немаш ниједну онда је већа и за то не трче за тобом да те туру у ћорку ако не платиш казну узеће ти од примања ако их имаш ако немаш док стигне до ћорке ил застари ил ћеш да умреш терај тај мотор  и не свирај курцу

mali_zmaj

Ja danas predao dozvolu,na mjesec dana...,sramota me reci koliko sam vozio!!   Naravno radar pored nekakve podrucne skole nedeljom!!!
jin-jang

Glava Dole

Pa gde ce im dusa :( Bas bedak... dok su pravi kriminalci na slobodi oni njega nasli da hapse... mislim sta se i ja cudim, cekam jos od marta 2017e i gulim kaznu, sve prodje, poprckuju me i dalje... hocu da se prijavim na novu adresu, malo morgen... moram prvo da resim fiktivnu(iliti dokazem da zivim na staroj na kojoj jelte nisam cim zelim drugu) pa onda da se prijavim na novu... sve uveliko zastarilo, odem u mup, kaze imao si 5 naloga za dovodjenje eeej... nista aktuelno, mora licno taj koji je stavio fiktivnu i da je skine... pa jebote sta da taj rikne, ostacu dozivotno bez adrese... prso i vratio se u cacak, jebe mi se vise i za dozvolu i za adresu... hoce covek da bude posten i uzgred im i ostavi pozamasnu sumu al ne moze zbog proseravanja... u 4 kancelarije sam znaci bio plus dva saltera i opet nista nisam uradio, sve tipa tata na mamu, mama na tatu...

Teraj panto a njih izbegavaj... seme im se zatrovalo... svesveee al tebe da zajebavaju... ne znam pricu al kapiram iz gore navedenog da je nesto bas gadno... jebes mi sve ako ne budem licno organizovao neki protest budu li te pritvorili...

Panta Zemunac

Citat: Glava Dole poslato 19 Oktobar, 2019, 23:30
Pa gde ce im dusa :( Bas bedak... dok su pravi kriminalci na slobodi oni njega nasli da hapse... mislim sta se i ja cudim, cekam jos od marta 2017e i gulim kaznu, sve prodje, poprckuju me i dalje... hocu da se prijavim na novu adresu, malo morgen... moram prvo da resim fiktivnu(iliti dokazem da zivim na staroj na kojoj jelte nisam cim zelim drugu) pa onda da se prijavim na novu... sve uveliko zastarilo, odem u mup, kaze imao si 5 naloga za dovodjenje eeej... nista aktuelno, mora licno taj koji je stavio fiktivnu i da je skine... pa jebote sta da taj rikne, ostacu dozivotno bez adrese... prso i vratio se u cacak, jebe mi se vise i za dozvolu i za adresu... hoce covek da bude posten i uzgred im i ostavi pozamasnu sumu al ne moze zbog proseravanja... u 4 kancelarije sam znaci bio plus dva saltera i opet nista nisam uradio, sve tipa tata na mamu, mama na tatu...

Teraj panto a njih izbegavaj... seme im se zatrovalo... svesveee al tebe da zajebavaju... ne znam pricu al kapiram iz gore navedenog da je nesto bas gadno... jebes mi sve ako ne budem licno organizovao neki protest budu li te pritvorili...

Da nisam u zavidnoj situaciji, tj. bas, bas..
rezultati sve gori a terapiju odbio jer sa njom ne zivis, samo patis .
Trazio od curke, neuropsh...da mi da samo na godinu...objasnim koliko i zasto mi to znaci (da jos jednom opeglam Jugu) a curka meni, daje jedva na 3g. za auto a za motor, BISER...Idi bre covece, da se slupas negde pa ja da te nosim na dusi!!! Objasnim joj da moj bajk, zaista zaveden sa 31Kw, cutim kolika je Super Tenere i kazem joj da mi ne treba A, moze i AM...ne zna ona razliku, jer sve je to na dva tocka. Kazem, pa i skuter od 49ccm je na dva tocka a ona, ''pa ti vozi ako nisi pri sebi''....
Nosim sa sobom doc. da sam odvozao sve casove, da sam polozio testove, da imam B vise decenija, saobracajna na moje ime, pise 31Kw, jer je uvoz iz Svice, (al sad, jbg, nek tera na kontrolni tehnicki da vidi je li skinuta blokada...pa mozda pub i bude imao srca kad mu pokazem par otpusnih iz KBCa!!
Cak cu pokusati i MNE granu da predjem jer mi ove g. autom, samo trazili saobracajnu i licnu...i u odlasku i u povratku. U mne AKO ME ZAUSTAVE, RECICU DA MI ISPALA NA SRPSKOJ GRANI ILI SL. VALJDA NECE ZVATI srb DA PROVERE KAD IMAM SVU DOC....



Glava Dole

Bedak... ti sad mozes da se ponasas kao onaj iz breaking bada... tj nemas sta da izgubis, kakvi zakoni kakve pizde materine... svi smo uz tebe [cheers]

Lazic


Glava Dole

Nikakve logike nema s obzirom da nisu saobracajci ali ako budu nasli neku napomenu vrlo verovatno da ce ga pritovriti, isto kao sto meni nisu dali da prijavim drugu adresu iako je sve uveliko proslo... preko grane nemoj da pokusavas dok se kod nasih ne uveris da si cist, samo ti fali da te bolesljivog sprovode i mrcvare...

DraganPavlicevic

Jel vi vidite naslov ove teme?Od "Moto kamp-a Vojska" oti¹li ste ko zna gde. Ali niko, ama ba¹ niko da se seti Gorana i njegovog truda oko buduæeg kampa.Nas ¹estorica smo do¹li te subote sa namerom da raskrèimo teren za kamp, ali kada smo videli da je to pra¹uma, bili smo nemoæni da bilo ¹ta uradimo. E zato je Goran anga¾ovao bager, koji je u subotu radio punih 5 sati, a u nedelju jo¹ toliko.I radio bi do uveèe da nije izbu¹io gumu.A sad ono naj bitnije; najam tog bagera ko¹ta, koliko, nemam pojma. Jeste da je bagerista Goranov prijatelj i samim tim cena radnog sata je manja, ali ¹ta æe mo sa plaæanjem?Zar da pustimo Gorana da sam to plati? Pa Goran je to radio zbog nas, a ne zbog sebe.Koliko ima manijaka na forumu?Nemam pojma, ali da su svi koji dolaze kod Gorana dali samo po 10e, bager bi bio isplaæen.A ovako niko, ama ba¹ niko da se ma¹i za d¾ep i pokrene to pitanje. Siguran sam da Goran neæe osiroma¹iti zbog tog (ne malog) tro¹ka, ali osnovni red bi bio da mi platimo taj bager.Istina, Laziæ mi je ne¹to napomenuo te subote, ali je to bila prazna prièa. Svi mi koji godinama dolazimo u Vojsku znamo kakav je Goran domaæin, i on i njegova Bilja.Lièno, osetio sam potrebu da svima vama koji ste dolazili (i koji æe te dolaziti) u Vojsku, skrenem pa¾nju na jedan korektan odnos prema Goranu i njegovoj Biljani.

viper

Sledeci skup u Vojsci prvo pare na sunce za Gorana, ako moze nekako da se uplate pare evo spreman sam.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Mislim da je regularna cena 100e na sat... Obzirom na dugove i slaba primanja, namanje ¹to mogu d'uradim kad Nastasoviæi zovu je da napunim bocu, odem u Vojsku i podmetnem kièmu gde treba... E sad, ¹to nas nema vi¹e kad treba da se radi, jebi ga, takav smo narod... Seti se poseæenosti okupljanja u Vojsci 2014-2015, Goran je mislim i odustao jer su u velikim kolièinama dolazili potpuni stranci da jedu i piju... Bolje nas 10 da se lepo provede na Moravi...



@Vajper:
Dolazimo kod Nastasoviæa du¾e od 8 godina, nekad smo se èipili za maaali deo tro¹kova, nekad Goran nije hteo da èuje, nekad su neki dobri prijatelji sve platili... Ne imenujem jer bi se sami hvalili da hoæe... Znam samo da æemo te¹ko ikada moæi da se odu¾imo, al' mo¾emo da zapnemo kad treba...

mareskin

Citat: DraganPavlicevic poslato 21 Oktobar, 2019, 18:12
Jel vi vidite naslov ove teme?Od "Moto kamp-a Vojska" oti¹li ste ko zna gde. Ali niko, ama ba¹ niko da se seti Gorana i njegovog truda oko buduæeg kampa.Nas ¹estorica smo do¹li te subote sa namerom da raskrèimo teren za kamp, ali kada smo videli da je to pra¹uma, bili smo nemoæni da bilo ¹ta uradimo. E zato je Goran anga¾ovao bager, koji je u subotu radio punih 5 sati, a u nedelju jo¹ toliko.I radio bi do uveèe da nije izbu¹io gumu.A sad ono naj bitnije; najam tog bagera ko¹ta, koliko, nemam pojma. Jeste da je bagerista Goranov prijatelj i samim tim cena radnog sata je manja, ali ¹ta æe mo sa plaæanjem?Zar da pustimo Gorana da sam to plati? Pa Goran je to radio zbog nas, a ne zbog sebe.Koliko ima manijaka na forumu?Nemam pojma, ali da su svi koji dolaze kod Gorana dali samo po 10e, bager bi bio isplaæen.A ovako niko, ama ba¹ niko da se ma¹i za d¾ep i pokrene to pitanje. Siguran sam da Goran neæe osiroma¹iti zbog tog (ne malog) tro¹ka, ali osnovni red bi bio da mi platimo taj bager.Istina, Laziæ mi je ne¹to napomenuo te subote, ali je to bila prazna prièa. Svi mi koji godinama dolazimo u Vojsku znamo kakav je Goran domaæin, i on i njegova Bilja.Lièno, osetio sam potrebu da svima vama koji ste dolazili (i koji æe te dolaziti) u Vojsku, skrenem pa¾nju na jedan korektan odnos prema Goranu i njegovoj Biljani.

Podr¾avam. Ove godine sam slab i u vo¾nji u i na dru¾enju zbog zdravstvenih razloga, ali mogu da uèestvujem finansijski.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panta Zemunac

Citat: mareskin poslato 22 Oktobar, 2019, 11:22
Citat: DraganPavlicevic poslato 21 Oktobar, 2019, 18:12
Jel vi vidite naslov ove teme?Od "Moto kamp-a Vojska" oti¹li ste ko zna gde. Ali niko, ama ba¹ niko da se seti Gorana i njegovog truda oko buduæeg kampa.Nas ¹estorica smo do¹li te subote sa namerom da raskrèimo teren za kamp, ali kada smo videli da je to pra¹uma, bili smo nemoæni da bilo ¹ta uradimo. E zato je Goran anga¾ovao bager, koji je u subotu radio punih 5 sati, a u nedelju jo¹ toliko.I radio bi do uveèe da nije izbu¹io gumu.A sad ono naj bitnije; najam tog bagera ko¹ta, koliko, nemam pojma. Jeste da je bagerista Goranov prijatelj i samim tim cena radnog sata je manja, ali ¹ta æe mo sa plaæanjem?Zar da pustimo Gorana da sam to plati? Pa Goran je to radio zbog nas, a ne zbog sebe.Koliko ima manijaka na forumu?Nemam pojma, ali da su svi koji dolaze kod Gorana dali samo po 10e, bager bi bio isplaæen.A ovako niko, ama ba¹ niko da se ma¹i za d¾ep i pokrene to pitanje. Siguran sam da Goran neæe osiroma¹iti zbog tog (ne malog) tro¹ka, ali osnovni red bi bio da mi platimo taj bager.Istina, Laziæ mi je ne¹to napomenuo te subote, ali je to bila prazna prièa. Svi mi koji godinama dolazimo u Vojsku znamo kakav je Goran domaæin, i on i njegova Bilja.Lièno, osetio sam potrebu da svima vama koji ste dolazili (i koji æe te dolaziti) u Vojsku, skrenem pa¾nju na jedan korektan odnos prema Goranu i njegovoj Biljani.

Podr¾avam. Ove godine sam slab i u vo¾nji u i na dru¾enju zbog zdravstvenih razloga, ali mogu da uèestvujem finansijski.


IZVINJAVAM SE!
Od mog posta smo skrenuli sa teme. Spreman sam, najozbiljnije, da uplatim na neki racun, ili ma na koji drugi nacin, barem 1500d, Jos danas. znam, kao i mnogi, da cu jednom svratiti na zajednicki uzitak!

milomir22

Jbg, ja mislio da svratim u nedelju, ali mi iskrslo da cedim sok od jabuke i dunje, ovaj sto ima hidraulicnu presu je mogao samo u nedelju.

Sto se tice finansija, ako hocete da skupimo, ja sam za, recite gde, kad i koliko.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole


friziderdzija

Све што се може решити парама није проблем...