Glavni meni

Subota 12.10.2019. Sveèano otvaranje gradili¹ta "Moto kamp Vojska"... U Vojsci.

Započeo Lazic, 09 Oktobar, 2019, 12:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Ja pamtim kad su virile samo ka¹ike od bagera iz Morave... Dodu¹e tad jo¹ nije bilo Morave tu... ;D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


Hurricane


Lazic

Ako bude moglo da se okupa reci da æe te spreèiti manjak gaæa... ;D

Panta Zemunac

Sav slomljen, u 10. 30 h, imam  najzad polaganje voznje, koju cekam od maja, jer su pubovi strajkovali...Ako polozim, ili ne, eto mene samo mi dajte adresu za GPS!!!

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 11 Oktobar, 2019, 14:45
Ako bude moglo da se okupa reci da æe te spreèiti manjak gaæa... ;D
©ta æu ja sa tvoje gaæe!!?  Gvo¾ðe...
jin-jang

Lazic

Citat: Panta Zemunac poslato 11 Oktobar, 2019, 15:11
Sav slomljen, u 10. 30 h, imam  najzad polaganje voznje, koju cekam od maja, jer su pubovi strajkovali...Ako polozim, ili ne, eto mene samo mi dajte adresu za GPS!!!
Samo kucaj Vojska... Mo¾e¹ da ide¹ preko Svilajnca ako se pla¹i¹ malo off-a i viseæeg mosta koji nije ba¹ èudo moderne mostogradnje... Ako se ne pla¹i¹, ide¹ kroz Bagrdan ka Jagodini, na kraju pravca ima pumpa sa leve strane, put ka Jagodini skreæe desno, pored pumpe ide¹ levo na makadam i onda dr¾i¹ desno dok ne vidi¹ most, posle mosta o¹tro desno pa vozi¹ 1km...


edit:
Daj neki broj koji sad koristi¹, imam neka dva al' ne znam koji radi i da li radi... Ili cimni na 063 277065... :)

PECA BMW

Citat: Panta Zemunac poslato 11 Oktobar, 2019, 15:11
Sav slomljen, u 10. 30 h, imam  najzad polaganje voznje, koju cekam od maja, jer su pubovi strajkovali...Ako polozim, ili ne, eto mene samo mi dajte adresu za GPS!!!

44.073090, 21.195131
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


Lazic


Hurricane

¹ta reæi...

hvala Gorane, ovo ti neæemo zaboraviti  ;D

sjajan vikend najbla¾e reèeno

slike ne uspevam da okaèim sa telefona, kad zasedneðm za komp æu

[cheers]

Lazic

I mene jebu telefon i postimage, telefon pravi prevelike slike(nisam se setio da smanjim rezoluciju [facepalm] a postimage ne jebe slike veæe od 12mb, a moje jesu... I takooo... :D

Glava Dole

https://fast-image-resizer.en.softonic.com/

Ovaj programcic koristim vec godinama kad mi nije bas bitno da se vidi kad se komarcu digla patka a hocu sto pre da uploadujem... i na forumu sam 100x kacio slike iz njega, kapiram da niko i nije provalio da nisu oridjiji, a sve ispod 500kb :D Nema brzeg i prostijeg... stavis 1600X1200, ceo folder samo prevuces i u istom folderu dobijes folder "resized" sa svim slikama :D
(nemoj da te buni niska rezolucija, uporedi i videces da si izgubio minimalno na kvalitetu kad je gledas ovako normalno s obzirom da su one vec bile odlicne i kvalitetne, jedino se primeti znatna razlika kad se neki deo zumBira... al zato sliku od npr 4mb pretvori u 220kb :D )

Lazic

Jel shvata¹ da je to trebalo da radim pijan na telefonu kome je popunjena memorija... ??? :o ;D

Lazic


Hurricane


Hurricane


Hurricane