Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7
Štampaj
Autor Tema: Subota 12.10.2019. Svečano otvaranje gradilišta "Moto kamp Vojska"... U Vojsci.  (Pročitano 18182 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Lazić
GayLord
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
 Facebook: Poseti
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8520 (18%)
Zahvalnice: 369

Odgovor #60 - 15 Oktobar, 2019, 23:27 Ocena: 0
Ignoriši

a to sto lazic nosi majicu naopako zbog uroka nikom nista a ?
Stara MM majica iz 2011-te, spolja je baš izbledela iznutra nije... Shocked Grin

Panta Zemunac
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Super Tenere 750
Kvalitet: +121 (6%)
Zahvalnice: 15

Odgovor #61 - 16 Oktobar, 2019, 21:31 Ocena: 0
Ignoriši

Ne mogu na listu za presadjivanje jednog organa...kazu, okasnelo se! Pa nisam ja okasnio vec vi, kreteni doktorski...JBG, toliku zelju sam imao da opeglam, polako, staru nam Jugu...pa, dozvola mi je trebala max godinu, dve...i za auto mi jedva dali na 3g.

Drugari, da ne unosim neku zalopojku, nedam se a videcemo se mi, vec nekako, bice dana u inat... uzdravlje
FANTOM
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Piaggio Repsol Free 50 Honda CBR 600 F-1 Street Fighter  Suzuki GSXR 750 1994.  Yamaha YZF 1000 ThundrRace 1997.
Kvalitet: +399 (18%)
Zahvalnice: 25

Odgovor #62 - 16 Oktobar, 2019, 22:50 Ocena: +4
Ignoriši

Ne mozes na listu za preseljenje nekog organa i brines se za dozvolu za motor. Au druze . Vidi meni bi se jebalo i za dozvolu i za kazne jer je pitanje kolko cu jos hodati ovom zemljom i sve sto mogu da ispunim sebi da radim bi radio , jebalo bi mi se za neke zakone .
Panta Zemunac
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Super Tenere 750

Odgovor #63 - 18 Oktobar, 2019, 23:49 Ocena: 0
Ignoriši

Ne mozes na listu za preseljenje nekog organa i brines se za dozvolu za motor. Au druze . Vidi meni bi se jebalo i za dozvolu i za kazne jer je pitanje kolko cu jos hodati ovom zemljom i sve sto mogu da ispunim sebi da radim bi radio , jebalo bi mi se za neke zakone .

Razumem sta hoces da kazes ali svaki pub jednako od 3 do 6 meseci zatvora plus ode dozvola i za auto a treba mi za posete Dr...Sada sam zbog falsa zaveden direkt u Ljermontovoj i I kazna u startu max...robija a ide se jer postoji zatvorska bolnica na  4 i 5 spratu Bacvanske 14 (CZ)....NA HEBU DA RONE SUZE!!
Lazić
GayLord
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...

Odgovor #64 - 19 Oktobar, 2019, 01:34 Ocena: 0
Ignoriši

E bre Panteliću, ti da zavučeš ruku u džak pičaka za kurac bi se uhvatio... Sad
Drž' se, ko ih bre jebe sve, baš će da te zajebu ako ti uzmu dozvolu...

Kostić
Мравојед
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Kvalitet: +2171 (22%)
Zahvalnice: 108

Odgovor #65 - 19 Oktobar, 2019, 05:30 Ocena: +3
Ignoriši

пре ћеш да најебеш за фалсификат то је кривично дело непоседовање А категорије ако имаш Б је драстично смањена казна а ако немаш ниједну онда је већа и за то не трче за тобом да те туру у ћорку ако не платиш казну узеће ти од примања ако их имаш ако немаш док стигне до ћорке ил застари ил ћеш да умреш терај тај мотор  и не свирај курцу
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT
Kvalitet: +1618 (27%)
Zahvalnice: 67

Odgovor #66 - 19 Oktobar, 2019, 18:57 Ocena: 0
Ignoriši

Ja danas predao dozvolu,na mjesec dana...,sramota me reci koliko sam vozio!!   Naravno radar pored nekakve podrucne skole nedeljom!!!

jin-jang
Glava Dole
Tesla junior
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZR 600; Keeway speed 125
Kvalitet: +1549 (21%)
Zahvalnice: 105

Odgovor #67 - 19 Oktobar, 2019, 22:30 Ocena: +1
Ignoriši

Pa gde ce im dusa Sad Bas bedak... dok su pravi kriminalci na slobodi oni njega nasli da hapse... mislim sta se i ja cudim, cekam jos od marta 2017e i gulim kaznu, sve prodje, poprckuju me i dalje... hocu da se prijavim na novu adresu, malo morgen... moram prvo da resim fiktivnu(iliti dokazem da zivim na staroj na kojoj jelte nisam cim zelim drugu) pa onda da se prijavim na novu... sve uveliko zastarilo, odem u mup, kaze imao si 5 naloga za dovodjenje eeej... nista aktuelno, mora licno taj koji je stavio fiktivnu i da je skine... pa jebote sta da taj rikne, ostacu dozivotno bez adrese... prso i vratio se u cacak, jebe mi se vise i za dozvolu i za adresu... hoce covek da bude posten i uzgred im i ostavi pozamasnu sumu al ne moze zbog proseravanja... u 4 kancelarije sam znaci bio plus dva saltera i opet nista nisam uradio, sve tipa tata na mamu, mama na tatu...

Teraj panto a njih izbegavaj... seme im se zatrovalo... svesveee al tebe da zajebavaju... ne znam pricu al kapiram iz gore navedenog da je nesto bas gadno... jebes mi sve ako ne budem licno organizovao neki protest budu li te pritvorili...
Panta Zemunac
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Super Tenere 750

Odgovor #68 - 19 Oktobar, 2019, 23:13 Ocena: 0
Ignoriši

Pa gde ce im dusa Sad Bas bedak... dok su pravi kriminalci na slobodi oni njega nasli da hapse... mislim sta se i ja cudim, cekam jos od marta 2017e i gulim kaznu, sve prodje, poprckuju me i dalje... hocu da se prijavim na novu adresu, malo morgen... moram prvo da resim fiktivnu(iliti dokazem da zivim na staroj na kojoj jelte nisam cim zelim drugu) pa onda da se prijavim na novu... sve uveliko zastarilo, odem u mup, kaze imao si 5 naloga za dovodjenje eeej... nista aktuelno, mora licno taj koji je stavio fiktivnu i da je skine... pa jebote sta da taj rikne, ostacu dozivotno bez adrese... prso i vratio se u cacak, jebe mi se vise i za dozvolu i za adresu... hoce covek da bude posten i uzgred im i ostavi pozamasnu sumu al ne moze zbog proseravanja... u 4 kancelarije sam znaci bio plus dva saltera i opet nista nisam uradio, sve tipa tata na mamu, mama na tatu...

Teraj panto a njih izbegavaj... seme im se zatrovalo... svesveee al tebe da zajebavaju... ne znam pricu al kapiram iz gore navedenog da je nesto bas gadno... jebes mi sve ako ne budem licno organizovao neki protest budu li te pritvorili...

Da nisam u zavidnoj situaciji, tj. bas, bas..
rezultati sve gori a terapiju odbio jer sa njom ne zivis, samo patis .
Trazio od curke, neuropsh...da mi da samo na godinu...objasnim koliko i zasto mi to znaci (da jos jednom opeglam Jugu) a curka meni, daje jedva na 3g. za auto a za motor, BISER...Idi bre covece, da se slupas negde pa ja da te nosim na dusi!!! Objasnim joj da moj bajk, zaista zaveden sa 31Kw, cutim kolika je Super Tenere i kazem joj da mi ne treba A, moze i AM...ne zna ona razliku, jer sve je to na dva tocka. Kazem, pa i skuter od 49ccm je na dva tocka a ona, ''pa ti vozi ako nisi pri sebi''....
Nosim sa sobom doc. da sam odvozao sve casove, da sam polozio testove, da imam B vise decenija, saobracajna na moje ime, pise 31Kw, jer je uvoz iz Svice, (al sad, jbg, nek tera na kontrolni tehnicki da vidi je li skinuta blokada...pa mozda pub i bude imao srca kad mu pokazem par otpusnih iz KBCa!!
Cak cu pokusati i MNE granu da predjem jer mi ove g. autom, samo trazili saobracajnu i licnu...i u odlasku i u povratku. U mne AKO ME ZAUSTAVE, RECICU DA MI ISPALA NA SRPSKOJ GRANI ILI SL. VALJDA NECE ZVATI srb DA PROVERE KAD IMAM SVU DOC....

Glava Dole
Tesla junior
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #69 - 20 Oktobar, 2019, 00:18 Ocena: 0
Ignoriši

Bedak... ti sad mozes da se ponasas kao onaj iz breaking bada... tj nemas sta da izgubis, kakvi zakoni kakve pizde materine... svi smo uz tebe uzdravlje
Lazić
GayLord
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #70 - 20 Oktobar, 2019, 00:21 Ocena: 0
Ignoriši

Zašto bi na granicama tražili vozačku dozvolu?

Glava Dole
Tesla junior
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #71 - 20 Oktobar, 2019, 00:26 Ocena: 0
Ignoriši

Nikakve logike nema s obzirom da nisu saobracajci ali ako budu nasli neku napomenu vrlo verovatno da ce ga pritovriti, isto kao sto meni nisu dali da prijavim drugu adresu iako je sve uveliko proslo... preko grane nemoj da pokusavas dok se kod nasih ne uveris da si cist, samo ti fali da te bolesljivog sprovode i mrcvare...
DraganPavlicevic
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CBR 1000 RR
Kvalitet: +291 (65%)
Zahvalnice: 19

Odgovor #72 - 21 Oktobar, 2019, 17:12 Ocena: +4
Ignoriši

Jel vi vidite naslov ove teme?Od "Moto kamp-a Vojska" otišli ste ko zna gde. Ali niko, ama baš niko da se seti Gorana i njegovog truda oko budućeg kampa.Nas šestorica smo došli te subote sa namerom da raskrčimo teren za kamp, ali kada smo videli da je to prašuma, bili smo nemoćni da bilo šta uradimo. E zato je Goran angažovao bager, koji je u subotu radio punih 5 sati, a u nedelju još toliko.I radio bi do uveče da nije izbušio gumu.A sad ono naj bitnije; najam tog bagera košta, koliko, nemam pojma. Jeste da je bagerista Goranov prijatelj i samim tim cena radnog sata je manja, ali šta će mo sa plaćanjem?Zar da pustimo Gorana da sam to plati? Pa Goran je to radio zbog nas, a ne zbog sebe.Koliko ima manijaka na forumu?Nemam pojma, ali da su svi koji dolaze kod Gorana dali samo po 10e, bager bi bio isplaćen.A ovako niko, ama baš niko da se maši za džep i pokrene to pitanje. Siguran sam da Goran neće osiromašiti zbog tog (ne malog) troška, ali osnovni red bi bio da mi platimo taj bager.Istina, Lazić mi je nešto napomenuo te subote, ali je to bila prazna priča. Svi mi koji godinama dolazimo u Vojsku znamo kakav je Goran domaćin, i on i njegova Bilja.Lično, osetio sam potrebu da svima vama koji ste dolazili (i koji će te dolaziti) u Vojsku, skrenem pažnju na jedan korektan odnos prema Goranu i njegovoj Biljani.
viper
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kawasaki ER-6n 2006g.
Kvalitet: +494 (16%)
Zahvalnice: 78

Odgovor #73 - 21 Oktobar, 2019, 18:53 Ocena: 0
Ignoriši

Sledeci skup u Vojsci prvo pare na sunce za Gorana, ako moze nekako da se uplate pare evo spreman sam.

"Dođe vreme kada pamet zaćuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andrić)
Lazić
GayLord
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #74 - 21 Oktobar, 2019, 18:56 Ocena: +2
Ignoriši

Mislim da je regularna cena 100e na sat... Obzirom na dugove i slaba primanja, namanje što mogu d'uradim kad Nastasovići zovu je da napunim bocu, odem u Vojsku i podmetnem kičmu gde treba... E sad, što nas nema više kad treba da se radi, jebi ga, takav smo narod... Seti se posećenosti okupljanja u Vojsci 2014-2015, Goran je mislim i odustao jer su u velikim količinama dolazili potpuni stranci da jedu i piju... Bolje nas 10 da se lepo provede na Moravi...

@Vajper:
Dolazimo kod Nastasovića duže od 8 godina, nekad smo se čipili za maaali deo troškova, nekad Goran nije hteo da čuje, nekad su neki dobri prijatelji sve platili... Ne imenujem jer bi se sami hvalili da hoće... Znam samo da ćemo teško ikada moći da se odužimo, al' možemo da zapnemo kad treba...

mareskin
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600s Diversion
Kažu malo blesav...

Kvalitet: +2709 (24%)
Zahvalnice: 62

Odgovor #75 - 22 Oktobar, 2019, 10:22 Ocena: 0
Ignoriši

Jel vi vidite naslov ove teme?Od "Moto kamp-a Vojska" otišli ste ko zna gde. Ali niko, ama baš niko da se seti Gorana i njegovog truda oko budućeg kampa.Nas šestorica smo došli te subote sa namerom da raskrčimo teren za kamp, ali kada smo videli da je to prašuma, bili smo nemoćni da bilo šta uradimo. E zato je Goran angažovao bager, koji je u subotu radio punih 5 sati, a u nedelju još toliko.I radio bi do uveče da nije izbušio gumu.A sad ono naj bitnije; najam tog bagera košta, koliko, nemam pojma. Jeste da je bagerista Goranov prijatelj i samim tim cena radnog sata je manja, ali šta će mo sa plaćanjem?Zar da pustimo Gorana da sam to plati? Pa Goran je to radio zbog nas, a ne zbog sebe.Koliko ima manijaka na forumu?Nemam pojma, ali da su svi koji dolaze kod Gorana dali samo po 10e, bager bi bio isplaćen.A ovako niko, ama baš niko da se maši za džep i pokrene to pitanje. Siguran sam da Goran neće osiromašiti zbog tog (ne malog) troška, ali osnovni red bi bio da mi platimo taj bager.Istina, Lazić mi je nešto napomenuo te subote, ali je to bila prazna priča. Svi mi koji godinama dolazimo u Vojsku znamo kakav je Goran domaćin, i on i njegova Bilja.Lično, osetio sam potrebu da svima vama koji ste dolazili (i koji će te dolaziti) u Vojsku, skrenem pažnju na jedan korektan odnos prema Goranu i njegovoj Biljani.

Podržavam. Ove godine sam slab i u vožnji u i na druženju zbog zdravstvenih razloga, ali mogu da učestvujem finansijski.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg`o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu
Panta Zemunac
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Super Tenere 750

Odgovor #76 - 22 Oktobar, 2019, 12:35 Ocena: 0
Ignoriši

Podržavam. Ove godine sam slab i u vožnji u i na druženju zbog zdravstvenih razloga, ali mogu da učestvujem finansijski.

IZVINJAVAM SE!
Od mog posta smo skrenuli sa teme. Spreman sam, najozbiljnije, da uplatim na neki racun, ili ma na koji drugi nacin, barem 1500d, Jos danas. znam, kao i mnogi, da cu jednom svratiti na zajednicki uzitak!
milomir22
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
uljara 600
Mile voli disko...

Kvalitet: +600 (36%)
Zahvalnice: 26

Odgovor #77 - 22 Oktobar, 2019, 17:10 Ocena: 0
Ignoriši

Jbg, ja mislio da svratim u nedelju, ali mi iskrslo da cedim sok od jabuke i dunje, ovaj sto ima hidraulicnu presu je mogao samo u nedelju.

Sto se tice finansija, ako hocete da skupimo, ja sam za, recite gde, kad i koliko.

“If you seek authenticity for authenticity’s sake you are no longer authentic.”

-Jean Paul Sartre
Glava Dole
Tesla junior
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #78 - 22 Oktobar, 2019, 20:30 Ocena: 0
Ignoriši

Sto se finansija tice takodje sam tu.
friziderdzija
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
YAMAHA XT600
Kvalitet: +344 (62%)
Zahvalnice: 30

Odgovor #79 - 23 Oktobar, 2019, 08:31 Ocena: 0
Ignoriši

Све што се може решити парама није проблем...
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7
Štampaj
Moto Manijaci  |  Putovanja, izleti, skupovi, klubovi  |  MotoManijaci - vožnje i druženja  |  Tema: Subota 12.10.2019. Svečano otvaranje gradilišta "Moto kamp Vojska"... U Vojsci.