Glavni meni

choper Avenger Bajaj 200ccm 2010g

Započeo woe23, 08 Oktobar, 2019, 12:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

woe23

choper Avenger Bajaj, indiski proizvodjac, 2010 prvi vlasnik, 200ccm 13kw, manuelni 5 brzina, presao 700km, bez ostecenja i ogrebotine, gume odlicne,   nove rezervne plocice i paknovi za kocenje, i jos po nesto od rezervnih novih delova, givi bisage

600eura
0606232360






































Lazic

Tim tempom æe rezervne ploèice i paknovi da zatrebaju oko 2053-æe... Mo¾da... ;D

woe23


megaidiot


FANTOM

Au kad pre ... Realno gledam juce i mislim se realno je 500 e cena ionako delovi verovatno mogu u Bankoku da se nadju . Ali izgledao je interesantno ...

mali_zmaj

Ma ti mali Indijci,Kinezi,Tajvanci,ako su u dobrom stanju su ekstra kupovina.. Malo tro¹e,a lièe na motore!!  Ali ako doðu neodr¾avani,propast!!
jin-jang

Lazic

Èak i za motore iz Azije 700km je ba¹ ba¹ mala kilometra¾a ako ne stoje na ulici... Taj bi posle 9 godina na ulici izgledao kao da je iz 1930ih... :o ;D

Moj Kinez je posle 3 godine na ulici izgledao kao d'ima 25 godina... Zato Ausvajsov kinez posle 12 godina izgleda kao da je sad napravljen... :o ;D

Dodu¹e ne vozi ga, helikopterom ga donosi na dru¾enja... ;D

viper

😂😂😂😂

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

FANTOM

    Nego interesuje me jel bio registrovan i do kada je bio registrovan ? [watching]