Glavni meni

bmw f650 cs 2003

Započeo woe23, 08 Oktobar, 2019, 12:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Koliko znam po zakonu ne smes da ima ni jednu sem vazece nalepnice, neki su masne kazne platili

Lazic

Ponovili milion puta od 2011-te, ljudi i dalje prave cirkus... A pri tom se prilièno lako skidaju... Hit su ovi ¹to na motoru em useru vizir, em ne moraju ni da skidaju stare... Bog da im du¹u prosti ako su pokojni... Hoæu reæi, ovakvo lepljenje sam video gomilu puta, ne samo sad...

dzimika

Ja samo jednu preko druge lepim

idanijel

Ja vako

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

Lazic


woe23

ja nalepnice skupljam kuci a vazecu drzim pored saobracajne, i kada sam ih lepio lepio sam ih na selotejp pa na motor i to na neki unutranji deo...... u svakom slucaju kada se vizir ispolira moze da bude kao nov....... a veruem da starijim ljudima nije bitna estetika nego mehanicka ispravnost (tako meni isto moj otac prica)....

pokojni gospodin je ostavio isto i bmw e21, koji isto trebam da stavim na oglase, koji je presao pravih 120 hiljada sa svim ovlacenim bmw pecatima servisa i nikada nije bio udaran, ceo zivot garaziran, bmw je bio u casopisu autobild pre par godina za 40 godina postojanja nesto nesto bmw-a......

ako neko zna nekoga ko e zainteresovan, a slikacu ga uskoro pa cu postaviti oglas

ЯЭВОЛУТИОН

e21 je sirok pojam....od sirotinjskog 1.5 preko 1.6, 1,8, 2,0 do 2.3  a ima i alpina c1....a ima i 2,8 b6
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

woe23

1.6 benzin 1976 ako se secam...... ali kada ga budem oglasio, oglasicu ga sa svim specifikacijama......... a da ima alpinu ihhh =)

woe23


woe23

da li bi nekoga ovde zanimao ovaj motor???
da ponudi neko nesto i nerelano pa da se dogovaramo?

ЯЭВОЛУТИОН

ne ocajavaj...naci ce se vec neko ko vozi multiplu i ima ruznu zenu a okrecio je kucu u rezedo zelenu....samo strpljivo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


Lazic


®or¾


woe23

1600 evra ako nekog zanima ova ljuta guja...... jos malo pa nestalo

castor

It's the ride that matters, not the bike…

srbac

Meni je toliko ru¾an, da mi je postao simpatièan. Daj ponovo slike da gledamo, mo¾da ga i kupim !

A taj E21 je tek ru¾an za sve pare !

MIGE

Citat: srbac poslato 20 Januar, 2020, 10:36
Meni je toliko ru¾an, da mi je postao simpatièan. Daj ponovo slike da gledamo, mo¾da ga i kupim !

A taj E21 je tek ru¾an za sve pare !
nemas ti blage veze kakav je to auto

srbac


woe23

Prodat ovaj opasni bmw motor, uskoro kad stignem da slikam bmwa auto postavicu slike i oglas