Glavni meni

bmw f650 cs 2003

Započeo woe23, 08 Oktobar, 2019, 12:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

woe23

BMW f 650 cs, 2003, 650ccm, registorvan na 25kw (37kw-50hp), kao nov, sve fabricki na njemu, vlasnik od 2009, istekla registracija 5og meseca ove godine, garaziran, bez ikakvih padova ostecenja jedina estetska mana je izgrebana plastika prednja iznad bmw znaka, na motoru gume odlicne zadnja dunlop prednja michelin, napred teflonsko kociono crevo, fabricka brembo kandza, motor je presao 20 461 kilometara nije vracana kilometraza ili pran za slikanje, stajao je zadnjih pola godine u garazi, ko dodje i vidi motor uverice se i sam u stanje motora

cena je dogovor, ko je zainteresovan nek slobodno posalje ponudu na poziv sms viber email golub pismonosa =)
0606232360










































dzimika

ja ne znam da li postoji ruzniji motor od ovoga
a koje je poenta to za cenu dogovor, ti znas koja cena ti odgovara i znas da li bi ga dao ispod te cene ili ne
evo meni odgovara da ti platim 100e za motor jer mozemo da se dogovorimo?

woe23


woe23

da te stvarno zanima okrenuo bi pa bih pitao, a ako te bas zanima stavio sam ga na drugim sajtovima za 2600 sto je mozda i ta cena a mozda i jaka, ako bi neko stvarno hteo da ga kupi, prodao bi ga nekome ko ga zeli a ne nekome ko ti...... ne moj da se ljutis

dzimika

Ne ljutim se samo koja je poenta ne staviti cenu ovde ako si je vec negde stavio, ja oglase gde ne pise cena nego dogovor nikada ne okrenem iz principa, jer sta koji moj ima da zovem ako se on nije uljudio da napise cenu, a najcesce stave dogovor kao i ti jer im je jaka cena za ono sto nude pa ih malo sramota te cene

woe23

poentaje, motor je od pokojnog oca moja dobra drugarica nasledila, i cena je sve stvar dogovora, iz tih razloga sam i napisao dogovor,
ona sigurno nece ga voziti nimi ima dozvolu, mene bmw stvarno ne zanima i ako neko stvarno hoce da kupi dobar motor i uziva u njemu verujem da bi se dogovorili za cenu olako, a znam da su cene motora na trzistu ne realne ....

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: woe23 poslato 08 Oktobar, 2019, 13:22
poentaje, motor je od pokojnog oca moja dobra drugarica nasledila, i cena je sve stvar dogovora, iz tih razloga sam i napisao dogovor,
ona sigurno nece ga voziti nimi ima dozvolu, mene bmw stvarno ne zanima i ako neko stvarno hoce da kupi dobar motor i uziva u njemu verujem da bi se dogovorili za cenu olako, a znam da su cene motora na trzistu ne realne ....
pa si pomislio da bi mozda mogao da isters i ti nerealnu cenu.....
ima takav u boru za 1800 e....i mislim da nece dobiti ni 1500 e....mozda je taj mnogo bolji....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

za te pare ima da se nadje f650GS isto ili malo mladje godiste a za ovu ruznocu realno ne treba dati nista jer je vencanica ali ajde kao 100e da ne budem bezobrazan

mali_zmaj

Odlièan poèetnièki motor,imao moj kolega,ekstremno bio zadovoljan sa njim,lijepo se vozi,ne tro¹i ni¹ta... Samo da je ru¾an,ru¾an za sve pare!!
jin-jang

woe23

u svakom slucaju ko je zainteresovan nek dodje i pogleda motor i nek ponudi svoju cenu, ja moram da krenem sa jakom cenom, kao prodavac ja cenu spustam, ne mogu posle da je podignem.......

lako je kada smo posmatraci da komentarisemo tudje i sto nas ne zanima

sto se tice izgleda motora, to ne bih komentarisao jer ukusi su razliciti.....

to sto bi neko platio 100evra - veruem da bi, ali opet cu da vas podsetiti da ima i dosta ljudi koi su isterlai ovaj motor iz salona i veruem da su ga platili vise neko japanski konkurenti sto su trazili..... ali to su njihovi neki problemi.....

u svakom slucaju ako i niko ne kupi sa foruma bar sam vas malo zabavio.....

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

interesantan motor. jel na ovom sredjen frajlauf ili je fabricki?

woe23

iskreno ne znam, ne bih znao ni kako da proverim..........

Lazic

Lupa na leru valjda...

Gavrolini

Lupas ti i kad nisi na leru :)

El Jefe

Какав је  власник најбоље се види где лепи налепницу за регистрацију.  А ово може да уради само идиот.
Друштво за заштиту од животиња

woe23


Lazic

Citat: Gavrolini poslato 12 Oktobar, 2019, 02:32
Lupas ti i kad nisi na leru :)
[rofl] [rofl] [rofl] :-* [srce] [ljubav]




Citat: El Jefe poslato 12 Oktobar, 2019, 07:59
Какав је  власник најбоље се види где лепи налепницу за регистрацију.  А ово може да уради само идиот.
A da ga pita¹ ¹to bar nije lepio jednu preko druge, nije to auto pa da se lepe iznutra...

mali_zmaj

ako sam dobro proèitao vlasnik je pokojnik,koga boli,gdje ¹ta lijepi!!??

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

El Jefe

Бог да му душу прости, извињавам се.
Друштво за заштиту од животиња