Glavni meni

Suzuki Burgman

Započeo cika zuba, 12 Mart, 2011, 12:09

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

cika zuba

Burgman je prisutan na trzistu od 1998 godine. Od starta u ponudi je bio model od 400ccm i 250ccm koji je kasnije (2002) zamenjen verzijom od 125ccm.2003 godine svi Burgmani su opremnjeni direktnim ubrizgavanjem goriva,i redizajnirani. U ponudi se nasao i 650ccm Burgman sa sekvencijalnim automatskim menjacem. Mnogi Burgmana smatraju jednim od najudobnijih skutera i pravim izborom za duza putovanja. Polozaj sedenja je dosta nizak,a i sam agregat je dosta nisko pozicioniran.
Moj skuter je 2008 godiste,to je model koji je poceo da se pravi od 2007-me,400ccm za sada nemam neke konkretne utiske iz voznje jer sam presao sa njim samo 100km,udoban je,tezak je 204kg,polozaj sedenja kao u fotelji,svidja mi se sto ima 1001-nu pregradu,tako da za koferom nema neke potrebe (a i nisam neki ljubitelj istih). U agregat ide 1,3L ulja i ulozak filtera tako za odrzavanje nije skup... Juce sam oribao skuter pa je bio spreman za jedan foto sesn...  :D  :)  [hello]
[/

alexanto

Èestitam na pazaru!!!
Neka te slu¾i kako si zamislio !!!

robbief

Video ovo tvoje cudo danas uzivo i izgleda zaista impozantno.
smooth

Iron Runner

Sto bi rekao voljeni nam Srecko Sojic...."OPA DJURDJOOO" ;D ;D ;D
Prelep je....nek te sluzi maximalnooo :)
Some rely on
FATE
Some rely on
LUCK
But when I'm on my
BIKE
J just dont give a
FUCK...!!!!!

cika zuba

Belkan na sajmu.... Kad sam cuo cenu za 2011  [ludak]  [ludak]

[attachment deleted by admin]
[/

svetac


cika zuba

7200e bez ABS-a,sa ABS-om 7900e :) :D :)
[/

svetac

za te pare mozes da uzmes i nov!  [rofl]  [rofl]

Dule 021

Kad sam ja uzeo mog Burgmana 400 2008-me u salonu je kostao 5600 a ja sam mog kupio od lika koji mi ga je prodao posle 7 dana i 160 km! :o
Sta je bio razlog prodaje ne znam ali znam da sam se dve godine slatko navozao i dan danas zalim sto sam ga prodao i uzeo motor.
Jos kako mu je skocila cena ispada da sam mogao da se vozam tri godine i da ne puknem ni jednog dinara jer sam ga platio 4700 eura. ;D
Inace testirao sam razne skutere i ni jedan nije mogao da pridje Burgmanu po udobnosti,izgledu,velicini prtljaznika.
Ostala je jedino Yamaha T-Max koju nisam imao od koga da probam ali je ona tad bila dosta skuplja pa nije ulazila u uzi izbor.
I dan danas tvrdim da je Burgman vrh jedino sto mi je na samom pocetku voznje,kao i mnogim drugima,znao da cvili kais kad se krece i to u servisu nisu znali da rese.

UFF


cika zuba

Pogreso sam napisao cenu 7200e je model 2010,a 7990e je 2011... Nema nikakve razlike cak ni sa modelom iz 2007...

@Dule021,u pravu si da je kostao 5.600 toliko je i moj placen,video sam na otpremnici :)
sto je po meni i neka realna cifra,ali cene Suzukija u Evropi u  poslednje dve godine su drastico skocile...
[/

UFF

Znaci da ce da se razbiju od prodaje :)

Gašpar

Takodje imam samo lepe uspomene na Burgmana 400. Udoban, velik, moze da povuce skoro kao motor, a kad dignes sediste, ispod sedista prostor ko u pristojnom karavanu. Ogroman plus za Burgmana od mene  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Zeljkamp

Brate skoro 8000e za 2011., pa oni stvarno nisu normalni?! Cak je i cena od 5600e bila visoka za moje pojmove...

Burgman je extra skuter i neka ti je sa srecom.  [thumb_up]
TwinZ Auto & Moto

MILJAN

Da li su na novim modelima otklonili manu sa klackalicom ventila ili kako je veæ zovu....?
Cave ab homine unius libri

cika zuba

Citat: MILJAN poslato 31 Mart, 2011, 04:56
Da li su na novim modelima otklonili manu sa klackalicom ventila ili kako je veæ zovu....?

To je bilo problematicno na modelima do 2003,posle toga su kao resili,a od 2007 je totalno drugaciji agregat.
[/

svetac

hmmmmmmmm,u cemu je problem? jer sam kaparisao "99god 400ccm!! pitam da znam kako spreciti ili makar paziti,koji su simptomi?

MILJAN

Pa bila im je problem ta klackalica ventila... Nisam dovoljno struèan ali su zezali...
Cave ab homine unius libri

svetac

Citat: MILJAN poslato 31 Mart, 2011, 20:53
Pa bila im je problem ta klackalica ventila... Nisam dovoljno struèan ali su zezali...
lupala? pucala?

MILJAN

Da me ubije¹ sad ne mogu da se setim. O tome su pisali i vlasnici starijih burgmana. Navodno je morala da se menja...  Ne znam vi¹e o tome ali pitaj u servisu suzukija... Oni su u toku 100%--- Ja sam samo pitao da li je otklonjeno.. Jer je to nedopustivo.....
Cave ab homine unius libri