Glavni meni

Sraf za ispustanje ulja sa magnetom m12x1.5

Započeo Gavrolini, 26 Septembar, 2019, 19:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Treba mi pomenuti sraf(nov ili u dobrom stanju) za ktm exc 450 ali kontam da odgovara i od nekog auta ili drugog motora. Znam da ima na aliju ali nemam vremena da cekam. Ili ako neko zna od cega bas odgovara pa da jurim tako.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Dobro si me podsetio za viktora. Skroz sam zaboravio na njega

Lazic

Poslednje dve po¹iljke sa Alija su mi stigle za 19 dana taèno... Mogu i za 15, mogu i za 25...

Gavrolini

U ponedeljak treba da mi stignu dve..jedna posle 10dana ,jedna posle 45 dana

Lazic

Kad n'ume¹ da ¹armira¹ one male ¹to su korisnièka podr¹ka... Presretala po¹iljku na pola puta da mi zameni plavi za sivi upaljaè od 10$... :o :D


Lazic

Ekstra... Obo¾avam kad pasuju delovi od kola, èak i kad nisu ba¹ jeftina kola u pitanju... ;D

bogdan

koliko kosta taj sraf , da vidim isplati li se praviti ga

Gavrolini

250din ovaj od auta.  AM razni sa magnetom 4-8e, oem 12-15e.  Stvarno se nije radilo o parama vec sto me mrzi da cekam desetak dana da stigne.

sasa ns 1

nisam dobro razumeo ,da li je ovaj za mercedasa ZA 250 DINARA magnetni ili obièni i koje su dimenzje ,da li je to standard za sve motore.Pala mi je bud¾ ideja .MO®E LI SE NAMAGNETISATI ©RAF NA NEKI NAÈIN.iMO SAM DAVNO UNIOR MAGNET ANTIMAGNET ZA ALAT.zNAM DA NE DR®I BA© NE©TO AL BOLJE I©TA NEGO NI©TA.aKO SE NEMA TOG MOMENTA PRAVI MAGNET.

sasa ns 1

na¹ao spravu ,¹rafciger radi odlièno ,kolko æe neznam.Obièan ¹raf neæe da namagneti¹e,a onaj od kartera nisam probo.Probaæu negde da nadjem magnetièan ¹raf.

Gavrolini

Kupio sam i sraf sa magnetom, doneo kolega iz louisa za 5e :)

bogdan

ako nekom treba   imam male magnete 10 x 3 mm okrugle  , epoksidom na obican sraf   i eto magnetnog