Glavni meni

Gomilica delova :)

Započeo Jovanovic, 26 Septembar, 2019, 17:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Biker-Boy poslato 30 Septembar, 2019, 14:44
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Septembar, 2019, 19:56
decko nema nijedan deo kod sebe....sve uzima u madjarskoj i donosi....zaracunava puta tri...otprilike....
Nije tacno, bio sam kod njega par puta, ima puno dvoriste delova, al da je skup jeste, ubija s cenama...
ja samo znam da one slike rafova gde stoje delovi nisu iz njegovog dvorista vec iz madjarske....zadnji put kad mi je trebao hitno deo hteo sam da idem u kanjizu po njega....ali deo nije gi kod njega...onda sam otisao do madjarke i uzeo deo na istom mestu gde bi ga i on uzeo samo po tri puta nizoj ceni,,,to sto je blizu granice koristi za trgovinu, sto je ok....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jovanovic


dzimika

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Septembar, 2019, 16:12
Citat: Biker-Boy poslato 30 Septembar, 2019, 14:44
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Septembar, 2019, 19:56
decko nema nijedan deo kod sebe....sve uzima u madjarskoj i donosi....zaracunava puta tri...otprilike....
Nije tacno, bio sam kod njega par puta, ima puno dvoriste delova, al da je skup jeste, ubija s cenama...
ja samo znam da one slike rafova gde stoje delovi nisu iz njegovog dvorista vec iz madjarske....zadnji put kad mi je trebao hitno deo hteo sam da idem u kanjizu po njega....ali deo nije gi kod njega...onda sam otisao do madjarke i uzeo deo na istom mestu gde bi ga i on uzeo samo po tri puta nizoj ceni,,,to sto je blizu granice koristi za trgovinu, sto je ok....

Reci ti meni gde je to u madjarskoj pa da vidimo kad zatreba da angazujem tazbinu kad idu preko da se uzme sta nije toliko hitno

ЯЭВОЛУТИОН

dest petnaest kilometara od granice....imam negde vizit kartu...neam pojma kako se zove mesto....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

ja znam da ima neki u Baji, ali to je daleko od njega, a pretpostavio sam da ima nesto blize granici gde on nabavlja, ajd iskopaj to

El Jefe

Вероватно иде Сегедин. До тамо има 20, 30 Км
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Mislim da je pre neko selo u blizini Segedina

jevta


dzimika

To je taj u Baji, ali mislim da ima nesto oko Segedina, daleko je ovo njemu iz Kanjize

Havarisan

Bio je ranije sajt racsidepo.com madjarski imali su svasta

ЯЭВОЛУТИОН

to je ovaj u baji...15 kilometara od prelaza backi breg...mislim da i on uima tamo....bar je tada uzimao ....50 kilometara od kanjize je skoro ko tebi do panceva....bez centra grada///
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Ne znam kako tebi do tamo od Kanjize ima 50km kad znam da sam od Subotice gledao da ima vise od 50km :P , u najboljem slucaju ima 115km od Kanjize
Inace od mene do Panceva ima 35km :P


Jovanovic

Prodate lamele, potisne ploce u crevo prednje kocnice za XR

UFF


Jovanovic

Moze zamena za hero 7 black ili slicnu kameru sa garancijom za nesto,pa ostatak da doplatim.. Ukoliko slucajno bas neko ima to u bas mu treba nesto moje a bas nema ke¹a :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jovanovic

Ne moze zamena vise,uzeo sam,a u medjuvremenu kofer prodat

UFF

koje droge si uzeo vise?

Jovanovic

Ako moze,bilo bi lepo da malo smanjimo u mojim postovima skretanje sa teme..Hvala

dzimika