Glavni meni

Moto GP - San Marino - Misano

Započeo Hurricane, 13 Septembar, 2019, 13:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

grber

Evo par fotki sa lica mesta.

U subotu uvece mi palo na pamet da odem do Tavulie, naravno to isto je palo na pamet i hiljadama drugih ljudi tako da je tamo bio opsti vasar. Za neverovati:





Moto2:









MotoGP:









Kao i u Mugellu i ovde posle trke pustaju gledaoce na stazu:



Coriano je nekoliko km odavde:



Lazic


Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Septembar, 2019, 19:30
vlada tref je pobedjivao u nacionalnoj klasi tako sto je pred krivinu udara protivnika ispred sebe bez kocenja, on bi od udarca usporio a vozac ispred njega bi ili otisao u livadu ili znacajno prosirio krivinu, ali kako god ostao zaglavljen u brzini.....camo zlim ljudima cilj opravdava sredstvo, ostalima je cilj nadigravanje sa drugima i sobom,,,pokusaj da se dostigne zeljeno....ne laktanjem i gazenjem preko leseva...to i jeste problem savremenog drustva,
Ja sam to radio u video igrama jer nikad nisam nauèio da koèim... Prilièno bezobzirno, a ne zahteva veliki talenat...

ЯЭВОЛУТИОН

bedno je i u video igrama,,,nauci da kocis...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

serbduck

 Rosi je omatorio i to se vidi. Vozi sigurno i trazi od motora ono sto je nekad vadio iz muda. Dosli novi klinci....
Markez je odlican vozac, ali (sad vec svima jasno) teska slina od coveka. Naravno i motor mu je za dva koplja iznad ostalih.
E sad...Kvartararo, Rins, Vinjales, Banjaja, Morbideli, Miler - svi su ludji od Markeza - samo jos da im motori budu egal, pa ce i trke biti daleko neizvesnije.
Naravno da uvek moze da se desi dan Rosiju, Doviju, Kraclou, Janoneu...

P.S. Razlika Rosija i Markeza je u odnosu ostalih vozaca prema njima. Rosija vole i postuju...za ovog drugog nisam bas siguran.
Rosi kaze " Kako si me odro u toj krivini - svaka cast" i cestita coveku, i vidi se da je potpuno iskren u tome.
Markez kad izgubi, cak ne uspeva da sakrije bes i razocarenje...sve mu se vidi na faci. Pobeda ga ponese, a poraz ga slomi.

Treba biti covek i kad pobedis i kad izgubis.

P.S.S.
Proradice i Lorenco.
Markez je dostigao zenit...mislim da je to - to.

                             [cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Ivicat

Ne razumem kakve veze ima popularnost vozaca sa voznjom i kvalitetom trke. Kezenje pre i posle trke i ne gledam. Cak ni podium. Sve je to predstava, od izjava do (spontanih) predstava. Mene ne zanima cirkus vec trka.

A to da li je Honda dva koplja iznad ostalih, ne znam. Nekako nisam sklon da verujem rosijevcima kada to kazu :D. Ono sto znam da Honda ima dva vozaca na fabrickim motorima. Gde je jedan a gde je drugi. Ako se pogleda zadnja trka, redosled je ovakav: Honda, Ducati, Suzuki, Ducati, Yamaha, Yamaha, Yamaha, Ducati, Honda, Yamaha, KTM, Honda, Suzuki, Aprilia, Aprilia. Bas i ne izgleda da je Honda superiorna.

Jadnicak Lorenzo je bas na iskusenju. Petostruki svetski prvak a kasni za vise od 30sec po trci i stize medju poslednjima. Ili ce u penziju ili ce da skrene :D

zVuk

...ima veze jer je rosijevce markez toliko ubio u pojam, da su poceli da slave kad markez tru zavrsi na drugom mestu...a pojavom kvartarara su izgubili onaj argument da je jamaha spora i da ne ide... [rofl]
Ko se ljuti, uleti mu kruti