Glavni meni

Moto GP - San Marino - Misano

Započeo Hurricane, 13 Septembar, 2019, 13:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane


zagadjenje

Valjda æe ga i vo¾nja ponovo krenuti kao ¹to ga ide marketing....
Tjuning bud¾ing

Lazic

On je tamo k'o Kostiæ u Ko¹u...

Biker-Boy

Dok mu ne dignu spomenik kao sto su Rokiju u filmu, nista nisu uradili :D
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane


Gavrolini

Ali Espargaro na ktm treci...bravo majstore

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

Citat: Biker-Boy poslato 13 Septembar, 2019, 19:35
Dok mu ne dignu spomenik kao sto su Rokiju u filmu, nista nisu uradili :D

treba neki grad imenovati po njemu,spomenik je sitnica...ko zna koliko je samo italija i njegov grad (selo) zaradilo na njega

Hurricane

smradiæ bio smradiæ ostao..

https://www.crash.net/motogp/news/929146/1/marquez-i-dont-know-what-rossis-intention-was-updated


pa ¹to si se izvinjavao na stazi olo¹u jedan mali..

kako æe ga lupiti po glavi sve, tipa napu¹avanja od strane Dovija i Rinsa, ko mladog majmuna

Lazic

Meni nije delovalo kao da se izvinjava...

Gašpar

Bolje da se izvini Kvartararu za najseljaèkiji potez decenije.

zVuk

..koji potez..??.. onaj potez sto je od rosija naucio..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hurricane


Gašpar

Citat: zVuk poslato 16 Septembar, 2019, 11:31
..koji potez..??.. onaj potez sto je od rosija naucio..??

Rossi je prljav, da prljaviji ne mo¾e biti... I bio je tokom godina svoje karijere. Ali bar u krivini nije stiskao koènicu nikada.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mazzi

Ja sam mislim da je to glupo da uradis nalozenom klincu koji se prvi put bori za prvo mesto posto je mogao da ih pocisti obojicu ... Da je bio Iannone u tom duelu sad bi Rossi slavio drugo mesto :D


Nesto ovako od prilike: https://www.youtube.com/watch?v=lwf7GK_eAAo#

mali_zmaj

sad pogledao trku..,mali Quartanaro je pravo osvje¾enje,Markez malko poj'o gono sa koèenjem,al mislim da drugaèije nije ni mogao,sem na foru..,iskusno jbg. Vinjales se probudio zadnjih dva kruga..,Rossi tu je gdje je,te¹ko da ¹ta bolje mo¾e..,realno,mada bori se nema ¹ta...,Dovi daleko ispod svojih moguænosti,¹teta.. Rins ¹teta... Moj blagi osvrt...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

zagadjenje

Prestao sam da gledam direktne prenose, ne sviða mi se kako ovi komentari¹u i kojim prièama se bave tokom trke.
Ali kao ¹to komentatort na BT reèe, Mark je ovo uradio da "sre¾er u korenu" buduæeg rivala za titule. Nije hteo da dozvoli da doðe do prve pobede ne bi li se jo¹ vi¹e razgoropadio. A desiæe se to kad tad, jedva èekam!!
Koèenje, svi su sve rekli. Cava, ali, da ka¾emo, cilj opravdava sredstva. Tako je sad postupio on, tako su postupali i ranije.
Tjuning bud¾ing

ЯЭВОЛУТИОН

vlada tref je pobedjivao u nacionalnoj klasi tako sto je pred krivinu udara protivnika ispred sebe bez kocenja, on bi od udarca usporio a vozac ispred njega bi ili otisao u livadu ili znacajno prosirio krivinu, ali kako god ostao zaglavljen u brzini.....camo zlim ljudima cilj opravdava sredstvo, ostalima je cilj nadigravanje sa drugima i sobom,,,pokusaj da se dostigne zeljeno....ne laktanjem i gazenjem preko leseva...to i jeste problem savremenog drustva,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11