Glavni meni

Tema za svaðu gastarbajtera...

Započeo eclipse4, 06 Septembar, 2019, 20:18

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

ja ove godine dozovem kisu cim upalim motor. nisam iz grada izasao da nisam pokisao. ima da radim usluzno kao dodola, odem na njivu i upalim motor gde treba.

Lazic

Koliko je lepo videti dobre gole ribe kako ple¹u, toliki bi horor bio videti nas...

megaidiot

mozda je zato i dodolstvo kao zanat propalo

mareskin

Citat: megaidiot poslato 15 Septembar, 2019, 21:35
mozda je zato i dodolstvo kao zanat propalo

Mo¾da, a mo¾da i zato ¹to treba da ple¹u dobre ribe... prirodne... a ove silikonke sa kilo pudera ne mogu da re¹e problem sa ki¹om? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

megaidiot

posle njih samo grad potuce sve.
nego ako drzava subvencionise stare i ugrozene zanate mozda valja neki biznis plan ispisati pa dostaviti, jos ako imamo nekog iz partije da pogura...

Lazic

Petar se nije oglasio od poèetka protesta...

Ivicat

protesta one smejurije jedanodpetmiliona

Hurricane

..smejurija ili ne, ali jesen je stigla, besa i previ¹e a do izbora jo¹ malo, ne bih se ja ba¹ te¹io time da su protesti benigni ba¹..

æe da vidimo   [watching]

i naravno protestujemo, ¹ta drugo, sigurno ne da sedimo, gledamo, i time naravno podr¾avamo jasno je svima aktuelni re¾im, la¾e ko ka¾e drugaèije...

eclipse4

Samo bi valjalo da se iz 1 od 5 miliona,grupica preimenuje u 300 i vicu "this is opozicijaaa (a onda lecic nastupa unesto ono ahuuu ahuuu ahuuu) hahahha haha ha"
Mislim svaka im cast ljudima do 2145 godine ce ga skinuti sa vlasti kako su krenuli.
Komedija ziva.
Kad je amer placao proteste,islo se bagerima.sad se ide mikrofonom i pesmom.
Zabole vucica kurac za njih,uz pomoc takvih vladace jos dugo.


Taraba

Posalji malo love ovima u opoziciji bice brze.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

eclipse4

nemam ja toliko love

hteo da platim dva tri autobusa za do bg-a toliko sam mogao i hteo.....ali nema svrhe i dobro sto nisam

Ivicat

Hurikejn, u temi Stampa si postovao o kockama na trgu u Bg-u. Zar zaista mislis da ce sici sa vlasti zbog toga sto neki tamo nesto se skupljaju i mirno protestuju. Boli njih patka. Tek kad bi se zapucalo, tada bi se malo zamislili.

Narod jeste besan. Ali taj bes iskaljuje pisanjem postova po forumima i fb. I tu se sve zavrsava. A sa druge strane, gledam masu klinaca koji su mi prijatelji na fb. Vecina samo postavlja slike sa nekih putovanja. Klinke puce usta i izbaciju sise. Njima lepo. I treba, mladi su. I tako se sva negativna energija i bes rasplinu i nestanu.

ЯЭВОЛУТИОН

kontrolu nad rajom pickousti je uspostavio kontrolom navijackih grupa....kao sto vidite sad vise niko ne sprecava pederbal....lepo covek pustio navijace da diluju drogu narkomanima, da se medjusobno rokaju...poneka nanogvica tu i tamo....gde su delije, gde su grobari, gde radovi navijaci.....ne zaboravite da je ta grupa od 30000 huligana placenih parama amerikanace a rukama dosa srusila milosevica.....30000 mladih i napaljenih pod kontrolom pojedniaca ili manje grupe su zavidna armija na teritoriji Beograda....ne postoji sila koja ih moze zaustaviti.....sada preduzece koje vodi vodja navijaca dobija posao odrzavanja koridora, ali posto nema nijedno vozilo, onda i donbija povoljan kredit od drzavne banke da kupi sve sto treba....svaki dan se novinski stupci pune kako je huligan ili vodja navijaca upucan...i.....nista...kurac.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Milo¹eviæev pad je bio spoj vi¹e stvari:
- ljudi kojima je ipak dokurèilo, jo¹ sponzorisanih (i obuèenih) od strane SAD.
- slu¾bi i centara moæi koji su izraèunali da im se isplati da ga puste niz vodu.
- biznismena koji su izraèunali da im se isplati da ga puste niz vodu i zamene.
- ljudi iz stranke koji su dobili garancije da "neæe biti revan¹izma".

Do¹li su ljudi koji su nastavili privatizaciju (èitaj pljaèku i budza¹to rasprodaju) svega, svih resursa koje je dr¾ava imala.

Sad imamo malog Aleka & co. Za razliku od Milo¹eviæa, oni su puleni zapada (za sad). Po¹to nije ostalo vi¹e ¹ta da se opljaèka, sad klepaju i po uspe¹nijim privatnim firmama (dobije¹ da bira¹: proda¹ bati firmu i bude¹ eventualno direktor firme koja je bila tvoje vlasni¹tvo, ili te pojede mrak/inspekcija/¹ta god).

Narod je glup, primitivan i jo¹ ubijen u pojam. Protesti su puno primitivniji nego devedesetih - 30 godina negativne selekcije i generacije odrasle u ovom talogu èine svoje. To protiv èega protestuju svi je OK, ali to ZA ¹ta kritièna masa ljudi hoæe da se bori - za to nisam siguran da mi se dopada i da je pametno. Svakako sam uveren da æe, kad ovi odu (na ovaj ili onaj naèin), sledeæi biti jo¹ gori - ko god da doðe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

megaidiot


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 19 Septembar, 2019, 07:43
Milo¹eviæev pad je bio spoj vi¹e stvari:
- ljudi kojima je ipak dokurèilo, jo¹ sponzorisanih (i obuèenih) od strane SAD.
- slu¾bi i centara moæi koji su izraèunali da im se isplati da ga puste niz vodu.
- biznismena koji su izraèunali da im se isplati da ga puste niz vodu i zamene.
- ljudi iz stranke koji su dobili garancije da "neæe biti revan¹izma".

Do¹li su ljudi koji su nastavili privatizaciju (èitaj pljaèku i budza¹to rasprodaju) svega, svih resursa koje je dr¾ava imala.

Sad imamo malog Aleka & co. Za razliku od Milo¹eviæa, oni su puleni zapada (za sad). Po¹to nije ostalo vi¹e ¹ta da se opljaèka, sad klepaju i po uspe¹nijim privatnim firmama (dobije¹ da bira¹: proda¹ bati firmu i bude¹ eventualno direktor firme koja je bila tvoje vlasni¹tvo, ili te pojede mrak/inspekcija/¹ta god).

Narod je glup, primitivan i jo¹ ubijen u pojam. Protesti su puno primitivniji nego devedesetih - 30 godina negativne selekcije i generacije odrasle u ovom talogu èine svoje. To protiv èega protestuju svi je OK, ali to ZA ¹ta kritièna masa ljudi hoæe da se bori - za to nisam siguran da mi se dopada i da je pametno. Svakako sam uveren da æe, kad ovi odu (na ovaj ili onaj naèin), sledeæi biti jo¹ gori - ko god da doðe.
kurac bi oni srusili milosevica bez razularene mase huligana....kao sto ce ovi kurac srusiti vucica....jedino ako , daj boze, cuka strefi majmuna ..mada mislim da ce bata da uskoci da pomogne,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Naèin ¾ivota mu je definitivno dobra podloga za srèku... Dr¾imo fige...

Slaninar

Citat: megaidiot poslato 19 Septembar, 2019, 08:29
i milosevic je bio pulen zapada

Mo¾da jedno kraæe vreme.

Posle toga su plaæali dobro sve ¹to su protiv njega. Protestante, novinare i sl.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Septembar, 2019, 10:25
Citat: Slaninar poslato 19 Septembar, 2019, 07:43
Milo¹eviæev pad je bio spoj vi¹e stvari:
- ljudi kojima je ipak dokurèilo, jo¹ sponzorisanih (i obuèenih) od strane SAD.
- slu¾bi i centara moæi koji su izraèunali da im se isplati da ga puste niz vodu.
- biznismena koji su izraèunali da im se isplati da ga puste niz vodu i zamene.
- ljudi iz stranke koji su dobili garancije da "neæe biti revan¹izma".

Do¹li su ljudi koji su nastavili privatizaciju (èitaj pljaèku i budza¹to rasprodaju) svega, svih resursa koje je dr¾ava imala.

Sad imamo malog Aleka & co. Za razliku od Milo¹eviæa, oni su puleni zapada (za sad). Po¹to nije ostalo vi¹e ¹ta da se opljaèka, sad klepaju i po uspe¹nijim privatnim firmama (dobije¹ da bira¹: proda¹ bati firmu i bude¹ eventualno direktor firme koja je bila tvoje vlasni¹tvo, ili te pojede mrak/inspekcija/¹ta god).

Narod je glup, primitivan i jo¹ ubijen u pojam. Protesti su puno primitivniji nego devedesetih - 30 godina negativne selekcije i generacije odrasle u ovom talogu èine svoje. To protiv èega protestuju svi je OK, ali to ZA ¹ta kritièna masa ljudi hoæe da se bori - za to nisam siguran da mi se dopada i da je pametno. Svakako sam uveren da æe, kad ovi odu (na ovaj ili onaj naèin), sledeæi biti jo¹ gori - ko god da doðe.
kurac bi oni srusili milosevica bez razularene mase huligana....kao sto ce ovi kurac srusiti vucica....jedino ako , daj boze, cuka strefi majmuna ..mada mislim da ce bata da uskoci da pomogne,,,

To je bila koreografija kad je sve veæ bilo re¹eno. Ali da - morali su i oni da odrade deo posla.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

megaidiot

Citat: Slaninar poslato 19 Septembar, 2019, 18:52
Citat: megaidiot poslato 19 Septembar, 2019, 08:29
i milosevic je bio pulen zapada

Mo¾da jedno kraæe vreme.

Posle toga su plaæali dobro sve ¹to su protiv njega. Protestante, novinare i sl.

pa i bin laden im je bio dojaja ortak u pocetku