Glavni meni

Tema za svaðu gastarbajtera...

Započeo eclipse4, 06 Septembar, 2019, 20:18

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


Gavrolini


Lazic


UFF

svi smo mi bili nekad neki od ucesnika na tom gifu, ja vise puta pa zato i okacih a nikad nisu u istoj ravni, pa zar ne vidis da su dve rase u pitanju? :)

CBRR1

Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2019, 08:58
pa zar ne vidis da su dve rase u pitanju? :)


Dzukela i Dzukela... Jel si hteo da kazes u ovom slucaju da su obojica dzukele?  :o [neampojma] ;D

Lazic


mkt


milomir22

Odem na 10 dana da se okupam i kad se vratih zatekoh visestrano i sto je najgore, totalno neinteresantno, pickaranje.

Ameri su se prvo posrali u zivot sopstvenoj naciji koju su doveli na nivo pretovljenih idiota, zavisnih od mnogih farmaceutskih i drugih produkata, a sve to politikom jeftinija kokakola od vode i jeftinije pojesti 10 cizburgera nego 1 svezu papriku.

Cinjenica je da su nas unistili, ali ne vidim zasto bi mi neki Boban, Stojko ili Milojko koji je otisao tamo po svoju koru hleba bio kriv za to.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

pocevsi od vuka brankovica kao izdajnika, pa na ovamo uglavnom su nam se nasi usrali u zivot.....ali tako je to kad golja dodje na vlast pa nema mere....ne ume , sto bi velja rekao, da kraducka...nego krade na angro.
umesto sto ubise onog gadafija trebali su da ga proteraju u srbiju i da ga odmah biramo za dozivotnog prcendnika.
sator -check
kamile-check
palate-check
stampanje dolara-check
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

cek cek jel to onaj isti eclipse sto otvara glc gls amg picke materine x5 x6 temu, kome je koliko ja kapiram porodica na tom istom zapadu koji saradjuje sa us terrorists? 
pa, lepo ti se porodica tamo uklopila cim mozes da se izdvojis toliko na materijalni nacin od prosecnog srbina koji jedva sastavlja kraj s krajem. tako zivis zahvaljujuci zapadnom sistemu, to treba da ti bude jasno pre nego sto krenes da pisas po njemu. iliti sto kazu u narodu, grizes ruku koja te rani

Lazic

A ne ne, austrougari nisu us terorists, oni su fini...

TEEfqd


UFF

pa ne racunaju se neprijatelji iz proslih ratova, pamtimo samo poslednji koji smo imali

TEEfqd

sve je ovo gomila proseravanja ako mene pitate. s obzirom da se vodim stavom u zivotu da sam najvecim delom sam odgovoran za razvoj svoje situacije, isto tako mislim da su i drzave i politicki vrhovi sami odgovorni za razvoj svoje drzave, tj niko drugi im nista nije kriv. kakva politika se vodi takvo stanje u drzavi. to sto je srbija kurac od drzave je direktno proporcionalno politikom koja se vodi poslednjih 50ak godina. nisu dorasli zadatku da se nose sa ^velikim momcima^pa se udara na slabije (sopstven narod zarad licne koristi). opet kazem, srbija je teska kurcina od zemlje politicki gledano.

a ovaj sto misli da uragani dolaze kao neka kosmicko karmicka pravda mi je ravno dozivanju kise golim plesom po polju. ne treba se shvatiti ozbiljno, pecinsko razmisljanje

El Jefe

Подржавам пећински начин размишљања. Космичка правда потоји.
Друштво за заштиту од животиња

TEEfqd

Citat: El Jefe poslato 14 Septembar, 2019, 13:39
Подржавам пећински начин размишљања. Космичка правда потоји.

Predlazem ti da skoknes do onkologije da objasnis deci i roditeljima istih tu istu pricu. bas me interesuje sta bi rekao

mareskin

Citat: redshadow poslato 14 Septembar, 2019, 13:48
Citat: El Jefe poslato 14 Septembar, 2019, 13:39
Подржавам пећински начин размишљања. Космичка правда потоји.

Predlazem ti da skoknes do onkologije da objasnis deci i roditeljima istih tu istu pricu. bas me interesuje sta bi rekao

Mo¾da...Bo¾ja volja?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Dozivanje ki¹e golim plesom mo¾e da bude lepo... Osim ako bi plesali Marjan, ja i slièno graðeni...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 14 Septembar, 2019, 15:31
Dozivanje ki¹e golim plesom mo¾e da bude lepo... Osim ako bi plesali Marjan, ja i slièno graðeni...

[zena]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu