Glavni meni

Tema za svaðu gastarbajtera...

Započeo eclipse4, 06 Septembar, 2019, 20:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Njih jos nije stiglo to cudo....od kad im nacija postoji,jebi ga.

eclipse4

Citat: Boban_m poslato 09 Septembar, 2019, 07:05
Citat: eclipse4 poslato 09 Septembar, 2019, 06:40
forum ima temu za bullshit...za bulshit nema
Evo kaze covjek iz struke, usvajam ;D
Pa nego sta,treba te prebaciti tamo gde pripadas :-)

eclipse4

#42
Citat: mareskin poslato 09 Septembar, 2019, 08:38
Citat: Biker-Boy poslato 08 Septembar, 2019, 23:24
Citat: eclipse4 poslato 08 Septembar, 2019, 23:18
zato i kazem u.s teroriste treba sravnati sa zemljom bez milosti....to bi planetu izlecilo sigurno na duze vreme :)

Ne treba sravniti amere sa zemljom, samo ih treba probuditi da narod digne revoluciju, jer ne pita se tamo obican covek nizasta,
korporacije su im totalno preuzele vlast, i samo pune vojni budzet, grade se avioni, nosaci aviona, nuklearke... i ide se u ratove,
a u americi nikad vise beskucnika i klosara, sve ide u kurac, nadam se da ce Berni Sanders da pobedi na izborima, da ih malo prodrma

Neæe biti revolucije sve dok postoji "amerièki san" zasnovan na otimanju resursa iz bombardovanih dr¾ava. Sve dok im se ekonomija zasniva na ratnom plenu, ostajaæe ne¹to i za obièan narod.
Gledajuæi dokumentarce iz USA vidim da oni koji su na socijalnoj pomoæi imaju vi¹e od ljudi koji rade ovde.
Dodu¹e neæe ni ovde biti promene dok postoji "srpski san". Uðem u stranku ili "radim" u dr¾avnoj administraciji i pi¹am po onima koji me izdr¾avaju.
Tako da... jebi ga.

Tesko je to nekima objasniti.


Citat: Ivicat poslato 09 Septembar, 2019, 07:28
Posle kazu da internet nije zlo.
Nekada se znalo. Pominjes mu majku, familiju i kazes mu svasta, znalo se sta sledi. Polomljeni nosevi i krvave glave. A ovako, samo ce da se zavrsi na vredjanju, pih.

Tu vise junastva nema od kad je izmisljena prva puska
A kamoli doba interneta.kad se na mac grudima islo tada su junaci bili.




Jecko

Citat: eclipse4 poslato 07 Septembar, 2019, 19:54

Citat: Jecko poslato 07 Septembar, 2019, 09:24
Najlakse bit budala...

a ja uvek verovao da je najlakse od svega rasiriti noge :)

Promakla mi je poenta ove tvoje opaske? Zar nije istom tom logikom i muskarcima najlakse da se sagnu ili naguze?
Kakvo je to degradiranje zena?
Znam da si vise puta pisao vrlo lepo o svojoj lepsoj polovini. A mozda imas i zensku decu...
Zapitaj se malo nekada o tezini svojih reci da ne kazem gluposti koje izgovoris/napises.

Sramota.

A sto se tice svega ostalog, nemam ja tu sta sa tobom dalje da razgovaram.... verujem da ti roditelji zive negde u insostranstvu (a vrlo verovatno smo i sa tom drzavom u nekom momentu ratovali) pa da li treba istom logikom da zelimo da njih zbrise neka poplava, eksplozija....i slicno jer nas vec 2-3 decenije unazad pola Evrope ako ne i cela Evropa politicki tretira kao narod treceg sveta.

Osudjujes ceo narod zbog drzavne politike, pa da li to onda znaci da se ti slazes sa Vucicevom politikom i da treba tebe da osudjujemo, a i sve nas sa tobom, za odluke Vrhovnog vodje?


Lazic

Citat: Boban_m poslato 09 Septembar, 2019, 04:15
Lazicu molim te prebaci ovo u bulshit. Ova tema je za neke bolje price.
Ili sam glup ili mi fali neka opcija u admin delu, n'umem da prebacim ovo u sranje ali mogu da napravim novu temu... Tako i uradih pa se 'vatajte za gu¹u do mile volje... ;D

Gašpar

Samo spoji¹ sa Tema za bullshit. Ima¹ tu opciju.

Lazic

#46
Nemam tu opciju... Ili samo ne vidim... :)


edit:
Na¹ao sam u dozvolama da bi trebalo da mogu da spajam teme, ali d¾abe kad sam æorav i pglu ... ;D

El Jefe

Сјебасте нам администратора. Бре.
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: El Jefe poslato 09 Septembar, 2019, 11:18
Сјебасте нам администратора. Бре.

Ma jok, veæ je bio pokvaren :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: MIGE poslato 09 Septembar, 2019, 08:38
nema nista ruznije nego nekom zeleti zlo..pazite sta zelite,karma je cudo  [hello]

Karma ne postoji.
Niko nikome nije ¾eleo zlo. Sedi¹ na svom delu planete ne dira¹ prekookenaske dr¾ave, a one te bombarduju :D :D :D
Najbolje bi bilo kad bi svi mogli sve da ostave na miru da ¾ive svoje ¾ivote, ali gladne guzice na svim stranama su glavni problem. Zine dupe za tuðim. Bio na zapadu, istoku, severu ili jugu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


despic

Uuuu jako...ovaj gif bi trebalo da stoji kao intro logo na svakom browseru i aplikaciji
klasican divljak

Lazic


Boban_m

Citat: Laziæ poslato 09 Septembar, 2019, 10:41
Citat: Boban_m poslato 09 Septembar, 2019, 04:15
Lazicu molim te prebaci ovo u bulshit. Ova tema je za neke bolje price.
Ili sam glup ili mi fali neka opcija u admin delu, n'umem da prebacim ovo u sranje ali mogu da napravim novu temu... Tako i uradih pa se 'vatajte za gu¹u do mile volje... ;D
Hvala Lazicu. Zanimljiv ti je odabir naziva teme.

Citat: Ivicat poslato 09 Septembar, 2019, 07:28
Posle kazu da internet nije zlo.
Nekada se znalo. Pominjes mu majku, familiju i kazes mu svasta, znalo se sta sledi. Polomljeni nosevi i krvave glave. A ovako, samo ce da se zavrsi na vredjanju, pih.
Slazem se Ivice, casti je sve manje. Inace, svojstveno je ljudima skromnijih mentalnih sposobnosti i vokabulara da posegnu za pominjanjem familije u svadji sa nekim radi pojacavanja sopstvenog dozivljaja snage odgovora, jer nisu u stanju dovoljno snazno da artikulisu ono sto bi da kazu osobi sa kojom se prepiru i na taj nacin zadovolje ego.

Citat: UFF poslato 09 Septembar, 2019, 11:45
http://media1.tenor.com/images/2e8fc82424f6a45faa4dc953e1487d15/tenor.gif
Iako vjerujem da nije bilo lose namjere, izbor gifa je pomalo uvredljiv sto se mene tice jer postavlja ucesnike u istu ravan. Ako to tako izgleda nakon svega napisnog, uzalud vam trud sviraci... Pretpostavljam da nisi znao za ovaj gif kad si sa izvjesnim Bokijem potezao oruzje na forumu :)

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane


CBRR1

Jebem ti sunce, otkud ovo cemu ovo????

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1

Citat: mareskin poslato 09 Septembar, 2019, 17:43
Citat: CBRR1 poslato 09 Septembar, 2019, 17:41
Jebem ti sunce, otkud ovo cemu ovo????

Winter is coming...

kako su se uopste doveli do ovakvog necega, neki deo nisam ispratio, izmedju ostalog ban obojici da ohlade glavu, samo iz tog razloga ban, da se momci iskuliraju.

Kostić

ово је рат између два интелектуалца а не гаста ганг какви сте ви мени цареви