Glavni meni

Tema za svaðu gastarbajtera...

Započeo eclipse4, 06 Septembar, 2019, 20:18

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 08 Septembar, 2019, 23:14
da si Srbin znao bi da mi Srbi posjedujemo frule a ne frulice....frulice mozda posjedujete vi,ljudi sa stilom (pise se stihl,poznata marka motornih testera) :)
Kad si ti bio peti osnovne, Boban "neSrbin" je veæ ratovao... Molim da se malo smire strasti...



Citat: Biker-Boy poslato 08 Septembar, 2019, 23:24
Citat: eclipse4 poslato 08 Septembar, 2019, 23:18
zato i kazem u.s teroriste treba sravnati sa zemljom bez milosti....to bi planetu izlecilo sigurno na duze vreme :)

Ne treba sravniti amere sa zemljom, samo ih treba probuditi da narod digne revoluciju, jer ne pita se tamo obican covek nizasta,
korporacije su im totalno preuzele vlast, i samo pune vojni budzet, grade se avioni, nosaci aviona, nuklearke... i ide se u ratove,
a u americi nikad vise beskucnika i klosara, sve ide u kurac, nadam se da ce Berni Sanders da pobedi na izborima, da ih malo prodrma
Pomraèenje nije u pravu jer i tamo kao i kod kozojebaca ima normalnih ljudi, ali ameri odavno nemaju kapacitet za podizanje revolucija, a i ¹to bi imali kad je potrebno samo da si mrvicu iznad retarda da bi mogao da ¾ivi¹ bolje nego ovde...

Glava Dole

Zeleti nesrecu brdu neduznih porodica koje veze s nama nemaju je definitivno prevelika glupost. Bombardovali nas... pa jesu a nemci klali ako tako gledamo...

U svakom slucaju... svoj na svome je u svakom slucaju nezamenljiva cast pa makar to bilo i 200e mesecno, kolko za 'leb, vodu i dazbine.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Ma nema to veze sa bombardovanjem Srbije....jednostavno,svako zlo potice odatle....
S druge stranke ako celu neduznu u.s teroristicku naciji zabole kurac sto nas bombardovali svime i svacim i od cega i dan danas deca dobijaju raznorazne bolesti.....sto bi mene boleo kurac sto ce tamo uragan opustositi floridu a sa njom i neduznu u.s teroristicku naciju,ma nek je pustosi.

eclipse4

Citat: Biker-Boy poslato 08 Septembar, 2019, 23:24
Citat: eclipse4 poslato 08 Septembar, 2019, 23:18
zato i kazem u.s teroriste treba sravnati sa zemljom bez milosti....to bi planetu izlecilo sigurno na duze vreme :)

Ne treba sravniti amere sa zemljom, samo ih treba probuditi da narod digne revoluciju, jer ne pita se tamo obican covek nizasta,
korporacije su im totalno preuzele vlast, i samo pune vojni budzet, grade se avioni, nosaci aviona, nuklearke... i ide se u ratove,
a u americi nikad vise beskucnika i klosara, sve ide u kurac, nadam se da ce Berni Sanders da pobedi na izborima, da ih malo prodrma

Sto nikad nece biti naravno,jer ni do sad nikad nije bilo.ako se ne bunis protiv sistem,znaci da si deo toga.
Zavrsena prica.

Boban_m

Citat: eclipse4 poslato 08 Septembar, 2019, 23:51
Ma nema to veze sa bombardovanjem Srbije....jednostavno,svako zlo potice odatle....
S druge stranke ako celu neduznu u.s teroristicku naciji zabole kurac sto nas bombardovali svime i svacim i od cega i dan danas deca dobijaju raznorazne bolesti.....sto bi mene boleo kurac sto ce tamo uragan opustositi floridu a sa njom i neduznu u.s teroristicku naciju,ma nek je pustosi.
Vidis koji si ti imbecil. Da si otisao u Rusiju ili barem ostao u Srbiji, pa da imas neko moralno pravo da pridikujes. Pises iz slobodarske Austrije/Njemacke u koju si doktore nauka otisao da cistis konjske guzice i ovde si nasao da drzis slovo?! Ti si toliko glup da si, koliko vidim, kao najveci intelektualni domet uspio da navuces komplekse. One gajstarbajterske, druga generacija. Cisto da te razlikuju od bukove letve.

Lazic

Mhm, buni¹ se iz austrougarske a znao si da glasa¹ za ove, uvalio ih nama ¹to smo ovde... :P


edit:
Preteèe me Boban... :D

Najsme¹nije je ¹to je Boban iz "austrougarske", tj, preci su mu du¾e ¾iveli pod Turcima/austrougarima nego pod kraljem/Titom, a obojica ste tamo daleko... More, jebem li vam ¹pajz obojici... :o ;D ;D ;D

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 08 Septembar, 2019, 23:59
Mhm, buni¹ se iz austrougarske a znao si da glasa¹ za ove, uvalio ih nama ¹to smo ovde... :P
Kazes ima pomracenje "momente". Da, jedino kad otvara usta ili nesto pise. Inace moze da se podnese.

Biker-Boy

Pa realno, pre ce ameri da dignu revoluciju nego kozojebi da urade reviziju svoje religije (kao hriscani sto su)
i da izbace iz kurana: sakacenje kurca novorodjenoj muskoj deci, secenje glava, tretiranje zena kao stoke, alkohol, prasetina... malo da smanje nivo zatucanosti, dzabe im sve pare i nafta kad su zatucani, nebi ziveo u njihovim Dubai-ima ni za koje pare.
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

Citat: Boban_m poslato 08 Septembar, 2019, 23:58
Citat: eclipse4 poslato 08 Septembar, 2019, 23:51
Ma nema to veze sa bombardovanjem Srbije....jednostavno,svako zlo potice odatle....
S druge stranke ako celu neduznu u.s teroristicku naciji zabole kurac sto nas bombardovali svime i svacim i od cega i dan danas deca dobijaju raznorazne bolesti.....sto bi mene boleo kurac sto ce tamo uragan opustositi floridu a sa njom i neduznu u.s teroristicku naciju,ma nek je pustosi.
Vidis koji si ti imbecil. Da si otisao u Rusiju ili barem ostao u Srbiji, pa da imas neko moralno pravo da pridikujes. Pises iz slobodarske Austrije/Njemacke u koju si doktore nauka otisao da cistis konjske guzice i ovde si nasao da drzis slovo?! Ti si toliko glup da si, koliko vidim, kao najveci intelektualni domet uspio da navuces komplekse. One gajstarbajterske, druga generacija. Cisto da te razlikuju od bukove letve.

imbecil ti je babo sto sisao iz bukove sume i uspeo da stvori ovakve potomke....ali avaj....
sta cu ja u Rusiju? jel sam mozda trebao da odem u Mozabiju jer nisu imali nista protiv moje zemlje? haha
ja ovde u zivotu nisam cistio konjske guzice,to sto ih ima moja bivvsa gazdarica je eto samo puka slucajnost...mogla je da ima i nilske konje izbor je njen....
uostalom verojem da je svaki taj konj pametniji od tebe,bogatiji,bolje nahranjen i boljeg zdravlja,ne bi trebalo da ih uzmes u usta (mislim na celog konja),nisu ti konji nista krivi.....i nikom ja slovo ne drzim ja imam svoj stav i to je to,ne trazim pratioce :)
ja i ovako glup sam za tebe i dalje doktor nauka :)

bukova letva,to ti jaran ili babo...ne,babo je tezi,to mora da ti je brat?

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 08 Septembar, 2019, 23:36
Citat: eclipse4 poslato 08 Septembar, 2019, 23:14
da si Srbin znao bi da mi Srbi posjedujemo frule a ne frulice....frulice mozda posjedujete vi,ljudi sa stilom (pise se stihl,poznata marka motornih testera) :)
Kad si ti bio peti osnovne, Boban "neSrbin" je veæ ratovao... Molim da se malo smire strasti...



Citat: Biker-Boy poslato 08 Septembar, 2019, 23:24
Citat: eclipse4 poslato 08 Septembar, 2019, 23:18

Pomraèenje nije u pravu jer i tamo kao i kod kozojebaca ima normalnih ljudi, ali ameri odavno nemaju kapacitet za podizanje revolucija, a i ¹to bi imali kad je potrebno samo da si mrvicu iznad retarda da bi mogao da ¾ivi¹ bolje nego ovde...

ima lazicu,slazem se ja sa time ali se oni ne pitaju nista,sede po strani i nista ne preduzimaju da nesto menjaju.
na prvoj liniji fronta se nalaze upravo takvi,kojima je zapreceno smrcu ili im drze porodice kao taoce,u prevodu neduzni....njemu nema izbora,mora pucati ili ce biti ubiven od napred ili od pozadi.izigrava topovsko meso.

to je isto kao i oni "NeSrbi" koji silaze iz bukove sume pa se bore na strani neprijatelja (Srba) protiv svog naroda (sume) odnosno dedovine.nema hrabrost da se ubije tamo negde za svoju zemlju vec prelazi na stranu neprijatelja da puca na svoj narod  [djavo]
ali svaka im cast za hrabrost,ja bi im licno pokloniju kutiju coraka za flobere da imaju da pucketaju.

tesko je naci nekog medju kozojebcima koji ce reci "ne necu se boriti na strani alkaide,ubijte mi decu slobodno"...nema sanse.

samo smo mi ovde sa uragana stigli do rata.....mada prema u.s teroristima mi je sve jedno sta ce ih strefiti.....a moze im se i dati jos vise oruzja pa nek se medjusobno tako takaraju po ceo dan,bar nece stradati neko drugi sem njih.

moja poenta svega je bila da je uragan trebao da udari na floridu tj da je udario na floridu i pustosio sve te kuce "od dasaka" pune parazita....da bi me potreslo isto koliko i da je pao sneg u Kraljevu i to u decembru.
prosto receno bolelo bi me kurac. to nije zloba vec je "zabole me kurac" ko sto neki u.s terorista nema pojma koliko je neduznih ljudi stradalo po u nasoj zemlji od njihovih bombi...a da nisu imali veze sa vojskom ili rezimom.
razumes? znaci nije zloba nego mi je bas "boli me kurac" :)

i to je moj konacan stav.

Boban_m

#31
Radi citalaca kojima mozda nije jasno zasto je imbecil navalio Florida pa Florida od onolike Amerike, zasto ne Vasington ili Pentagon, treba reci da je to bila vrlo licna nota. Otuda i moja ovakva reakcija. Ako nije sasvim jasno kako licna nota, pogledajte mu samo avatar, koji je "nabacio" onda kad sam ja pisao o pistoljima. Kako neko drugi da pise o oruzju kad on, gastarbajter, ima para da kupi puuuuno oruzja. Valjda gastarbajtersko dijete naviklo da ima vise igracaka od djece u komsiluku i da bude glavni. I cak je isao je u lov. Moracu da ga degradiram u idiota ;D. I tako je on pokusavao da suptilno "podbode" u vise navrata, ali posto je pismen i inteligentan kakav jeste, nije znao spretnije da se izrazi vec da pozeli uragan "Floridi". Vrlo patriotski i religiozno, ne zna se u cemu vise briljira. Znam mnogo ljudi koji su izgubili najmilije u ratu i ti ljudi nikome zlo ne zele. E to su srbi imbecilu.

A sto se tvog vojnikovanja tice, imbecilu, jos pamtim tvoj najjaci "ratni" utisak kad su vas nekud vozili na obuku pa su neke zene i djeca, pretpostavljam muslimanske vjeroispovjesti po lokaciji koju si pomenuo, htjeli da gadjaju vozilo kamenjem. I onda se revoltirana junacina imbecil jako suzdrzavao da ih sve ne pobije. Zamisli idiota?! Meni je samo zao sto te neki oficir nije cuo, da si uopste imao muda da to bar kazes naglas, da te razduzi oruzja i da te posalje da gulis kropir ako si sposoban i za to uopste.

Toliko o inteligenciji i "patriotizmu". A sto se kulture tice tu je npr. stvar mnogo bolja.

Citat: eclipse4 poslato 07 Septembar, 2019, 19:54
Citat: Jecko poslato 07 Septembar, 2019, 09:24
Najlakse bit budala...

a ja uvek verovao da je najlakse od svega rasiriti noge :)

Ovo je pretpostavljam becka skola, istureno odeljenje Radujkovac.

Ne mogu ja imbecilu, sta god rekao, dovoljno dobro da docaram tvoju glupost. Najbolje je tebe pustiti da pricas jos.



eclipse4

Da ti odgovrim sto krace na nivou debila sa dubokim korenima bukve,florida pa florida....zato i samo zato sto su bahami blizu floride a ne svajcarske,to je kao prvo.a drugo rekoh u nekom postu iznad da ljudi ne treba da brkaju ameriku sa u.s teroristima.a u note se ne sumnjam razumes,ako ne umete da drzite lopatu u ruke ili mesalicu za rucku onda ste dobri samo za muziku i note.
Dalje,moj avatar sam promenio onda kada je puko stari ....to sa tvojim prackama koje koristis nema nikakve veze.drzao si 3 pistolja u ruke i sad ces ti da izneses utiske koje niko ne sme da ospori ili da kaze da nije tako.....a para naravno da imam da kupim,sto zar treba da mi bude krivo sto imam? Lol (sam dobro napisao lol?)......a sta si ti pobukovljeni Srbine u toj tvojoj u.s teroristickoj drzavi ako nisi gastarbajter?preso si iz sume kroz vodu u Srbiju pa se osecas Srbinom.....sta si sad amerikanac? Hahaha....gastarbajter si koliko i svaki drugi.
I imao sam i imam svega i sta?zar treba da me zabole kita sta ti imas o tome da mislis?

Lovac sam 20 godina a iso i pre toga u lov....sta tebe boli kurac za to da bi komentarisao?
A mozes da me degradiras u sta ti je volja,bitan si mi u zivotu jako...evo vec me boli kurac o tvojim cinovima koje imas da mi dodelis.
Prema kome patriota prema floridi da budem? Pa nisam ja u.s terorist pa da budem patriota sa njime,zabole me kurac reko ti vec i za floridu i za ostali sastav u.s-a!
Sto se mene tice,moze jos sutra da nestanu.ne verujem da bi potreslo vise,rekoh ti nego sneg u decembru u Kraljevu.

A,ti Srbi sto ne zele zlo drugima cak i da zele bili bi opet Srbi,ne poturice i kojekavi zemunicari koji su u opankama dosli u Srbiji a da pritom nisu naucili jos ni Srpski da pricaju.....

Jeste,tako je vozili nas samo ne na obuku retardu nego negde drugde......i jeste bili su to balije koje zive u mojoj zemlji i koje su nam psovle mater Srpsku.....i nisu hteli vec su gadjali kamione.....
Vidis medjedu,bas zato i jeste ova zemlja propala,previse je izdajnika pustila da zivi u njoj i previse im je prava dala.
To sam na,glas reko kao sto i ovde pisem a i oficir koji je bio tamo kap i ostali opsovo im je mater siptarsku ili muslimansku,ne secam se.

Sto bi gulio krompir?pa ja,sam mogao i da ne budem tamo uopste,da sam hteo da ne budem hahha
Ja sam zeleo biti tamo.
Becka skola.....nisam isao tamo u skolu,ne znam kako je....Radujkovac? Gde li je to u picku mater? Mozda babo nije,imao vreme da te uci da citas ili znaaaaammmmmm ti to pokusavas da koristis google earth tj mapu,pa priznaj laveeee...pokusavas pokazati da si uspijo da pronadjes neato na mapi sto ne znas kako se cita....al pre bih reko da je babo bio negde na mjesalici ili u sumi s konjima po drva pa si ostao nepismen.
Zelim ti suncano vreme na floridi u tvojoj antickoj kucici od drveta!



Boban_m

Radujevac, Radujkovac...neko selo jeste. Medjutim nisi ti seljak. Ti si stoka.

Boban_m

Lazicu molim te prebaci ovo u bulshit. Ova tema je za neke bolje price.

eclipse4

Citat: Boban_m poslato 09 Septembar, 2019, 03:04
Radujevac, Radujkovac...neko selo jeste. Medjutim nisi ti seljak. Ti si stoka.

Nemas ti pojma nista,vidi se da si nekog pozvao da ti procita a ni taj ne zna....ali je lepo sto se trudis i da pises i da citas (iz trece si procitao iz prve) Svaka cast! Posecivao si skolu,vidi se... To je za pohvalu.
Stoka su ti roditelji koji su te tako vaspitali.nadam se da ces uspeti biti bolji roditelj.
uostalom,mozda ti nisi imao dovoljno nege kad si bio mali,zato si sad sa posebnim potrebama.
Jos malo korekcije,forum ima temu za bullshit...za bulshit nema,polako nauces ti i engleski.
Stvarno lazicu,prebaci tamo da se ne kvari tema ova.


Boban_m

Citat: eclipse4 poslato 09 Septembar, 2019, 06:40
forum ima temu za bullshit...za bulshit nema
Evo kaze covjek iz struke, usvajam ;D

Ivicat

Posle kazu da internet nije zlo.
Nekada se znalo. Pominjes mu majku, familiju i kazes mu svasta, znalo se sta sledi. Polomljeni nosevi i krvave glave. A ovako, samo ce da se zavrsi na vredjanju, pih.

mareskin

Citat: Biker-Boy poslato 08 Septembar, 2019, 23:24
Citat: eclipse4 poslato 08 Septembar, 2019, 23:18
zato i kazem u.s teroriste treba sravnati sa zemljom bez milosti....to bi planetu izlecilo sigurno na duze vreme :)

Ne treba sravniti amere sa zemljom, samo ih treba probuditi da narod digne revoluciju, jer ne pita se tamo obican covek nizasta,
korporacije su im totalno preuzele vlast, i samo pune vojni budzet, grade se avioni, nosaci aviona, nuklearke... i ide se u ratove,
a u americi nikad vise beskucnika i klosara, sve ide u kurac, nadam se da ce Berni Sanders da pobedi na izborima, da ih malo prodrma

Neæe biti revolucije sve dok postoji "amerièki san" zasnovan na otimanju resursa iz bombardovanih dr¾ava. Sve dok im se ekonomija zasniva na ratnom plenu, ostajaæe ne¹to i za obièan narod.
Gledajuæi dokumentarce iz USA vidim da oni koji su na socijalnoj pomoæi imaju vi¹e od ljudi koji rade ovde.
Dodu¹e neæe ni ovde biti promene dok postoji "srpski san". Uðem u stranku ili "radim" u dr¾avnoj administraciji i pi¹am po onima koji me izdr¾avaju.
Tako da... jebi ga.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MIGE

nema nista ruznije nego nekom zeleti zlo..pazite sta zelite,karma je cudo  [hello]